Нове на сайті:
Мерія Тернополя виплачує по 10 000 грн на лікування та реабілітацію кожному тернополянину, який отримав поранення на війні Спостерігати вагітність безоплатно можна у 25 медзакладах Тернопільщини Активістка вважає, що тернополянам начхати на скандали навколо своїх нардепів У Тернополі родинам полеглих Героїв надається щомісячна грошова допомога та компенсація за комунальні послуги Тернопіль отримав найвищу відзнаку Ради Європи та Асоціації міст України за залучення молоді до управління - Сергій Надал У Тернополі СБУ повідомила про підозру ще одній колаборантці Мобілізовані військовослужбовці з хронічним захворюванням втрачають доступ до життєво-необхідних ліків! Ветерани російсько-української війни закликають міську раду внести зміни до Генерального плану Тернополя Можна лише вчерговий раз порадіти за пінгвінів Зубопротезування для військових та ветеранів: як працює новий пілотний проєкт від НСЗУ на Тернопільщині Передали нашим тернопільським тероборонівцям ще вісім нічних розвідувальних дронів - Сергій Надал Замість випускного у школі рідні готуються до похорону школяра У 3 закладах Тернопільщини можна отримати медичну допомогу в складних неонатальних випадках Обіцяли допомогти "швидко перебігти кордон"... Єгері 68 бригади знищують «тернопільськими» FPV дронами ворожу спецтехніку

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

У суботу, 8 грудня, в спортивному залі ЗОШ 16 відбудеться традиційний Чемпіонат міста Тернополя з фрі-файту. Чемпіонат проходитиме за підтримки Тернопільського міського голови Сергія Надала. Участь у змаганнях беруть спортсмени міста Тернополя.

На змагання запрошений почесний гість дворазовий Чемпіон Світу з Фрі-файту Ігор Слюсарчук. Також в рамках Чемпіонату буде проходити нагородження в номінації Кращий спортсмен 2012 року.

Відбіркові поєдинки розпочинаються о 10 .00 ,урочисте відкриття та фінали о 14.00.

 

 

Коментарі  

 
+2 #13 Artem 08.12.2012 23:36
Я зараз не маю змоги займатись фрі файтом, і дуже шкодую... За неповних 2 роки, протягом яких я відвідував тренування, я познайомився з багатьма хорошими людьми... фрі файт розвиває не лише тіло, а й зміцнює характер, формує правильний світогляд, так шо називати ФФ мордобоєм це те саме, що судити про людину лише по зовнішності...
Цитувати
 
 
+7 #12 миротворець 08.12.2012 21:49
перестаньте земляки, хлопці які займаються фріфайтом - молодці, писаки які пишуть як хочуть - молодці теж, всі ризикують по своєму, в наш час і в нашій країні, толерантнішими треба бути, ніхто ж дійсно нікому не зробив погано, до того ж то все віртуально, нашо образи метати друг в друга, гуртоймося краще всяких яників-надалів-хоптянів-кайдів-стойків на вила ставити, бо вони всі н ас і наших родичів обкрадають:))) і будкть і далше це робити поки ми між собою буцкаємося, думайте земляки, думайте
Цитувати
 
 
+4 #11 shynoby 08.12.2012 21:46
все в цьому житті має значення, як назвати. журналіста можна назвати "папарацці", який в пошуках скандалів і сумнівної слави готовий копирсатись в спідній білизні і шукати бруд там, де його нема. а можна назвати придурком, якому не місце в журналістиці, рагулем, якому не відоме поняття журналістської етики, профаном, який ні в чому не є компетентним, імбіцилом, який завдяки свому слабкому розвитку неадекватно сприймає реальність. але можна назвати і по іншому-молодий, недосвідчений, але амбітний журналіст, якому тісно і якому небайдуже...
це все для прикладу, але мій приклад має бути зрозумілий тим, хто любить свою роботу, розуміє свою місію, і не дозволить комусь робити з цього фарс.
п.с. удачі всім і цінуймо те, що маємо.
Цитувати
 
 
-4 #10 журналіст 08.12.2012 21:21
до Гатило - за "імбицила надалівського" прошу вибачення, але ви також передьорнули, якби ті ж журналісти були,одиниці з них конєшно, як ви чомусь думаєте, сцикунами і ходили ховалися в підворотнях - х.. би ви мали що читати і тим більше обговорювати,я тт також сприймаю фіфті-фіфті, бо не можу визначити їхню позицію, але солідарний з ними в тому хочаб, що дають можливість висловитися нам, тернополянам в дискусії, і не пропускають відверту образу і за те, що не бояться пистаи правду і як хочуть на всіх, і не приховаю - ятакож матеріали, які не пускає мій продажний редактор, скидаю сюди, вони друкують, може щось зменшать, згладять чи навпаки загострять, але думку мою днесуть до своїх читачів, і за це вдячний, бо розумію, що хочаб в певній мірі моя писанина не пропадає даром (не комплімент, так що адмін пропустить думаю)
Цитувати
 
 
+15 #9 Гатило 08.12.2012 20:24
До Журналіст-є велика різниця як це називати,в нас в залі безліч дітлашні, без батьків,без можливостей,так ож багато батьків приводять своїх дітей щоб ті розуміли що таке бути чоловіком,що таке дисципліна,і що таке долати труднощі,як для сучасного світу то це здається актуально,особл иво тепер,і коли хтось пише просто некоректно мяко кажучи про твою улблену справу,то це не може не викликати негативу,прийди ,познайомся подивися і тоді зроби висновки,а на рахунок Надалівських імбіцилів,то я на відміну від тебе все що пишу можу скаревськогозат и будь якій людині в очі,і від свого імені,і дуже сумніваюся що ти зміг би сказати це в очі,не бачу доцільності дискутувати на цю тему,але прикро що люди без гідності і самоповаги мають змогу через пресу впливати на свідомість і проінформованіс ть людей.Та Бог вам суддя,читайте Енеїду Котляревського.там є згадка про таких писак.А морди бють у Верховній Раді та по кабаках,і повір мені,це велика різниця.
Цитувати
 
 
+4 #8 Вадим 08.12.2012 20:19
До Журналіста, люди ходять в зал Фрі файту щоб стати сильнішими, і дійсно сюди приходять люди які сильні волею і духом, не кожен наважиться прийти в цей зал. І краще вже займатись цим " Мордобоєм " як ви це вже назвали, ніж проходити темними переулками, і боятись кожного зайвого руху.
Цитувати
 
 
+11 #7 Олько 08.12.2012 20:12
журналіст - мудак!
Цитувати
 
 
-6 #6 журналіст 08.12.2012 19:34
о, ще один, а ви тільки в сортазалах сидите чи ще десь працюєте, і тоже сидите за компом, якщо коменти дрючите, а я щонеділі футбол з колегами граємо, як і ваш надал, то ми що - не спортом займаємося, чи мені конче ходити як ви писок бити один одному?
Цитувати
 
 
+3 #5 Роман бублик 08.12.2012 19:22
:lol: Бувби на місті гатила відлупцював цього поганьця Журналіст ти помиляешся це прояв своеїі сили і мужності сидіти задротнячати всі вміють а до спордзалу 1 наважуються піти і тринуватись,том у і проводяться такі різні заходи краще вони будуть битись на татами чи рингу чим на вулиці
Цитувати