Нове на сайті:
СБУ та Нацполіція заблокували ще один канал переправлення чоловіків за кордон з Тернопільщини Від початку року 2286 військовослужбовців громади отримали від міської ради допомогу на спорядження: Сергій Надал Власники житла, пошкодженого внаслідок ракетної та БПЛА-атаки 6 червня, отримають одноразову грошову допомогу Застосунок «е-Тернопіль» увійшов до шортлиста премії Mobile-First Award 2025 62 тернополян, квартири яких постраждали від ракетної атаки, отримають грошову допомогу від міської ради. Тернопіль отримав новий автомобіль соціального таксі Де опиниться Головко - за кордоном чи за гратами!? У Зарваниці зібралися родини наших захисників з Тернополя - полеглих і зниклих Тернопіль передав 48 безпілотників та три MAVIC 3T 55-му стрілецькому батальйону СБУ і Нацполіція затримали 2-х поплічників рф, які у Гусятині підпалили військовий позашляховик З 25 червня в Тернополі змінюється нумерація автобусів і тролейбусів СБУ ідентифікувала чергового зрадника з Донбасу: тернопільський суд заочно засудив його до 15 років за ґратами Від дронів до ветеранського бізнесу: комплексна підтримка ЗСУ по-тернопільськи Тернопіль передав 20 генераторів бійцям 71-ої єгерської бригади ДШВ Ампфутбольна команда “Вікінги” з Тернополя провела перший матч проти житомирських “Титанів”

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Винуватця аварії, що сталася на проспекті Злуки у Тернополі, за два роки тричі притягували до відповідальності за керування транспортом у нетверезому стані.

Повідомлення про дорожню пригоду, яка сталася минулої неділі по вулиці Злуки у Тернополі, надійшло до працівників міліції о пів на дванадцяту ночі. Карета швидкої допомоги доставила до медичних закладів трьох потерпілих – двох з них, в тому числі неповнолітню дівчину зі Львова, госпіталізували.

Як розповів начальник сектору профілактичної роботи обласного управління ДАІ Василь Барановський, водій автомобіля "Дачія Логан", повертаючи ліворуч, не пропустив «Ауді», що їхала у попутному напрямку до перехрестя «Злуки – Текстильна - Збаразька». Водій іномарки, уникаючи зіткнення, виїхав на зупинку громадського транспорту. Така неуважність на дорозі призвела до травмування випадкових людей.

Дорожню пригоду задокументували слідчі. За попередніми даними до аварії, призвело те, що 35-річний водій автомобіля «Дачія Логан» керував транспортним засобом у стані сп’яніння. До слова, це вже не перше серйозне порушення правил дорожнього руху, вчинене тернополянином. У лютому цього року в стані алкогольного сп’яніння він вчинив ДТП із матеріальними збитками. Минулого року працівники ДАІ теж затримували його та притягували до адміністративної відповідальності за керування у стані сп’яніння. Залишається сподіватися, що цього разу суд візьме до уваги «послужний список» горе-водія і  надовго заборонить йому сідати за кермо.

До слова, з початку року працівники обласного ДАІ затримали понад три тисяч водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.