Нове на сайті:
Тернопіль отримав новий автомобіль соціального таксі Де опиниться Головко - за кордоном чи за гратами!? У Зарваниці зібралися родини наших захисників з Тернополя - полеглих і зниклих Тернопіль передав 48 безпілотників та три MAVIC 3T 55-му стрілецькому батальйону СБУ і Нацполіція затримали 2-х поплічників рф, які у Гусятині підпалили військовий позашляховик З 25 червня в Тернополі змінюється нумерація автобусів і тролейбусів СБУ ідентифікувала чергового зрадника з Донбасу: тернопільський суд заочно засудив його до 15 років за ґратами Від дронів до ветеранського бізнесу: комплексна підтримка ЗСУ по-тернопільськи Тернопіль передав 20 генераторів бійцям 71-ої єгерської бригади ДШВ Ампфутбольна команда “Вікінги” з Тернополя провела перший матч проти житомирських “Титанів” Тернопіль отримав особливу відзнаку за систему «е-Тернопіль» У Тернополі до 10 років тюрми заочно засуджено колаборантку із Запоріжжя, яка допомагала окупантам у організації псевдореферендуму СБУ ідентифікувала чергового колаборанта з окупаційного «мвс рф», яке діяло на Херсонщині Цей "бізнес" процвітає: "супровід" з навчальних полігонів за кордон Автозаки, кийки й кайданки: внутрішній фронт “безпеки” на мільйони

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

В понеділок 25 листопада у Тернополі відбудеться віче щодо політичної ситуації в місті. Захід розпочнеться в центрі міста о 12.30 біля пам'ятника Івану Франку по вулиці Сагайдачного. Організатор акції Андрій Любецький подав заявку про проведення заходу.
Хіба в "опозиційному" Тернополі все так добре? В той час, коли в Києві "опозиційні сили" скликають майдани, аби продемонструвати своє відношення до української влади, в Тернополі скликають віче, аби продемонструвати своє відношення до "опозиційної влади". Це віче відкриє тернополянам очі на ті проблеми, про які вголос досі ніхто не мав сміливості говорити.
Отож, якщо Ви любите своє місто -  приходьте, оскільки ми будемо говорити і найголовніше пропонувати вирішення наболілих проблем Тернополя. Ми чекаємо усіх небайдужих, які зневірились, але бажають змін, стомились від обіцянок влади і "опозиції", хочуть правди і бажають приєднатися до одної згуртованої команди, яка буде працювати на благо міста Тернополя. Приходьте і приєднуйтесь!
На віче відбудеться презентація листівки з переліком проблемних питань в якій будуть запропоновані способи їх вирішення, а також буде представлено людей, які об'єднались в одну команду і мають намір злагоджено працювати для громади.
З повагою, Андрій Любецький.

 

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.