Нове на сайті:
Бійці 55 батальйону: Дрони від тернопільської міської ради знищують окупантів Два роки бореться з онкологією: молодий військовий з Тернополя Дмитро Линва потребує допомоги У 4 закладах Тернопільщини можна отримати безоплатну медичну допомогу при інфаркті Як врятувати кошенят в Тернополі, де немає жодного притулку для тварин Відомий журналіст про зневагу до Тернопільщини зі сторони Києва 22 дрони-розвідники передали від Тернополя на передову для окремої механізованої бригади сухопутних військ - Сергій Надал Волонтери «Допомоги армії від Тернополя» доправили передачі на фронт нашим захисникам» - Сергій Надал Сергій Надал повіз на фронт вантажний бус для тернопільських артиллеристів У 7 закладах Тернопільщини можна отримати медичну допомогу при пологах Надал поїхав у зону бойових дій та повіз дрони для захисників В Тернопільському ДСНС на одного інспектора-хабарника стало більше Через бажання мати ставок в заказнику тернополянин має проблеми В Тернополі справу ще одного "перевізника" передали до суду Захисники з Тернополя, які повертаються з фронту з пораненнями, отримують 10000 грн на реабілітацію - Сергій Надал Як на Тернопіллі "борються" з розкраданням бюджетних коштів при закупівлях

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Незважаючи на те, що синоптики за 2 дні попереджали про погіршення погоди, для Надала і його комунальників сніг в грудні знову став несподіванкою.

Впродовж 7 грудня (за іронією долі – в День місцевого самоврядування) погода показала свободівській владі, хто є справжнім господарем у Тернополі.
Впродовж всього дня йшов сніг, але жодної техніки на вулицях не було видно. Так само проігнорували капризи погоди і прибиральники. Ні зупинки громадського транспорту, ні міжбудинкові проїзди та тротуари не прибиралися.
Всі запевнення про готовність до зими, виявилися черговою брехнею міського голови Сергія Надала.
Наші джерела, які є близькими до пана мера, кажуть, що незважаючи на наявну техніку та запевнення про зроблені висновки з попередньої зими, нічого кардинального у системі прибирання міста не зміниться.
Причина: ГРОШІ.
Грошей немає ні на солярку для підготовленої снігозбиральної, посипальної та прибиральної техніки. Грошей немає і на оплату праці двірників.
КП «Тернопільська МШЕД» фактично банкрут. Про це перед колективом визнав директор пан Козак. Основна причина – відсутність замовлень, а отже – коштів за їх виконання. Тендер на прибирання Тернополя замість цього комунального підприємства (воно вигравало всі попередні тендери) у поточному році виграла Луцька фірма, яку пов’язують з заступником міського голови В.Стемковським.
Але найгірше, що навіть немає перспективи, що гроші з’являться, адже бюджет Тернополя вже 3 роки як не виконується. І 2013 рік не стане винятком – грошей не вистачає навіть на зарплати бюджетникам.
Тому ми не здивуємось, якщо у спеціальних синіх ящиках, розставлених в найнебезпечніших місцях, замість піщаної суміші виявиться грудневе морозяне повітря…

Зате Надал всіх у Тернополі і вже кілька днів поспіль закликає страйкувати. Він же у нас "політик"....

"Тернопільський тиждень"

Коментарі  

 
+2 #15 Славко 08.12.2013 13:47
Що ж ви за люди такі,привикли бачити тільки погане а доброго не бачите.Базіки язикаті.
Цитувати
 
 
-2 #14 Запорожан Олег Вітал 08.12.2013 13:17
Надал тобі не бути більше мером , скільки ж ти землі продав, а що Стемковський неможе організувати роботу з Вітиком вони ж такі великі фахівці як себе виставляють, звільнити їх поки не пізно подумай за людей а не за себе
Цитувати
 
 
0 #13 уважний 08.12.2013 12:16
Слизько також і на підйомі, де Галицький провулок стикається з вулицею Збаразькою. Чимало автомобілістів об’їжджають вкритий розтовченою бруківкою підйом саме цим шляхом, і ризикують потрапити у небезпечну пастку. А піску чи комунальників, які б розчищали сніг, кореспондент тут не виявив навіть пообіді.
- Я цілий день катаюсь містом, і ще жодного разу не бачив грейдера чи трактор з піском, - каже тернополянин Дмитро Ковч. – Але пісок на центральних дорогах є. Транспортного колапсу наразі у місті немає. Але хотілося б аби комунальники працювали краще.
А от знайти пісок на тротуарах взагалі складно. Подекуди пішохідні доріжки посипані лие в центральній частині міста. А на Злуки, на Бродівській та у багатьох інших вулицях, вздовж дороги стоять неторкані купи з піском, призначені для посипання тротуарів.
Цитувати
 
 
+1 #12 уважний 08.12.2013 12:16
20 хвилин вчора писали: Ані на тротуарах, ані на невеликих вуличках, піску на дорожньому покритті кореспондент під час сніговію, 7 грудня не побачив.
А у деяких місцях це може нести велику небезпеку як пішоходам так і автомобілістам. Скажімо спуск на вулиці Опільського надзвичайно слизький – автомобілі їдуть із швидкістю близько п’яти кілометрів на годину. Та й при такому «черепашому темпі» ризикують зісковзнути з крутої гірки на вулицю Крушельницької, на якій рух дуже жвавий.
Цитувати
 
 
+4 #11 Тернополянин 08.12.2013 10:43
Цитую Земляк:
Цитую 1:
кому ви зиливаєте прихвостні очі, сніг не встиг випасти а в місті вже надзвичайна ситуація вийдіть на вулицю і відкийте очі а ще краще відчуєте під ногами, просто жах і так 3 місяці? :sad:

Цитую 1:
кому ви зиливаєте прихвостні очі, сніг не встиг випасти а в місті вже надзвичайна ситуація вийдіть на вулицю і відкийте очі а ще краще відчуєте під ногами, просто жах і так 3 місяці? :sad:

Ага ще з серпня мете " 3 місяці " . Такий свідомий візьми лопатку і відкинь хоч у себе коло будинку. А уявіть якби так зробив і робив завжди кожен, в якій країні ми б жили ?????

Ми б зробили а Надал списав би гроші що це зробив він.
Цитувати
 
 
+3 #10 Земляк 08.12.2013 01:22
Цитую 1:
мій любий земляче не для того ми сплачуємо транспортний збір та комун послуги щоб бігати з лопатками 21 століття на вулиці ... прийдіть до тями

Я з Вами цілком згідний! І про сплату (яка осідає в Києві) і комун. послуги , а далі що? Хочу процитувати слова мого друга після поїздки до Німеччини "та ми ж в них війну виграли , а як живемо". Якщо хто не знає то німецький народ вийшов на відбудову своєї країни весь разом за однакову зарплату як лікар так сільський вчитель , інженер і професор усі разом без "відмазок" і таки відбудували! А ми завжди бачимо порошинку в чужому оці , а не бачимо пеньок у власному. Потрібно не тільки гадити ту владу яку самі вибрали за 70грн , а стати дружньо всім і почати відбудовувати свою країну!
Цитувати
 
 
-2 #9 1 08.12.2013 00:59
мій любий земляче не для того ми сплачуємо транспортний збір та комун послуги щоб бігати з лопатками 21 століття на вулиці ... прийдіть до тями
Цитувати
 
 
0 #8 Земляк 08.12.2013 00:40
Цитую 1:
Цитувати
 
 
+4 #7 Земляк 08.12.2013 00:28
Я ніби нікого не підтримував і не хвалив, а лише звернув увагу на не актуальну статтю, і навів суттєвіші приклали (які вже призвели до смертей людей). Але читаючи Ваш коментар Шановний Сволоту геть ще більше розумію , що "бидла" в Україні вдосталь!!!
Цитувати
 
 
-5 #6 ян 08.12.2013 00:17
Надал поки що молодець а далі видно буде
Цитувати