Нове на сайті:
Івано-Франківськ: Чому українці платять влітку за прибирання снігу та за тепло Від Тернопільської міської ради передаємо на фронт нову партію дронів, тепловізорів та камеру - Сергій Надал На Тернопільщині директора лікарні то звільняють, то поновляють Передали на передову Тернопільському 35-му батальйону нову партію ударних fpv-дронів та розвідувальних квадрокоптерів Маvic - Сергій Надал Перевізники у Тернополі вимагають підвищити плату за проїзд у громадському транспорті, - яка реакція мерії Обмеження для транспорту в Тернополі Сергій Надал на передовій нагородив наших захисників з територіальної оборони Тернополя В Івано-Франківську на 50% подорожчав проїзд у громадському транспорті Повістки виписують лише службовці ТЦК і СП, а не мер чи обласна та міська ради Оплата за проїзд у громадському транспорті Львова найвища в Україні та буде 25 гривень Питна вода в Тернополі подорожчала Зрадник з Тернопільщини понесе заслужене покарання «Бойові пташки» DJI Mavic 3Т від Тернопільської міської ради вирушили до 9-ї бригади «Холодний Яр» - Сергій Надал Ну не тільки чиновникам на Тернопільщині хабарі вимагати 3 лікарні на Тернопільщині надають психіатричну допомогу в стаціонарних умовах, так само 3 – за місцем перебування пацієнта

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Слава Україні!! Шановні, потратьте, будь ласка, пару хвилин та почитайте. Може щось нове дізнаєтесь, може зрозумієте. Річ у тім, що вчора я з жінкою повернулися з Києва, з євромайдану. Були ми там 3 дні і намагалися за той час максимально зрозуміти картину, що там відбувається. 
Одразу напишу коротко про себе, щоб у Вас не виникало якихось непорозумінь: я родом з Тернополя, живу зараз поруч Івано-Франківська. Мені 24 роки. Я, як уже розумію, таки патріот України і аж самому страшно, як переживаю усі події, які зачепили моє серце ще з 21 листопада.

Я проти влади, проти опозиції, я за СТРАТУ тої Юльки, бо через неї зараз виникає маса непотрібних питань. Вибачте за радикалізм щодо неї, але потім поясню чому.
Отже майдан: я схиляю голову перед тими людьми, простими людьми, які там зараз стоять-сидять-ходять. Шановні, це важко. Спати треба на підлозі і, власне в мене, на 3-й день уже поперек відказував... я не уявляю, як там можуть стояти старші люди. А коли ти підійдеш, привітаєшся і попросишся погрітися до вогню - то ти там як брат... це не передати... Слава українцям!!
Їсти-пити усього більше ніж достатньо: чай, інколи 3в1 кава, борщ, суп, каша, картопля, канапки. ЛИМОНИ, ВЕРШКИ, ТУШОНКА!!! Я вам пишу серйозно - у мене були такі періоди в житті, що я не мав коштів так харчуватися. У перший день ми як тільки приїхали о 6-й ранку - т до 10-ї ранку усе обходили-обдивились поверхнево, та й уже думали щось помагати - як покликання саме знайшло нас: до нас підійшла дівчина і попросила записатися в волонтери на кухні. Ми погодились.
"Пекельна" кухня. В перший момент, коли я туди ввійшов - я жахнувся: робота просто КИПИТЬ!! Мені стало лячно, що я просто не зможу вклинитись в процес. Та організація, шановні, організація на найвищому рівні!! Нам продезинфікували руки, дали резинові рукавички, бахіл на голову, фартух - тобто санітарія просто на найвищому рівні. Це при тому, що майже постійно між столами ходять прибиральниці і усе миють-прибирають, а з 13.00-14.00 генеральне прибирання. Поступово освоївшись, вивчивши свої обов"язки і де що знаходиться, я відчув себе частиною того процесу... яке це задоволення... а яке ще задоволення допомагати новеньким волонтерам і бачити той же страх в їх очах )) та не передасиш людині того зразу, що за пів години та людина вже тут буде усе знати і усе добре робити.
Усе те добре... та пишу тепер свої негативні спостереження: у мене один з обов"язків був взяти ящик лемонів, занести на мийку, вимити та принести до столів... шановні, бували такі рази, що за одні ходку туди-назад місцеві робітниці (робітниці профспілки, в приміщенні якої розташовується "пекельна" кухня), "позичали" у мене до півящика. Я спочатку не розумів що до чого, та за годину уже дойшло - крадуть на місці... і що прикро, крадуть ще й самі волонтери, виносять в кишенях... питання нащо? Я не розумію. 1-2 лимона взяти дитині додому - будь ласка, підійти попросити - то хоч ящик віддали б. Нащо красти? Скільки і чого крадеться з продуктів - я написати не можу, та про факт знаю НАПЕВНЕ.
Опозиція... отут можу писати чимало.. та напишу так, як я усе бачу: на МОЮ думку, саме опозиція винна у тому, що 
#євромайдан досі не добився нічого. Саме нічого, тому що вчорашне оголошення невинності людей - це ще навіть не повернення на 0-ву точку, бо ж "беркут" ще не наказаний. 1-го грудня український народ піднявся і був готовий на рішучі дії!! Ми маємо усвідомлювати, що саме опозиція "обуздала" народний гнів і розпорошила його на непотрібні марші та крики + танцульки. Це позор - та людей можна зрозуміти, а от опозиції цього прощати не варто. Моя думка така, що опозиціонери - це маріонетки тих, хто керує владою. Люди, розплющте очі:
- З Кличка президент, що з мене художник, ну будьмо реалістами. Звідки у нього гроші на "кампанію"?? А його визов Януковичу на ринг?? Що це таке? Це показує рівень... і політичний, і той самий депломатичний, і стратегічний.
- Яценюк... та нехай уже, писатиму усе, не боятимусь: я працював у 2009 році, коли були вибори, на фірмі "Інтеграл" у м.Тернополі. Нам тоді пів року зарплати не платили, лиш по 200грн на міс. щоб ми з голоду не поздихали. Пояснювали, що грошей нема! А приїхав Яценюк у Тернопіль - то знаємо напевне, з нашої фірми йому передали кейси з 2-2,5 млн. грн. Вибачте мене, та це правда. Яценюк тоді пролетів, а фірму тоді чуть не вламали, бо санстанції, пожарні та різні інспектори зачастили ого... Тож Яценюк, думаю, грошей теж не має.
- Тягнибок... після того, що читав про протираковий препарат "україн", чи то правда чи ні, плюс він зараз разом з Кличком та Яценюком... думаю, це той же пройдисвіт, котрий тільки гучні слова кричати вміє. Люди скжуть, що він патріот, навіть радикал трохи - та, шановні, який документ толковий він підписав? Що він зробив? Нічого. Розумійте, нічого. Та й хто його фінансує - це велика загадка.
Напишу більше про опозицію: опозиціонерів студенти на трибуни свого часу не впустили. Що з студентами потім сталось? Ви скажете, що це НЕ МОЖЕ БУТИ ЗА ЗАМОВЛЕННЯМ ОПОЗИЦІЇ. А ви мені скажіть: а чи справді це ОПОЗИЦІЯ? А чи не штучно створений вид опозиції? Хто їх фінансує???
Ідемо далі: 2 банери Юльки на йолці, які закривають мало не половину її - ЩО ЦЕ??? Хіба люди за неї стоять? Та вона свого часу, ще у 1990-х роках такі махінації робила. ЛЮДИ, відкрийте очі, вас дурять! А опозиція не дасть зняти ті банери, бо вже одні хлопці хотіли - то їм сказали, що НОГИ ПЕРЕЛАМАЮТЬ! Отаке то. Отака то опозиція. Хочете знати більше? Добре. Маленькі речі пояснюють великі: 18 грудня, година десь 17.00-18.00, по майдані починають бігати волонтери і кричати "усі хлопці на барикади!!" У мене кров до голови і зразу адреналін. Ідемо до найближчих барикад, готуємось до бою, ще страшніше - бо ж не видно ніякої загрози!! Ніяких беркутів, нічого. А потім бачимо, що це ЦАРІ БАТЮШКИ ОПОЗИЦІОНЕРИ прибули, а ми, смерди, слуги, мали виструнчитися і показати ВОЛОДАРЯМ, як тут рабство службу служить!! Та ми хіба для них там стоїмо??!!!!
Чорт забирай, та їх перших треба "на вила" брати!!! За те, що вони зробили,, що вони гнів людський так законсервували та запечатали. Робіть висновки самі. Я знаю, що я маю далі робити - і ви собі намітьте. Сили, які виб"ють з євромайдану опозицію, уже є. Усе уже сформовано. Я це знаю напевне. Тож настав час тепер людям зрозуміти усю ситуацію.
Порошенко... переглянувши копицю відео про нього, проаналізувавши його дію, склавши докупи подію на Банковій та ще дещо з Корчинським та молодими патріотами, яких використали, я думаю таке: провокація на Банківській була спланована Владою. Порошенко від влади зв"язався з Корчинським, бо ж той має зв"язок з молодими патріотами+радикалами і запропонував Корчинському зробити хорошу справу. Там ще Дзіндзо замішаний та підставлений, а може і ні, бо ж трактор - то він підганяв. Суть в тому, що Порошенко зробив підставу, а сам вкінці вийшов таким ЗАХИСНИКОМ. Це треба розуміти і припускати.
Кияни. Шановні, це настільки різні люди. Там живуть люди з різними поглядами. І, можливо, у них не така патріотичність - та я знаю одне, і знаю це добре, бо спілкувався з місцевими і знайомі там живуть - то вони не збрешуть: кияни - це хороші люди. Як тільки ЩОСЬ почнеться - вони одразу, моментально збираються і підуть з народом. Я був надзвичайно здивований цим - тому як у них, здається, рішучості греблю гати. Там люди дії. Слава киянам!
Напишу і таке: на третій день я сидів біля вогню і мало не плакав. Як мені жалко людей, котрі тут стоять. Котрі не усвідомлюють, що опозиція тут і піариться, і владі допомагає, і від неї буде бариші мати, і сама в дамках, бо ж люди уже Кличка в президенти тягнуть... а як підійшов старий дідо, я не знаю з якого він району та й каже:

"Синки, давайте вставайте і ідемо! Я перший на кулі піду, я перший на кулемети ляжу, ви тільки за мною ідіть. Я уже своє віджив, я воював за німців і тепер мені не страшно, я вас закрию від куль, вставайте..." я сидів і плакав - бо ж старші люди вірять у цей майдан. Вони останнє віддають туди. Ці су... беруть ту банку тушонки і навіть крадуть її - та вони не розуміють, що це бабця з села передала, що вона усю зиму буде животіти на картоплі, якщо і та ще є. Ті опозиціонери там не розуміють, що це кров людська остання. Що люди життя ладні віддати - а для них то ігра!! Та їх повбивати мало!!! Та вони втоптують там в асфальт усе найщиріше, найпатріотичніше, останнє!!!!!
І я сидів та плакав... та як згадався мені марш січових стрільців... Боже, як серце болить за людей. Вони вірять! Ми не маємо права зламати ту віру, розумієте, не маємо просто права. Це я повинен захистити того діда від тої низької пенсії, від ВЛАДИ! Від бідності, в якій він живе!!! Та ви усвідомлюєте, що ми живемо зараз у рабстві!! 
Потрібна зброя! Потрібні КОЗАКИ! Потрібна СИЛА народу!! Пора закінчувати ті концерти на Євромайдані - треба оправдати віру наших батьків та дідів! Слава Україні!!!!

Олександр Макар

Коментарі  

 
0 #18 Женя 31.12.2013 12:40
Молодець пацан! Все він знає та в загашнику тримає: "Скільки і чого крадеться з продуктів - я написати не можу, та про факт знаю НАПЕВНЕ."
або:"то знаємо напевне, з нашої фірми йому передали кейси з 2-2,5 млн. грн." так пише ніби сам носив, і мільйони і лимони, та може і там і там по руках отримав, або не заробив на майдані так як розраховував, а от тепер слиною бризкає
Цитувати
 
 
+3 #17 обєктивно 28.12.2013 14:48
та немає вже майдану, просра..и його ці довбані сєні, тягнибакси і тупі боксіри, просрал... так що успокойтеся
Цитувати
 
 
0 #16 Прус 28.12.2013 13:12
Ось такі "автори" - козачки заслані і їх хазяйчики і хочуть народ пересварити, дух майдану спаплюжити і не гребують при цім ніякими методами. І сам він там був, і допомагав "ящик лемонів занести на мийку" і аналіз подій та політичного стану стану в двох абзацах накидав на ходу, мабуть і "кейси з 2-2,5 млн. грн." сам носив, - свій хлопець, "Я, як уже розумію, таки патріот України", та з кінцівкою його режисери поспішили, на кулі народ посилати навіть від імені старого дідо не варто, от саме такі писаки і пересварюють нас перед виборами, стають "противсіхами" або закликають псувати бюлетені, не ходити голосувати, прикриваючись справедливими ніби словами та закликами, обливають брудом всіх підряд ховаючись в масі народу, та ми знаємо, їм`я їм одне -ПРОВОКАТОР. Як би м`яко вони не стелили та жало стирчить... Не ведіться люди на таких "патріотів"!
Цитувати
 
 
0 #15 Марян 26.12.2013 23:34
Те, що написано в статті не відповідає дійсності і дуже сильно перекручено.
Видно стиль провокаторів.Ганьба!
Цитувати
 
 
+2 #14 ЯРОСЛАВА 26.12.2013 10:42
великий патріот http://www.facebook.com/aleksandr.makar.9/about , але чомусь на фейсбуку александр
Цитувати
 
 
+2 #13 Не обманюйте людей 25.12.2013 18:01
Це не писала молода людина якій 24 роки - не той стиль спілкування. Текст придуманий людиною близькою до Партії регіонів. Так що, не тримайте всіх за дурнів і не засмічуйте інтернет.
Цитувати
 
 
+3 #12 Тарас 25.12.2013 13:11
Я сам на майдані бачив як гроші дерибаняться на різних рівнях, але не на часі зараз сваритися Українці мають триматися разом і не розраховувати нінакого крім себе я сам в тих партіях був і надивився з середини на то жульйо. Нічого страшного революція триває ,а народ Український розумний і шось придумає
Цитувати
 
 
+2 #11 Olza 23.12.2013 15:57
Цитую віра:
а скільки тобі заплатили за ту писанину

За то не треба платити - це видно і без перебування на майдані у Києві. Триголова опозиція, як зв'язані хвостами, ходять майданом і фактично дійсно загасили народний протест. І провокаторами багатьох речей вони і є. А тепер результат - майдан виглядає так, ніби забув, чого хотів. А ще у Києві на довгий час безлад і напруга. А "лідери опозиції" з народом, як вожаті в піонертаборі: "Не дозволимо владі.... Так????" "Так!!!!", - кричить майдан. Це ж чистої води маніпуляція і управління натовпом, спрямування у потрібне русло. Ось так і "зів'яне" народний протест і обурення. Алеж народ піднявся за Євросоюз не за опозицію, а за своє гідне життя, за подолання злиднів, беззаконня і безправ'я, за щасливе майбутнє своїх дітей, за потужну і багату державу. Не за Юліну волю чи Кличка-президента, не за Тягнибока-"патріота" чи "шоколадного зайця". Народ добре знає, хто вони і чого варті. За них стояти ніхто не буде.
Цитувати
 
 
+1 #10 коля 23.12.2013 15:06
Підтримую Олександра на 50 % як для робітника який працював на заводі за 200 гривень на місяць у свої 19 тоді є думка що і на Майдан поїхав щоб заробити грошей, йому не заплатили тому він і злий на Юльку,Тагнибока ,Кличка,Яценюка ,Порошенка.Чому у мене така думка? Саша вважає що презедентом може бути тільки той ,хто має гроші на "кампанію"
Цитувати
 
 
+7 #9 Віталій 23.12.2013 09:41
Написано, як то кажуть, "не в брову, а в око"! Теж там був 4 дні. Мені самому дивно досі, як ці 3 пройдисвіта (т.зв. лідери т.зв. опозиції) швиденько підлаштувалися під народний протест. А про ВОНУ я взагалі мовчу, красується на "йолці" банер з тою брехухою. І євромайданом уже там давно МАЙДАН не називає. Майдан стоїть проти влади та її холуїв. СЛАВА УКРАЇНІ!
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.