Нове на сайті:
Діти захисників з Тернополя вирушили на відпочинок до Швеції «Допомога армії від Тернополя» вирушила у чергову поїздку на фронт до наших захисників: Сергій Надал У Тернополі до 12 років тюрми заочно засуджено фермера, який став ворожим поплічником Тернопіль запроваджує грошову допомогу для звільнених з полону військових: Сергій Надал Світлова казка під відкритим небом: в Тернополі відкривають чарівний Парк ліхтарів Акцію-нагадування про військовополонених та безвісти зниклих провели у Тернополі У Тернополі відбувся освітній воркшоп з адаптивного спорту для ветеранів: спорт, підтримка та важливість комунікації Ще 21 захисник України посмертно отримав звання «Почесний громадянин міста Тернополя» 17 власників пошкодженого житла від ворожих атак отримають фінансову допомогу: Сергій Надал Тернопіль для ЗСУ: допомога на лікування для захисників з Тернополя Фінансова допомога на лікування для військових Тернополя: Сергій Надал 32 тернопільські родини, чиї квартири постраждали від ворожих атак, отримають грошову допомогу від міської ради Тернопіль для ЗСУ: 45-та окрема артилерійська бригада імені генерала Мирона Тарнавського отримала системи РЕБ Тисячі паломників відвідали Всеукраїнську прощу до Зарваниці Тернопіль для ЗСУ: шість квадрокоптерів DJI Mavic для бійців 24-ї бригади ім. короля Данила

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Прокуратурою області постійно вживаються заходи реагування у сфері захисту інтересів громадян та держави при виконанні судових рішень, у тому числі щодо стягнення до бюджету збитків, заподіяних навколишньому природному середовищу.

Зокрема, Тернопільським міжрайонним прокурором з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері до суду пред’явлено позов в інтересах держави про стягнення з суб’єкта господарювання шкоди, заподіяної несанкціонованим та наднормативним викидом забруднюючих речовин у повітря.

Позов прокурора задоволено рішенням суду, на виконання якого з підприємства-боржника сплачено майже двадцять тисяч гривень боргу.

Окрім того, за позовами прокурорів реально повернуто заподіяної довкіллю шкоди внаслідок викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря на загальну суму понад 200 тисяч гривень. 

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.