Нове на сайті:
Івано-Франківськ: Чому українці платять влітку за прибирання снігу та за тепло Від Тернопільської міської ради передаємо на фронт нову партію дронів, тепловізорів та камеру - Сергій Надал На Тернопільщині директора лікарні то звільняють, то поновляють Передали на передову Тернопільському 35-му батальйону нову партію ударних fpv-дронів та розвідувальних квадрокоптерів Маvic - Сергій Надал Перевізники у Тернополі вимагають підвищити плату за проїзд у громадському транспорті, - яка реакція мерії Обмеження для транспорту в Тернополі Сергій Надал на передовій нагородив наших захисників з територіальної оборони Тернополя В Івано-Франківську на 50% подорожчав проїзд у громадському транспорті Повістки виписують лише службовці ТЦК і СП, а не мер чи обласна та міська ради Оплата за проїзд у громадському транспорті Львова найвища в Україні та буде 25 гривень Питна вода в Тернополі подорожчала Зрадник з Тернопільщини понесе заслужене покарання «Бойові пташки» DJI Mavic 3Т від Тернопільської міської ради вирушили до 9-ї бригади «Холодний Яр» - Сергій Надал Ну не тільки чиновникам на Тернопільщині хабарі вимагати 3 лікарні на Тернопільщині надають психіатричну допомогу в стаціонарних умовах, так само 3 – за місцем перебування пацієнта

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

ЗМІ області стверджують, що кадрові питання в області вирішують три особи: Кайда, Деревляний і Побер. Але найбільше проблем з цим має новий голова ОДА Сиротюк О.М.

Хочу запитати Кайду.

Олександре Петровичу, а хто найбільше постраждав в області у зв’язку з Вашим приходом до влади у 2008 році? Кого ви відігнали у 2008 році від масного корита влади? Хто втратив безконтрольну владу та величезні прибутки у зв’язку з приходом у область «Свободи»? Хто поклявся відімстити «Свободі» під час важкої п’янки? Ви, напевно, вже і без мене здогадалися. Це екс-голова обласної ради Михайло Миколенко, член «Батьківщини». Його поза очі знайомі називають «Чорний павук». Він ніколи нікому нічого не пробачає.

З приходом до влади «Свободи» він записався, як подейкують, до «Правого сектора» (тут, звісно, ми з авторкою листа не погоджуємося, бо насправді Миколенко, як і нші фігуранти цього листа, немають жодного, принаймні офіційного, стосунку до "Правого сектору" - прим.ТТ).

12 березня 2014 року молоді члени Тернопільського «Правого сектора» в ультимативній формі вимагали від Сиротюка замінити кандидатуру Р. Левчука на посаду заступника голови. Це дуже молоді, патріотично налаштовані чудесні хлопці, які щиро вірять у добро і правду.

Пане Кайда, а хто, як Ви думаєте, формує їх думки? Хто є для них ніби рідною мамою, а насправді хитрою мачухою (вона ніколи не була мамою). Так, пані Оксана, «близька знайома» Миколенка, яка працює  десь в освіті і є «великою патріоткою». Правда, статки свої (магазин та ін.) заробила в тяжкі часи за границею. На мою думку спрацювала досить банальна схема: Миколенко – п. Оксана – «Правий сектор» - проблеми Сиротюка.  Я не виключаю, що замість Левчука Миколенко хоче «запхати» свого синка Олега.

Миколенко прагне взяти реванш, дуже вже йому сподобалася посада голови Тернопільської обласної ради. Але у цьому йому заважає «Свобода» і Ви, пане Хомінець В.П.

Інформація для роздумів.

P.S. Цей лист, що надійшов на адресу сайту, не анонімний. Але з певних міркувань ми не вказуємо його автора.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.