Нове на сайті:
У 3 закладах Тернопільщини можна отримати медичну допомогу в складних неонатальних випадках Обіцяли допомогти "швидко перебігти кордон"... Єгері 68 бригади знищують «тернопільськими» FPV дронами ворожу спецтехніку Бійці 55 батальйону: Дрони від тернопільської міської ради знищують окупантів Два роки бореться з онкологією: молодий військовий з Тернополя Дмитро Линва потребує допомоги У 4 закладах Тернопільщини можна отримати безоплатну медичну допомогу при інфаркті Як врятувати кошенят в Тернополі, де немає жодного притулку для тварин Відомий журналіст про зневагу до Тернопільщини зі сторони Києва 22 дрони-розвідники передали від Тернополя на передову для окремої механізованої бригади сухопутних військ - Сергій Надал Волонтери «Допомоги армії від Тернополя» доправили передачі на фронт нашим захисникам» - Сергій Надал Сергій Надал повіз на фронт вантажний бус для тернопільських артиллеристів У 7 закладах Тернопільщини можна отримати медичну допомогу при пологах Надал поїхав у зону бойових дій та повіз дрони для захисників В Тернопільському ДСНС на одного інспектора-хабарника стало більше Через бажання мати ставок в заказнику тернополянин має проблеми

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Кандидати на пост президент України Петро Порошенко та Олег Тягнибок погодилися взяти участь у шоу "Детектор брехні". Про це вона заявили після того, як відповідний приклад подала кандидат у президенти Ольга Богомолець. Петро Симоненко заявив, що готовий взяти участь у програмі, але тільки після президентських виборів, Анатолій Гриценко сказав, що також не проти прийти на програму, але за умови, що у ній візьмуть участь Юлія Тимошенко та Петро Порошенко. Зараз очікується відповідь Юлії Тимошенко та Сергія Тигіпка. Нагадаємо, що Богомолець готова пройти детектор брехні. Кандидат у президенти переконує, що абсолютно чесна з виборцями.
ТСН

Коментарі  

 
+1 #13 Гражданин Украины 13.04.2014 10:50
Чем не понравился мой коммент,уважаем ый модератор? :-)
Цитувати
 
 
+1 #12 Гражданин Украины 13.04.2014 10:46
Говорит и показывает.... очередной украинский "ЦИРК НА ДРОТИ!" Вот ,други мои,как делают "политику" в "независимой" стране.Лучше бы каждый день все кандидаты излагали перед избирателями свои глобальные "мечты" по выводу страны из ж..опы. Интереснее было бы.
Цитувати
 
 
+2 #11 Одесский 13.04.2014 10:21
Цитую Одессит:
Кто такая Богомолец? Просто лживая аферистка! Она никакая не родственница Богомольцев! Весь медицинский мир ее считает просто чумой, ее не поддержал Майдан, педагоги МНУ встали горой, что бы ее не назначили ректором! Вчера у Шустера она вообще выглядела дурой!

Знаю ее родственников лично. Она не врет. Действительно является родственницей того самого Богомольца. Майдан от нее не отрекался. Вы так пишете, словно майданодин человек. Там было много людей, партий, организаций. В большинстве своем она заслужила одобрение и уважение. Я сам там был. Но это не значит, что многие ее хотят видеть президентом.
Цитувати
 
 
+1 #10 саша 13.04.2014 04:58
коли бачу, як на богомолець виливають всю цю чорноту (не родичка, на майдані не була і т.п.) розумію, яу Юля старається від неї позбутися))) Тобто правильно ми робимо, що її підтримуємо.
Цитувати
 
 
0 #9 КИЕВ 13.04.2014 04:09
А Богомолец рассказала на детекторе, как у нее хватило наглости собирать с нищих людей деньги на свой президентский залог, при наличии своих миллионов? Нет у нее ни стыда, ни савести, и, кстати, ни ума. У Шустера даже вопросы ей не хотоели залавать, еле сдерживая улыбку- глупая она совсем.... А Тимошенко ни в коем случае не нужно соглашаться на детектор СТБ- олигархического медвечуковского канала. Сами результаты нарисуют, какие захотят. Как на выборах в 2010г.....
Цитувати
 
 
+1 #8 Вадим 12.04.2014 16:34
Повідомити про факт корупції! habaram.net
Цитувати
 
 
0 #7 брабус 12.04.2014 14:08
8) в нашей стране нету не одного честного , кандидата в президенты...
Цитувати
 
 
-9 #6 Одессит 12.04.2014 13:52
Кто такая Богомолец? Просто лживая аферистка! Она никакая не родственница Богомольцев! Весь медицинский мир ее считает просто чумой, ее не поддержал Майдан, педагоги МНУ встали горой, что бы ее не назначили ректором! Вчера у Шустера она вообще выглядела дурой!
Цитувати
 
 
+5 #5 Виктория 12.04.2014 13:48
Я думала, что она в одну из своих квартир поселила многодетную семью из Крыма
Цитувати
 
 
+1 #4 кураинец 12.04.2014 11:25
дорогие мои избератели нам надо пиночета президентом он бы в тиски зажал олигархов и бабло наворованое выдавил- оля слабовата.
Цитувати