Нове на сайті:
За матеріалами СБУ довічне ув’язнення загрожує зраднику, який воював проти ЗСУ під Бахмутом та на Курщині Бутковський поїхав до свого свободівського побратима вчитися прогнозувати російські атаки та організовувати мовні патрулі? Після снігопадів – ожеледиця: синоптики попереджають тернополян про нову небезпеку У Тернополі за матеріалами СБУ судитимуть зрадника, який воював проти ЗСУ Цілодобова робота дала результат: як Тернопіль втримав ситуацію після циклону та не допустив колапс Навіщо прокуратурі фейкові підозри щодо Пантеону Героїв у Тернополі? Київ без тепла: сталося те, чого боялися всі міста України. Тернопіль відпрацьовував цей сценарій заздалегідь У Тернополі до 10 років позбавлення волі заочно засуджено організаторку псевдореферендуму У Тернополі за матеріалами СБУ судитимуть зрадника, який штурмував позиції українських військових на Покровському напрямку У Тернополі за матеріалами СБУ до 15 років ув’язнення заочно засуджено командира роти бойовиків «днр» Сергій Надал на фронті передав обладнання для кількох підрозділів У пошкоджених будинках по вул. Стуса та 15 Квітня у Терноплі триває встановлення нових вікон У Тернополі до 8 років тюрми заочно засуджено губернатора Нижньогородської області рф Завдяки міському голові Тернополя Сергію Надалу волонтерський центр Бункер С відновив роботу Фейкові звинувачення у закупівлі генераторів: міськрада вимагає оприлюднення матеріалів

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

“Революція гідності” має всі шанси мати такі ж наслідки, як і “Помаранчева революція”. В далекому 2004 році всі чекали люстрації, однак цього так і не відбулося. Чиновники Кучми стали чиновниками Ющенка і продовжили давно осівші традиції корупції і хабарів.

Сьогодні довгоочікуваної люстрації також не видно. Податківці, прокурори, міліціонери, судді, сбу-шники, даі-шники і чиновники не відмовились від встановлених раніше тарифів за послуги. Хабарі далі продовжують бути звичним явищем. Поки увага українців прикута до Криму та східних областей, корупція лише розвивається. Як і раніше, тернополяни мають знати всіх винуватців. Колись всі знали, що основна частина хабарів стікалась до сім'ї Януковича. Їх долі осідали в безпосередніх виконавців і на проміжній керівній ланці.
Тепер все відбувається точно так само. Але тепер тернополяни можуть бачити місцевих можновладців, які відповідають за хабарництво. Як не дивно, це депутати Верховної Ради. Їхні прізвища Кайда і Деревляний. Навіть перший переплюнув другого. Кайда відповідає за двох кураторів хабарництва — прокурора і начальника СБУ. Деревляний поставив свого начальника міліції.
Ці три структури мають повноваження боротись із хабарниками і корупціонерами. Але чи роблять це, маючи покровителів Кайду і Деревляного?

Віталій Драган

Коментарі  

 
+1 #2 вано 02.05.2014 16:34
а по тілівізорі як розказують то такі првильні, особливо деревляний :-*
 
 
+4 #1 Ростислав 02.05.2014 14:01
Мабуть варто звернути увагу і на податкову та митницю там практично нічого не змінолося ... ???
 
Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.