Нове на сайті:
ФК «Нива» у заручниках своїх власних інвесторів: обіцяли 100 мільйонів вкласти в стадіон - вклали 5 і шукають винних Кожен другий мер по декларації - мільйонер. Де в цьому списку тернопільський мер Сергій Надал вже декілька місяців перераховує свою премію на рахунок ЗСУ Тернопіль наприкінці весни 2026 року має отримати 17 нових українських тролейбусів Понад 1 мільйон гривень для 105-ї бригади передала Тернопільська міська рада За матеріалами СБУ у Тернополі до 15 років позбавлення волі заочно засуджено колаборантку, яка співпрацювала з рашистами Три мільйони гривень передала Тернопільська міська рада для 44-ї бригади У Тернополі до 15 років позбавлення волі заочно засуджено чергову колаборантку з Херсонщини Власники 12-ти вигорілих квартир у будинку на вулиці 15 Квітня, 31, отримають ще по 150 тис. грн Тернопіль приєднався до європейської мережі «Міське озеро» Тернопіль - лідер України за благополуччям молоді У Тернополі за матеріалами СБУ до 15 років ув’язнення заочно засуджено «помічницю судді» окупаційного суду в Генічеську Перші кроки додому: у Тернополі мешканці будинку вул. 15 Квітня 31 розпочинають ремонти у квартирах У Тернополі 46 власників зруйнованих квартир отримають додаткову грошову допомогу Власникам 37 зруйнованих квартир на вулиці Василя Стуса, 8 нададуть грошову допомогу

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

А на Тернопільщині горять церкви, повідомляє Погляд

…Тако собі недалечко від Почаєва.Тобто найближчі до Почаєва храми УГКЦ і УАПЦ. І схоже, що це тільки початок. Про це розповідає мешканка Кременця.
“Ну, не бачила ж наша міліція підозрілих “паломників”, котрі два місяці тусили в монастирі.Ну, казала ж наша місцева СБУ, шо там геть нікого такого не має, одні побожні та благолєпні прочани, та монахи денно і нощно молящієся, та прислуга всіляка. А то, шо від у них крітіческі православний, так то од аскєтізма на почвє рвєній духовних.А шо пістолі стирчать з карманів, так то не пістолі, а тіпа якісь благословлялки на випадок термінової потреби благословить когось, согласно каноніческого права, канєшно…А шо народ той на тітушок обдовбаних сильно змахує,- так то ж юнь православная, в постє і молітвє подвізающаяся,свєта істіни іщущая, не інакше. Бамкайте в дзвони, бо ті бригади “почаївських паломників” розлізлись хто куди. Хай селяни ставлять сторожу. Ці підпали в Залізцях – лише початок”, – каже стурбована жінка.

За словами жінки, близько 30 чоловік “розбрелись” по області, щоб робити свої “чорні” справи.

А у 20 числах квітня ми ж писали про дивних “прочан”,які оселились у Богоявленському жіночому монастиреві. Тоді мешканці Кременеця били на сполох. Але тернопільські правоохоронці запевняли, що нікого чужого на теренах області не має..

Нагадаємо, цієї ночі у селищі Залізці Зборівського району на Тернопільщині впродовж пів години виникли пожежі у двох храмах. В обох випадках храми вціліли. Перша пожежа виникла у приміщенні церкви Покрова Пресвятої Богородиці (УГКЦ). Через півгодини виникла пожежа в приміщенні церкви  Пресвятої Трійці (УАПЦ).

Коментарі  

 
-1 #1 Люгер 11.05.2014 22:43
Люстрацію люстраторам! Знову все за бабоси...?
 
Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.