Нове на сайті:

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

«Шановна редакціє, моїм друзям вдалось дізнатися цікаві подробиці із життя головного "люстратора" країни  Є.Соболєва. Факти, які проливають світло на його минуле,  дають можливість поновому оцінити його дії та політичні "реверенси". Громадськість повинна знати про скелети, які ховають у своїх шафах наші лідери. Тому прошу Вас опублікувати цей матеріал. Нехай люди знають хто і чому ухвалює доленосні рішення для країни. Якщо ж я помиляюсь щодо пана Соболєва - хай він офіційно і публічно спростує усі підозри, адже прозорість політиків і їх відвертість перед громадою це і є основоположний принцип люстрації». 

З огляду на складну суспільно-політичну ситуацію в країні в умовах воєнної агресії з боку Росії, в українському суспільстві зростає попит на якісний склад політиків та громадських діячів. Адже від рівня їх професіоналізму залежить доля країни та, без перебільшення, життя її громадян. Однак ситуація із кадрами в післяреволюційному  політикумі дещо насторожує тим, що ряд новоспечених політиканів-вискочок, із сумнівною репутацією, займають владні крісла за рахунок «Майдану», очолюють впливові громадські інституції, намагаючись впливати на політичне життя, але в чиїх інтересах? Чи виправдані такі рішення?

Фінансовані та викормлені олігархами, такі діячі часто стають своєрідним знаряддям для досягнення певних цілей їх ляльководів. Яскравим прикладом діяча є Єгор Соболєв, який нещодавно очолив «Люстраційний комітет України».

Соболєв, на перший погляд має бездоганну репутацію (майданівець, журналіст-розслідувач, засновник правозахисної організації «Свідомо», люблячий батько та ін.), однак її відтісняють на задній план ряд маловідомих  епізодів його біографії та мерзенних вчинків просто як людини.

Громадянин України Соболєв Єгор Вікторович до 2003 року був громадянином Росії (батько по національності мордвин) Зиминым Егором Анатольевичем, про що свідчать отримані копії документів на зміну прізвища (див. фото 2).

Більше того, з метою приховання факту приналежності до Російської федерації, Соболєв навмисно підробив свої документи. Вдалося отримати копії заяв Соболєва на отримання українського паспорту, причому у 2003 році він  зазначає, що перебував раніше в іноземному громадянстві (РФ з 1995 року), а в заяві написаної ним у 2011 році на отримання паспорту (попередній нібито в нього вкрали) він вже зазначає, що не мав інших іноземних громадянств.

Чи гідний це вчинок людини, яка замахнулась на посаду, що вимагає кришталевої чистоти біографію та послужний список? Чому посаду, тому що Соболєв домагається надання громадській організації «Люстраційний комітет України» офіційного статусу із державним фінансуванням та відповідними правами.

Цікавляться його походженням не тільки журналісти, вже дійшла справа до депутатів Верховної ради України. В мережі з’явилась фотокопія запиту народного депутата Юрія Михальчишина (фото 1) на предмет з’ясування наявності російського громадянства у Соболєва.

Без сумніву, російське походження Соболєва лише підливає масла у вогонь недовіри до нього. Але йдемо далі.

Достеменно не відомо чи має молодий політик вищу освіту? Вступивши у 1995 році до Сахалінського педагогічного інституту він так його і не закінчив. Даних про якусь іншу отриману ним вищу освіту немає. Що ж ми маємо? Другого Зварича, чи Королевську, які не мали вищої освіти, але пробралися у владу? Хіба не заборонено законом отримувати крісло чиновника, не маючи при цьому вищої освіти?

Якщо Єгор Соболєв претендує на крісло політика він повинен розуміти, що його особисте життя буде також під пильним оком громадськості. А на цьому фронті у Соболєва взагалі повний жах.

Соболєв не має сталих відносин із жінками. За 10 років він тричі одружений (підтвердження цьому є в розпоряджені редакції), від попередніх двох шлюбів має п’ятеро дітей, на які ще не виплачує аліменти. Як Вам такий «татусь» та чоловік?

Запитань до нього багато, а ще більше аргументів про нього, як можливого посадовця.

Як наслідок, виникає інша ситуація, Єгор Соболєв розуміючи, що має позаду такий важкий багаж проступків, які наперед ставлять під питання його кар’єру як політика, намагається витиснути по-максимуму із ситуації, що склалась, поки його не замінив хтось інший.

Голова нашумілого та розпіареного люстраційного комітету – гроза чиновників та високопосадовців першого ешелону, використовує своє становище в інтересах своїх спонсорів з числа олігархів, або просто за гроші будь-кого. Адже, в будь-якій момент він може розпочати «люстраційну кампанію» проти любого політика, обізвавши його прихвоснем минулої влади чи обвинувативши його у співпраці із кремлівськими яструбами. Хоча в самого, як це кажуть: «рильце в пушку».

Чимало інформації про зв’язки Соболєва із офіцерами ФСБ РФ, які тягнуться ще від його початку навчання в Сахалінському педуніверситеті.  Новоспеченого політика часто бачили в компанії з особістом цього ж університету. Зрозуміло, що в це важко повірити, але те, що головний люстратор країни - цілком може бути щкпальцем московського спрута, який введений в Україну у якості агента впливу ФСБ Російської Федерації, наводить на досить сумні думки.

Розхитуючи маховик т.зв. «люстрації», а насправді звільнення принципових людей із власною думкою та належним фаховим рівнем, Соболєв реалізовує черговий сценарій ФСБ по ослабленню української влади та схиляння її до поступок в питаннях відстоювання інтересів України!

 

 

 

 

Коментарі  

 
+1 #32 Марина 26.10.2015 00:13
:-*
Цитувати
 
 
+3 #31 Марина 26.10.2015 00:11
:-* я уверена, что об этом ЗНАЮ все. Я хочу понять Зачем он УКРАИНЕ? ????
:-*
Цитувати
 
 
+1 #30 дядько Йосип 25.10.2015 17:35
Якщо вже нізащо людину вкусить, то вкусіть його за сраку......,якщо вдасться! :lol:
Цитувати
 
 
+7 #29 Сергей 25.10.2015 14:45
Респект автору. Пока такие мрази как соболев будут в украинской политике пока и будет Украина разрушаться.
Цитувати
 
 
+11 #28 думаюча тернополянка 02.04.2015 03:43
Якщо людина знає, що те, про що вона написала в редакцію правда, то чому побоялася підписатися під цим ? Адже анонімних заяв не розглядають! Так таку "писанину" невідомого автора сприймати серйозно не можна. Цікаво це заздрість чи перейшов Соболєв дорогу? Чи може самі мріють очолити посаду голови люстраційного комітету?
Цитувати
 
 
+3 #27 Нюша 17.02.2015 01:25
Цитую Ульотний:
А нічого, що в довідці дата акту про народження Зіміна-Соболєва зазначена 10 березня, а депутат вказує на дату народження - 26 лютого? Чи акти про народження складаються через 2 тижні після факту народження?
Ульотный, ты придурок... Если бы было указано наоборот, тогда стоило удивиться, что регистрация рождения произошла раньше факта рождения... Загляни в свое свидетельство, когда ты родился и когда выдан документ о твоем рождении... Удивляет подобная безграмотность и отсутствие элементарной логики... но при этиом беремся судить и комментировать всё и всех...
Цитувати
 
 
+18 #26 Андрей Александрович 26.09.2014 14:22
Умер человек. Его пёс рядом лёг и тоже умер. И вот душа человека стоит перед вратами с надписью «Рай» и рядом душа собаки. На вратах надпись: «С собаками вход воспрещён!». Не вошёл человек в эти врата, прошёл мимо. Идут они по дороге, вторые врата, на которых ничего не написано, только рядом старец сидит.
— Простите, уважаемый... А что за этими воротами?
— Рай.
— А с собакой можно?
— Конечно!
— А там, раньше, что за врата?
— В Ад. До Рая доходят только те, кто не бросают друзей...
Друзі, усім нам хорошого дня !
Цитувати
 
 
+5 #25 nika 25.09.2014 15:03
Яка гидота) примітивнішого троллінгу ще не читала. "Свобода", попустіться. Не допоможе. Коменти типу "подивіться на фізіономію" взагалі за гранню. Убого. Єгор - прекрасна людина. Красива людина. А очолює люстрацію він тому, що він є її ініціатором. Якщо серед убогих, що поливають його тут брудом не знайшлося нікого, хто був би в стані почати такий процес, звинувачуйте лише себе. Ганьба вам
Цитувати
 
 
+5 #24 Кос 25.09.2014 00:23
Ми вже мали міністрів оборони (Саламатіна, Лєбєдєва) прем'єр-міністра Азарова та купу інших, які були колишніми громадянами РФ. Навіть, якщо він чесний і порядний (?) росіянин (навіть колишній), хіба це дає йому право очолювати люстрацію у нашій державі? Хіба Україна для цього потребує мігрантів? То давайте запросимо для люстрації ще арабів, турків, африканців та ін. Скільки разів наш народ повинен наступати на одні і ті самі граблі?
Цитувати
 
 
+9 #23 Андрій2014 24.09.2014 17:35
Прочитав по діагоналі, стаття повне гівно, розраховане на тих у кого в голові нічого немає.
Останній абзац взагалі "палить" всю задумку.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Погода, Новости, загрузка...

Нас відвідали

МіткиКарта сайту

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу. Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua. Телепрограма на TVgid.ua.

Яндекс.Метрика

Тернопільський тиждень