Нове на сайті:
СБУ та Нацполіція заблокували ще один канал переправлення чоловіків за кордон з Тернопільщини Від початку року 2286 військовослужбовців громади отримали від міської ради допомогу на спорядження: Сергій Надал Власники житла, пошкодженого внаслідок ракетної та БПЛА-атаки 6 червня, отримають одноразову грошову допомогу Застосунок «е-Тернопіль» увійшов до шортлиста премії Mobile-First Award 2025 62 тернополян, квартири яких постраждали від ракетної атаки, отримають грошову допомогу від міської ради. Тернопіль отримав новий автомобіль соціального таксі Де опиниться Головко - за кордоном чи за гратами!? У Зарваниці зібралися родини наших захисників з Тернополя - полеглих і зниклих Тернопіль передав 48 безпілотників та три MAVIC 3T 55-му стрілецькому батальйону СБУ і Нацполіція затримали 2-х поплічників рф, які у Гусятині підпалили військовий позашляховик З 25 червня в Тернополі змінюється нумерація автобусів і тролейбусів СБУ ідентифікувала чергового зрадника з Донбасу: тернопільський суд заочно засудив його до 15 років за ґратами Від дронів до ветеранського бізнесу: комплексна підтримка ЗСУ по-тернопільськи Тернопіль передав 20 генераторів бійцям 71-ої єгерської бригади ДШВ Ампфутбольна команда “Вікінги” з Тернополя провела перший матч проти житомирських “Титанів”

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Нардеп від Тернополя, свободівець, Олексій Кайда абсолютно комфортно почуває себе серед регіоналів. На Першому загальноукраїнському круглому столі національної єдності в Києві, він спокійно спілкувався, посміхався, обмінювався жартами з Єфремовим, керівником фракції Партії Регіонів та людиною, яку називають натхненником сепаратистів на Луганщині (див.фото).

 

Ось так уродженець Бердянська, величезний «націоналіст» і «патріот», свободівець  Кайда, який вкорінився на Тернопільщині завдяки другому шлюбу з місцевою Олімпійською чемпіонкою,  поводить себе поруч з «ригом», який фінансує вбивць українських ПАТРІОТІВ.

 

А ви б сіли за один стіл з виродком, завдяки якому і схожих на на нього хаос в країні і знищуються найкращі сини і дочки неньки-України?

 

Ви б посміхалися йому у вічі? Ви б тиснули руку такій наволочі?

 

А Олексій Петрович Кайда  саме так і поступає...

 

P.S.  І не треба зараз тролям коментувати, що це бруд на "святого" свободівця, який проплачений його конкурентом по виборах Максимовим.

 

ТТ просто констактує факт. І навів доказ цьому. А загалом для ТТ, що популіст Кайда, що колишній міліціянт, а тепер пенсіонер-кандидат в нардепи Максимов - одного поля ягоди.

 

ТТ не підтримує жодного з цих лайдаків і радить не підтримувати їх і всіх наших читачів. 

 

Підтримувати і голосувати закликаємо не за пустодзвонів і пенсіонерів усіляких, а за молодих і розумних людей...

 

«Тернопільський тиждень»

         єфремов, кайда, фото, скандал, тернопільський тиждень         

Коментарі  

 
+1 #4 Тоха 06.10.2014 12:48
Справжні націоналістице прості партійці Свободи. А Кайда со товарисчи, це мордозвони та поддонки
 
 
-3 #3 Сергій 30.09.2014 10:44
О.Кайда справжній націоналіст і не перебігає по партіях як тушка!
 
 
-2 #2 С.Д. 29.09.2014 23:24
Відколи це свобода протеже ригів?? Пподуріли повністю?? Це нічо шо якби не суобода то комуністи і регіонали робили би далі що хтіли у вр
 
 
0 #1 Обідада 29.09.2014 15:51
бо правда,шо Свобода-протеже Регіонів!зараз в політиці немає справді української партії,за винятком Народного фронту Яценюка
 
Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.