Нове на сайті:
Тернопіль отримав новий автомобіль соціального таксі Де опиниться Головко - за кордоном чи за гратами!? У Зарваниці зібралися родини наших захисників з Тернополя - полеглих і зниклих Тернопіль передав 48 безпілотників та три MAVIC 3T 55-му стрілецькому батальйону СБУ і Нацполіція затримали 2-х поплічників рф, які у Гусятині підпалили військовий позашляховик З 25 червня в Тернополі змінюється нумерація автобусів і тролейбусів СБУ ідентифікувала чергового зрадника з Донбасу: тернопільський суд заочно засудив його до 15 років за ґратами Від дронів до ветеранського бізнесу: комплексна підтримка ЗСУ по-тернопільськи Тернопіль передав 20 генераторів бійцям 71-ої єгерської бригади ДШВ Ампфутбольна команда “Вікінги” з Тернополя провела перший матч проти житомирських “Титанів” Тернопіль отримав особливу відзнаку за систему «е-Тернопіль» У Тернополі до 10 років тюрми заочно засуджено колаборантку із Запоріжжя, яка допомагала окупантам у організації псевдореферендуму СБУ ідентифікувала чергового колаборанта з окупаційного «мвс рф», яке діяло на Херсонщині Цей "бізнес" процвітає: "супровід" з навчальних полігонів за кордон Автозаки, кийки й кайданки: внутрішній фронт “безпеки” на мільйони

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Ми неодноразово згадували, що між свободівськими побратимами вже давно немає тієї єдності, з якою вони починали життя у владі.

Сваряться в основному далеко не з ідеологічних питань. Матеріальне також не чуже партійцям Тягнибока.

Адже після того, як «перемоги почалися з Тернополя», «рука не здригнулася» позапихати своїх друзів та родичів на посади, чи започаткувати бізнес на майні громади та бюджетних коштах.

Зараз до свободівці тільки дійшло, що поразка Кайди, передвиборну кампанію якого вони саботували, обернеться початком їхнього кінця на місцевих виборах у 2015 році.

Адже О.Кайда є своєрідним лакмусовим папірцем народної підтримки свободівців в Тернополі та області, де влада повністю належить побратимам.

Тому, якщо Кайда не стане народним депутатом, свободівці можуть помаленьку пакувати валізи та забувати про владу як таку. Навіть, якщо Олексій Петрович і здобуде омріяну депутатську недоторканість, то владою на місцевому рівні свободівця все одно доведеться ділитися.

Адже «Блок Петра Порошенка», «Народний фронт», «Громадянська позиція», «Самопоміч» захочуть відкусити шмат владного свободівського пирога.

«Тернопільський тиждень»

Коментарі  

 
0 #1 Оля 22.10.2014 08:32
Цей Кайда, якийсь непередбачувани й. Я думаю, такого у нардепи більше обирати не можна.
 
Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.