Нове на сайті:
СБУ та Нацполіція заблокували ще один канал переправлення чоловіків за кордон з Тернопільщини Від початку року 2286 військовослужбовців громади отримали від міської ради допомогу на спорядження: Сергій Надал Власники житла, пошкодженого внаслідок ракетної та БПЛА-атаки 6 червня, отримають одноразову грошову допомогу Застосунок «е-Тернопіль» увійшов до шортлиста премії Mobile-First Award 2025 62 тернополян, квартири яких постраждали від ракетної атаки, отримають грошову допомогу від міської ради. Тернопіль отримав новий автомобіль соціального таксі Де опиниться Головко - за кордоном чи за гратами!? У Зарваниці зібралися родини наших захисників з Тернополя - полеглих і зниклих Тернопіль передав 48 безпілотників та три MAVIC 3T 55-му стрілецькому батальйону СБУ і Нацполіція затримали 2-х поплічників рф, які у Гусятині підпалили військовий позашляховик З 25 червня в Тернополі змінюється нумерація автобусів і тролейбусів СБУ ідентифікувала чергового зрадника з Донбасу: тернопільський суд заочно засудив його до 15 років за ґратами Від дронів до ветеранського бізнесу: комплексна підтримка ЗСУ по-тернопільськи Тернопіль передав 20 генераторів бійцям 71-ої єгерської бригади ДШВ Ампфутбольна команда “Вікінги” з Тернополя провела перший матч проти житомирських “Титанів”

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Під час проведення чергового передвиборчого мітингу, участь в якому взяв голова партії ВО "Свобода" Олег Тягнибок, ніхто не бачив поряд з лідером Сергія Надала. Не йшов він ні в супроводі, не виступав і з трибуни.

Зазначимо, що Сергій Надал також є свободівціем і саме цій партії він завдячує тим, що з безробітного колишнього податківця став міським головою Тернополя.

Хоча відомо, що Сергій Віталійович точно був в Тернополі, а вечір вихідного дня точно не проводив на роботі.

Ми вже згадували, що чільні свободівці з Тернопільщини, серед яких є і мер міста, проігнорували передвиборчий зїзд партії в статті 
Тягнибок має тернопільських високопосадовців-свободівців за ніщо?

Зараз наші прогнози кількамісячної давнини підтверджуються конкретними фактами, які свободівцям стає все важче приховувати від громадськості.

За поки що непервіреною інформацією, Сергій Віталійович (ми про це також згадували ще в квітні 2014 року у статті
Надал і Гринчишин планують стати міським головою Тернополя з допомогою Порошенко?вирішив стати першим міським головою-"тушкою".

Як тільки рейтинг Порошенка почав набирати обертів, політична чуйка не підвела Сергія Віталійовича. Вже тоді він шукав виходів на шоколадного олігарха.

Зараз, коли Порошенко став Президентом та має всі шанси отримати лояльну до себе депутатську більшість, Сергій Надал остаточно зрозумів, що погарантувати йому політичне майбутнє свободівці не зможуть.

Чи то Сергій Віталійович сам вирішив дистанціюватися від колишніх побратимів, чи то Тягнибок зрозумів справжню суть Надала і сам натякнув йому на його місце, факт залишається фактом - Надал активно шукає іншого політичного даху.

Питання не в совісті і не в грошах. Питання в майбутньому! Звісно, майбутньому Сергія Віталійовича!

«Тернопільський тиждень»

Коментарі  

 
0 #3 Місько 23.10.2014 09:00
дана газдєтка , рупор януковича
 
 
+1 #2 Krip 22.10.2014 19:25
Знову якась брідятіна від псевдожурналіст а
 
 
-3 #1 тернополяни 22.10.2014 14:17
:eek:-воровський нищій ВО члєн(х.йло)Надал впевнено тягне тягнибока до поразки своєю супер воровитістю з міського бютжету збудувавши собі за невеликий строк два королівські палаци в центрі міста і в пронятині буцім для сестри та щей прикупив віллу в Іспанії,наце все заробити за короткий час мерства неможливо не вкравши з бютжету кошти! Довіру до свободи підірвано і відновити може тільки строга нещадна люстрація з конфіскацією наворованнр та посадивши по закону за воровсво на нари в Надала і йому подібних ворюг! А поки цього нема ,то і довіри тернополян та обмеженних пільговиків-пенсіонерів воровській свободі небуде!
 
Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.