Нове на сайті:
Від початку року 2286 військовослужбовців громади отримали від міської ради допомогу на спорядження: Сергій Надал Власники житла, пошкодженого внаслідок ракетної та БПЛА-атаки 6 червня, отримають одноразову грошову допомогу Застосунок «е-Тернопіль» увійшов до шортлиста премії Mobile-First Award 2025 62 тернополян, квартири яких постраждали від ракетної атаки, отримають грошову допомогу від міської ради. Тернопіль отримав новий автомобіль соціального таксі Де опиниться Головко - за кордоном чи за гратами!? У Зарваниці зібралися родини наших захисників з Тернополя - полеглих і зниклих Тернопіль передав 48 безпілотників та три MAVIC 3T 55-му стрілецькому батальйону СБУ і Нацполіція затримали 2-х поплічників рф, які у Гусятині підпалили військовий позашляховик З 25 червня в Тернополі змінюється нумерація автобусів і тролейбусів СБУ ідентифікувала чергового зрадника з Донбасу: тернопільський суд заочно засудив його до 15 років за ґратами Від дронів до ветеранського бізнесу: комплексна підтримка ЗСУ по-тернопільськи Тернопіль передав 20 генераторів бійцям 71-ої єгерської бригади ДШВ Ампфутбольна команда “Вікінги” з Тернополя провела перший матч проти житомирських “Титанів” Тернопіль отримав особливу відзнаку за систему «е-Тернопіль»

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Минулої доби декілька тернополян потерпіли від кишенькарів. У 40-річної жінки мобільний телефон поцупили у маршрутному таксі. Жінка після розмови поставила телефон у кишеню куртки. Тільки вдома виявила, що засобу зв’язку немає.  Схожа неприємність спіткала 32-річну тернополянку. У неї теж у громадському транспорті поцупили мобільний. Правоохоронці розшукують крадіїв.

Ризик потерпіти від злодія у напівпорожньому салоні тролейбуса чи маршрутного таксі близький до нуля і збільшується пропорційно до зростання кількості пасажирів. Таких висновків дійшли правоохоронці, проаналізувавши статистику кишенькових крадіжок.

Перше, що приходить на думку: аби не стати жертвою крадія, слід уникати переповненого транспорту. Ніби все логічно. Але, на жаль, реальність диктує свої правила. Часто обставини складаються так, що чекати вільнішого тролейбуса чи автобуса не вистачає часу. Як діяти тоді? Міліціонери заспокоюють: спостережлива людина може вирахувати кишенькового злодія самостійно.

Злодій обирає ціль у магазині або на зупинці і починає «пасти» її. Щойно вона заходить у транспорт – кишенькар тут як тут. Зловмисник може подати жертві руку чи притримати двері, а тим часом спритно залізти до сумочки чи кишені.

Головним інструментом кишенькових злодіїв є руки, але багато використовують ще й допоміжні засоби, як то: леза чи пінцети. Досвідчені крадії можуть розрізати сумку за допомогою звичайної монети із загостреними краями.

Правоохоронці  дають кілька простих порад як вберегтися від кишенькарів:

- не носіть із собою великої суми грошей без крайньої необхідності;

- не залишайте сумку зі значною сумою без нагляду у магазині чи на ринку;

- виходячи з дому, переконайтесь, що портмоне чи гаманець не виділяються з-під одягу, не привертають увагу;

- не носіть гаманці у задніх кишенях штанів;

- у натовпі жіночу сумочку слід міцно тримати, притиснувши до себе;

- не варто перераховувати вміст гаманця в людному місці.

Якщо ж ви все-таки стали жертвою злодія, негайно телефонуйте 102 у будь-який підрозділ міліції 

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.