Нове на сайті:
Сергій Надал на фронті передав батальйону Рейд 50 FPV дронів та системи EcoFlow У Зарваниці відбулася Проща родин загиблих Героїв У Тернополі до 10 років тюрми засуджено чергового «гауляйтера» із окупованої росіянами частини Запоріжжя Захисники із громади отримають фінансову допомогу від міста на лікування та придбання спорядження Звіт міського голови Надала: Підтримка захисників, Молитовний сніданок та великодні заходи в Тернополі (04-11.04.2025) Роботизований комплекс Мураха від Тернополя для бійців 12-ї БрСпП Азов: Сергій Надал Тернопіль надає одноразову грошову допомогу захисникам на реабілітацію та закупівлю спорядження Закон про "узаконення дерибану": Зеленський підписав скандальний документ попри петицію в 25 тисяч голосів Тернопіль передав квадрокоптери для 141-ї бригади: Сергій Надал Четвертий рік війни. А на Тернопільщині продовжуються цинічні витрати бюджету громад І це тільки в одній невеликій громаді на Тернопільщині виявлено порушень на понад 69 млн грн Сім родин захисників з Тернополя отримають кошти від міста на власну справу Офіційний тижневий звіт голови Тернополя: 7 проєктів для ветеранського бізнесу та Алея Надії (28.03-04.04.2025) Нова партія квадрокоптерів від Тернополя для полку імені князя Святослава Хороброго: Сергій Надал У Тернополі заочно засуджено колаборанта, який знущався з українців у тимчасово окупованій Чаплинці

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Минулої доби декілька тернополян потерпіли від кишенькарів. У 40-річної жінки мобільний телефон поцупили у маршрутному таксі. Жінка після розмови поставила телефон у кишеню куртки. Тільки вдома виявила, що засобу зв’язку немає.  Схожа неприємність спіткала 32-річну тернополянку. У неї теж у громадському транспорті поцупили мобільний. Правоохоронці розшукують крадіїв.

Ризик потерпіти від злодія у напівпорожньому салоні тролейбуса чи маршрутного таксі близький до нуля і збільшується пропорційно до зростання кількості пасажирів. Таких висновків дійшли правоохоронці, проаналізувавши статистику кишенькових крадіжок.

Перше, що приходить на думку: аби не стати жертвою крадія, слід уникати переповненого транспорту. Ніби все логічно. Але, на жаль, реальність диктує свої правила. Часто обставини складаються так, що чекати вільнішого тролейбуса чи автобуса не вистачає часу. Як діяти тоді? Міліціонери заспокоюють: спостережлива людина може вирахувати кишенькового злодія самостійно.

Злодій обирає ціль у магазині або на зупинці і починає «пасти» її. Щойно вона заходить у транспорт – кишенькар тут як тут. Зловмисник може подати жертві руку чи притримати двері, а тим часом спритно залізти до сумочки чи кишені.

Головним інструментом кишенькових злодіїв є руки, але багато використовують ще й допоміжні засоби, як то: леза чи пінцети. Досвідчені крадії можуть розрізати сумку за допомогою звичайної монети із загостреними краями.

Правоохоронці  дають кілька простих порад як вберегтися від кишенькарів:

- не носіть із собою великої суми грошей без крайньої необхідності;

- не залишайте сумку зі значною сумою без нагляду у магазині чи на ринку;

- виходячи з дому, переконайтесь, що портмоне чи гаманець не виділяються з-під одягу, не привертають увагу;

- не носіть гаманці у задніх кишенях штанів;

- у натовпі жіночу сумочку слід міцно тримати, притиснувши до себе;

- не варто перераховувати вміст гаманця в людному місці.

Якщо ж ви все-таки стали жертвою злодія, негайно телефонуйте 102 у будь-який підрозділ міліції 

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.