Нове на сайті:
Пане мер! А чому фірма вашого батька заробляє на землях для ветеранів? Сергій Надал на фронті передав обладнання для кількох підрозділів У пошкоджених будинках по вул. Стуса та 15 Квітня у Терноплі триває встановлення нових вікон У Тернополі до 8 років тюрми заочно засуджено губернатора Нижньогородської області рф Завдяки міському голові Тернополя Сергію Надалу волонтерський центр Бункер С відновив роботу Фейкові звинувачення у закупівлі генераторів: міськрада вимагає оприлюднення матеріалів У Тернополі проводять унікальні навчання ОСББ та ЖЕКів на випадок відсутності світла та газу Служба безпеки ідентифікувала чергового зрадника, який воював на боці росіян під Бахмутом та на Курщині Голова ГО «Екоальянс» Олександр Філь підтримує видалення старих дерев та заміну на нові в центральній частині Тернополя За матеріалами СБУ до 15 років позбавлення волі заочно засуджено «секретаря» окупаційного суду в Генічеську У Тернополі відкрили новий дитячий садок на Микулинецькій Тернопіль для ЗСУ: Бійці 110-ої бригади отримали позашляховик від міста Користь від камер спостереження за програмою «Безпечний двір» у тернопільських дворах: виявили вандалку, яка пошкоджувала автомобілі За матеріалами СБУ судитимуть ворожого агента, якого росіяни планували використати для вчинення теракту на Тернопільщині Тернопіль готується до зими: навчання аварійних служб та перевірка пунктів незламності

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

На Тернопіллі модною стала так звана "народна люстрація" в сміттєвих контейнерах. Проводять її, здебільшого, молодики в балаклавах, яких пов’язують з кримінальними авторитетами 90-х. Часто туди, на такі акції, приходять прості громадяни, швидше за покликом серця і переконаннями, ніж з бажання помсти.

Зрозуміло, що тим, хто ховає обличчя та використовує так звану «люстрацію» для посилення свого впливу, невигідно бачити на своїх акціях звичайних громадян або інших активістів.

Для цього «сміттєві люстратори» на акціях, де часто присутнє нехтування нормами закону та образа гідності людини, приходять з закритими обличчями, але з відеокамерами та запрошують журналістів.

Якщо особа, до якої застосували вуличну розправу, напише заяву в правоохоронні органи, то тягати міліціонери почнуть тих, кого видно на відео та кого можна впізнати та ідентифікувати. Таким чином, прості громадяни та активісти починають відповідати перед законом за дії тих, хто ховався за масками.

Зрозуміло, що після декількох розмов зі слідчими, в звичайних українців пропадає бажання брати участь в подібних заходах, а саме цього і домагалися справжні «власники» дітей в балаклавах.

Таким чином ми бачимо звичайну підміну понять, коли активність громади використовують окремі її представники, здаючи ментам своїх конкурентів у боротьбі за вплив на ситуацію.

Вже зовсім скоро контрольовані криміналом молодики з закритими обличчями стануть єдиними, хто матиме ексклюзивне право на сміттєве знущання над тим, хто не вгодив їхнім справжнім "власникам.

«Тернопільський тиждень»

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.