Нове на сайті:
На Тернопільщині СБУ та Нацполіція заблокували чергову схему незаконного переправлення за кордон чоловіків призовного віку У Зарваниці відбулася Проща родин загиблих Героїв У Тернополі до 10 років тюрми засуджено чергового «гауляйтера» із окупованої росіянами частини Запоріжжя Захисники із громади отримають фінансову допомогу від міста на лікування та придбання спорядження Звіт міського голови Надала: Підтримка захисників, Молитовний сніданок та великодні заходи в Тернополі (04-11.04.2025) Роботизований комплекс Мураха від Тернополя для бійців 12-ї БрСпП Азов: Сергій Надал Тернопіль надає одноразову грошову допомогу захисникам на реабілітацію та закупівлю спорядження Закон про "узаконення дерибану": Зеленський підписав скандальний документ попри петицію в 25 тисяч голосів Тернопіль передав квадрокоптери для 141-ї бригади: Сергій Надал Четвертий рік війни. А на Тернопільщині продовжуються цинічні витрати бюджету громад І це тільки в одній невеликій громаді на Тернопільщині виявлено порушень на понад 69 млн грн Сім родин захисників з Тернополя отримають кошти від міста на власну справу Офіційний тижневий звіт голови Тернополя: 7 проєктів для ветеранського бізнесу та Алея Надії (28.03-04.04.2025) Нова партія квадрокоптерів від Тернополя для полку імені князя Святослава Хороброго: Сергій Надал У Тернополі заочно засуджено колаборанта, який знущався з українців у тимчасово окупованій Чаплинці

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Розпочато кримінальне провадження за фактом фінансування тероризму

Прокуратура Тернопільської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому УСБУ в області за ч.1 ст.258-5 та ч.1 ст.190 КК України (фінансування тероризму та шахрайство).

Встановлено, що наприкінці минулого року жителем Донецької області організовано механізм матеріального забезпечення очолюваної ним терористичної групи, яка входить до складу терористичної організації «ДНР», шляхом поширення  через мережу Інтернет реклами про надання певних послуг у різних містах України із зазначенням контактних номерів телефонів.

Проте, клієнту після перерахування через термінал обумовленої суми коштів жодних послуг не надавалося, а телефонний зв'язок із співрозмовником обривався.

Таким чином, терористична група шахрайським способом залучає кошти жителів більшості регіонів України, обготівковує їх та в подальшому використовує для фінансування терористичної діяльності.

На даний час виконуються слідчі дії з метою повного, всебічного та об’єктивного дослідження всіх обставин кримінального провадження.

Хід досудового розслідування перебуває на контролі керівництва прокуратури області. 

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.