Нове на сайті:
Сергій Надал на фронті передав партію безпілотників для 110-ї бригади від Тернополя Сергій Надал на фронті передав батальйону Рейд 50 FPV дронів та системи EcoFlow У Зарваниці відбулася Проща родин загиблих Героїв У Тернополі до 10 років тюрми засуджено чергового «гауляйтера» із окупованої росіянами частини Запоріжжя Захисники із громади отримають фінансову допомогу від міста на лікування та придбання спорядження Звіт міського голови Надала: Підтримка захисників, Молитовний сніданок та великодні заходи в Тернополі (04-11.04.2025) Роботизований комплекс Мураха від Тернополя для бійців 12-ї БрСпП Азов: Сергій Надал Тернопіль надає одноразову грошову допомогу захисникам на реабілітацію та закупівлю спорядження Закон про "узаконення дерибану": Зеленський підписав скандальний документ попри петицію в 25 тисяч голосів Тернопіль передав квадрокоптери для 141-ї бригади: Сергій Надал Четвертий рік війни. А на Тернопільщині продовжуються цинічні витрати бюджету громад І це тільки в одній невеликій громаді на Тернопільщині виявлено порушень на понад 69 млн грн Сім родин захисників з Тернополя отримають кошти від міста на власну справу Офіційний тижневий звіт голови Тернополя: 7 проєктів для ветеранського бізнесу та Алея Надії (28.03-04.04.2025) Нова партія квадрокоптерів від Тернополя для полку імені князя Святослава Хороброго: Сергій Надал

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

У пастку чергового афериста потрапило подружжя пенсіонерів з Тернополя. Шахрай, видаючи себе за  працівника водоканалу, виманив у довірливих людей три тисячі гривень.

Незнайомий чоловік подзвонив у двері квартири обідньої пори. Представившись службовцем «Тернопільводоканал», повідомив, що лічильники у будинку пенсіонерів підлягають заміні. Послуга встановлення нового обладнання вартуватиме сімсот гривень. Не давши господарям помешкання часу на роздуми, став впевнено переконувати, що в подальшому ціни зростуть, тому варто здійснити заміну якнайшвидше.

«Господар квартири дістав зі сховку пенсійні заощадження та на порозі став відраховувати шахраю вказану суму, — зазначають у прес-службі обласного управління міліції. — Той несподівано вирвав з рук дідуся усю готівку та втік. Потерпілі звернулися за допомогою до правоохоронців. Зловмисника розшукують».

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.