Нове на сайті:
СБУ та Нацполіція заблокували ще один канал переправлення чоловіків за кордон з Тернопільщини Від початку року 2286 військовослужбовців громади отримали від міської ради допомогу на спорядження: Сергій Надал Власники житла, пошкодженого внаслідок ракетної та БПЛА-атаки 6 червня, отримають одноразову грошову допомогу Застосунок «е-Тернопіль» увійшов до шортлиста премії Mobile-First Award 2025 62 тернополян, квартири яких постраждали від ракетної атаки, отримають грошову допомогу від міської ради. Тернопіль отримав новий автомобіль соціального таксі Де опиниться Головко - за кордоном чи за гратами!? У Зарваниці зібралися родини наших захисників з Тернополя - полеглих і зниклих Тернопіль передав 48 безпілотників та три MAVIC 3T 55-му стрілецькому батальйону СБУ і Нацполіція затримали 2-х поплічників рф, які у Гусятині підпалили військовий позашляховик З 25 червня в Тернополі змінюється нумерація автобусів і тролейбусів СБУ ідентифікувала чергового зрадника з Донбасу: тернопільський суд заочно засудив його до 15 років за ґратами Від дронів до ветеранського бізнесу: комплексна підтримка ЗСУ по-тернопільськи Тернопіль передав 20 генераторів бійцям 71-ої єгерської бригади ДШВ Ампфутбольна команда “Вікінги” з Тернополя провела перший матч проти житомирських “Титанів”

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Основною метою протидії корупції в органах ДФС області та Тернопільської митниці ДФС є вжиття дієвих заходів, направлених на профілактику і попередження корупційних діянь, а також злочинів у сфері службової діяльності, в тому числі хабарництву. Спеціально створений підрозділ власної безпеки  здійснює постійний контроль за діяльністю працівників під час виконання службових обов’язків, встановлює осіб, схильних до вчинення протиправних дій, та вживає заходи щодо відсторонення потенційних порушників від виконання службових обов’язків. «Впродовж шести місяців цього року підрозділом власної безпеки стосовно працівників відомства проведено 37 службових перевірок та розслідувань, за їх результатами 7 осіб притягнено до дисциплінарної відповідальності, 4 звільнено з органів ДФС, — повідомляють у Відділі комунікацій ГУ ДФС у Тернопільській області. — За матеріалами підрозділу до органів прокуратури направлено 14 матеріалів, відкрито 9 кримінальних проваджень, слідчими органами прокуратури винесено два повідомлення про підозру, до суду направлено два кримінальних провадження. За відповідний період задокументовано 2 факти порушень вимог антикорупційного законодавства, матеріали яких направлено до органів прокуратури для вирішення питання щодо притягнення до адміністративної відповідальності».

Головне управління ДФС звертається до громадян з проханням повідомляти будь-яку відому інформацію щодо протиправних дій з боку службових осіб відомства на антикорупційний сервіс «Пульс» за номером 044-284-00-07.

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.