Нове на сайті:
Пане мер! А чому фірма вашого батька заробляє на землях для ветеранів? Сергій Надал на фронті передав обладнання для кількох підрозділів У пошкоджених будинках по вул. Стуса та 15 Квітня у Терноплі триває встановлення нових вікон У Тернополі до 8 років тюрми заочно засуджено губернатора Нижньогородської області рф Завдяки міському голові Тернополя Сергію Надалу волонтерський центр Бункер С відновив роботу Фейкові звинувачення у закупівлі генераторів: міськрада вимагає оприлюднення матеріалів У Тернополі проводять унікальні навчання ОСББ та ЖЕКів на випадок відсутності світла та газу Служба безпеки ідентифікувала чергового зрадника, який воював на боці росіян під Бахмутом та на Курщині Голова ГО «Екоальянс» Олександр Філь підтримує видалення старих дерев та заміну на нові в центральній частині Тернополя За матеріалами СБУ до 15 років позбавлення волі заочно засуджено «секретаря» окупаційного суду в Генічеську У Тернополі відкрили новий дитячий садок на Микулинецькій Тернопіль для ЗСУ: Бійці 110-ої бригади отримали позашляховик від міста Користь від камер спостереження за програмою «Безпечний двір» у тернопільських дворах: виявили вандалку, яка пошкоджувала автомобілі За матеріалами СБУ судитимуть ворожого агента, якого росіяни планували використати для вчинення теракту на Тернопільщині Тернопіль готується до зими: навчання аварійних служб та перевірка пунктів незламності

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Дмитро Добродомов мабуть забув, кому він має завдячувати за отримання престижного статусу народного депутата. Ще у минулому році він активно підлизувався до популярного Блоку Петра Порошенка та навіть є членом цієі фракціі, а вже на цьогорічні місцеві вибори запускає свій політичний проект "Народний контроль".

Однак, піар-технологи, яких імовірно найняв для свого підопічного його фінансовий патрон олігарх Димінський, не до кінця врахували специфічний статус нардепа.

Він і є тією владою, яку він закликає тернополян змусити працювати.

Очевидно, пану Добродомову краще працювати на критиці влади, але не треба вже так нагло експлуатувати популістичні гасла... Тернополянам вистачає горе-політиків з ВО "Свобода".

Зазначимо, що в Тернополі "Народний контроль" представлений сином відомого лікаря Бліхаря, який, будучи начальником управління охорони здоровя міськоі ради, пролобіював сину бюджетні замовлення на встановлення пластикових вікон в комунальних установах. Це дало непоганий заробіток та старт у бізнесі.

Тепер тернополяни своі податки минулих років бачать на біг-бордах, на які лише у Тернополі "Народний контроль" витрачає близько 80 тис.грн. щомісяця.

«Тернопільський тиждень»

  добродомов, бігборди, фото, тернопіль, народний контроль, тернопільський тиждень  

 

Коментарі  

 
+2 #2 тарас білан 06.09.2015 16:33
керівництво Тернопільської обласною організацією партії Добродомов доручив невістці Тернопільського олігарха - Лила В.Й. (Тернопільбуд)... Яка не будучи ні на Майдані ні громадським активістом ні волонтером, - негребує їх використовувати для своєї піаркомпанії...
 
 
+2 #1 Правда 06.09.2015 15:32
Цікаво, чи читає свою електронну скриньку пан Добродомов, адже громада місяць тому написала йому звернення з фактами корупції - а він чемно ПРОМОВЧАВ...повторили- а він знову промовчав...звернулись у тернопільський офіс - на жаль, і хлопців не зацікавив даний факт..ось вам і Народний контроль.Нащо напрягатись, адеж вибори ось ось...То- Народний контроль - Піар?
 
Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.