Нове на сайті:
СБУ та Нацполіція заблокували ще один канал переправлення чоловіків за кордон з Тернопільщини Від початку року 2286 військовослужбовців громади отримали від міської ради допомогу на спорядження: Сергій Надал Власники житла, пошкодженого внаслідок ракетної та БПЛА-атаки 6 червня, отримають одноразову грошову допомогу Застосунок «е-Тернопіль» увійшов до шортлиста премії Mobile-First Award 2025 62 тернополян, квартири яких постраждали від ракетної атаки, отримають грошову допомогу від міської ради. Тернопіль отримав новий автомобіль соціального таксі Де опиниться Головко - за кордоном чи за гратами!? У Зарваниці зібралися родини наших захисників з Тернополя - полеглих і зниклих Тернопіль передав 48 безпілотників та три MAVIC 3T 55-му стрілецькому батальйону СБУ і Нацполіція затримали 2-х поплічників рф, які у Гусятині підпалили військовий позашляховик З 25 червня в Тернополі змінюється нумерація автобусів і тролейбусів СБУ ідентифікувала чергового зрадника з Донбасу: тернопільський суд заочно засудив його до 15 років за ґратами Від дронів до ветеранського бізнесу: комплексна підтримка ЗСУ по-тернопільськи Тернопіль передав 20 генераторів бійцям 71-ої єгерської бригади ДШВ Ампфутбольна команда “Вікінги” з Тернополя провела перший матч проти житомирських “Титанів”

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

На кожні вибори так звані «чорні» технології стають все чорнішими та технологічнішими. І чим більша ціна питання для учасників прегонів, тим більші кошти (до речі, ще треба дізнатися, де вони взялися) вкладаються в поливання брудом опонентів.

Для сьогоднішньої влади в місті Тернополі настав час істини. Адже правляча партія «Свобода» вважається владою в нашому краї з 2009 року, відколи побратими Тягнибока перемогли на позачергових виборах до обласної ради. Підкріпили цей результат міські партійці, отримавши більшість депутатських мандатів на виборах до міської ради. Потім ще трохи керував в кріслі голови ОДА свободівець Олег Сиротюк, я його люди працюють на керівних посадах ще досі. Формально є всі ознаки того, ща на Тернопільщині ВО «Свобода» - партія влади. До речі, за словами самих тягнибоківців, перемоги в них почалися саме з Тернополя.

Прийшов час пожинати плоди «перемоги».

А про що звітувати? Індивідуального опалення – немає. Цілодобової подачі гарячої води – немає. Наступить зима і труби знову будуть гріти землю – зрушень немає. Сміттєпереробного заводу – немає. Нового поліготу ТПВ – немає. Безкоштовного проїзду в танспорті для пільговиків – немає. Навіть немає ще двох теплих тротуарів, хоча один таки збудували, але більше для піару та собак, ніж для людей. До речі, притулку для собак – теж немає.

Все це обіцянки свободівської влади, які навіть не намагалися бути вирішеними. А якщо люди більше не вірять популістам, то яким ще способом можна сподобатись електорату? Правильно – за рахунок очорнення опонентів.

От тим і займаються зараз політтехнологи тернопільської «Свободи». І найбільше бруду виливається на партію «Обєднання «Самопоміч» та її лідерів – Садового та Пастуха.

Корені такої «любові» сягають міста Лева, де міський голова Андрій Садовий відмовився співпрацювати зі «Свободою» (також має більше в міській раді Львова) в питаннях дерибану парків міста та наполягав на виділенні земельних ділянок виключно через аукціон.

Тому свободівці, які недоотримали «прибуток-відкат» і лиють бруд на «Самопоміч», розуміючи, що вже зовсім скоро дерибан 

Коментарі  

 
0 #2 Катерина 23.09.2015 11:42
Напевне модератору не сподобався мій коментар до даної статті, хоча у ньому нічого кримінального не було. А де ж свобода слова? Невже "Тернопільський тиждень" "Самопоміч" також купила?
 
 
-1 #1 Катерина 23.09.2015 10:39
Якщо "Самопоміч" така біла і пухнаста, а "Свобода" така погана, то хай "Самопоміч" пояснить,чому колектив Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти завдяки протиправним діям кандидата в депутати обласної ради від "Самопомочі" Крупи Любомира Левковича від липня не отримує заробітної плати?
 
Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.