Нове на сайті:
На Тернопільщині судитимуть керівника лісгоспу не за професійне порушення Закону Впертий керівник буде відповідати за власну неприязнь до підлеглого Рятувальники та медики Тернополя отримали міжнародну гуманітарну допомогу з міст Згожелець (Польща) та Герліц (Німеччина) Майже п’ять тисяч переселенців отримали картки для оплати проїзду у громадському транспорті Тернополя з однією безкоштовною поїздкою Судитимуть злочинців, які більше року масово збували наркотики на Тернопільщині Відома тернополянка вважає, що депутати Тернопільщини підтримують Московський патріархат У влади міста на Тернопіллі прокурори в судовому порядку вимагають розробити план Гуманітарний центр допомагає пораненим вйськовослужбовцям у лікарнях Тернополя як може Тернополянин долучився до сайту, від якого у мешканців Криму і російських військових паніка У Тернопільській громаді проведено загальноміську толоку, відбувається озеленення міста, ремонтують дороги Відомий тернополянин поділиться нюансами та філософією цікавого ремесла Тернопоялни та переселенці можуть відвідати замки нашого краю До дач поблизу Тернополя курсуватиме громадський транспорт Синдром відкладеного життя (або невроз відкладеного життя) — це звичка жити «потім» Тернополян запрошують активно долучитися до перейменування вулиць

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Місцеві вибори у Тернополі завершилися. Однак, «земельна мафія», яка з тріском програла вибори, не опустила руки й готується до реваншу. Зокрема нардеп Тарас Пастух готує політичну аферу, яка запланована на першу сесію нової Тернопільської міської ради. Якщо вона пройде, то Тарас Пастух стане новим «земельним бароном» Тернополя, а тернополяни поринуть у вир хаосу і політичного протистояння. 

У міській раді Тернополя група депутатів з різних фракцій хочуть створити закритий клуб «земельної мафії», який би повністю контролював діяльність мерії. «Мафіозі» намагаються змусити решту депутатів та міського голову працювати на них. У протилежному випадку, вони готуються запустити процес усунення від влади діючого мера Тернополя Сергія Надала, який до речі отримав найвищий рівень довіри тернополян. Але все по-порядку.

Підготовка до контреволюції 

Представники, “Самопомочі”, “Громадянської позиції” та окремі нереалізовані члени “Свободи”, зокрема екс-секретар Ігор Турський, керівник «КП Інтер Авіа» Іван Сорокаліт та бувший керівник міської організції ВО Свобода Роман Навроцький вирішили за спиною міського голови Сергія Надала пропхати свою кандидатуру на секретаря міської ради. При цьому усіх учасників “заколоту” цікавить не так посада, а створення нового механізму дерибану землі. Основним «актором» цього плану називають Ігора Турського - бувшого секретаря ТМР, який «побив горшки» з Надалом ще на початку року. Він за любих обставин хоче повернутися в крісло секретаря міської ради і очолити «нову земельну мафію» в Тернополі, але з огляду на те, що в Сорокаліта досить тісні зв’язки з більшістю Самопомочі - Турський поступиться теплим місцем Сорокаліту. 

Усунення Надала за планом «буковинських регіоналів»

Зважаючи на те, що міський голова Тернополя Сергій Надал не погодиться на правила гри «земельної мафії», заколотники вже розробили план його усунення від влади за «буковинським сценарієм». Саме у міській раді Чернівців Партія регіонів почала випробування нової технології усунення мера. Ще у 2011 році більшістю голосів депутати прийняли нову редакцію регламенту міськради, внаслідок чого Микола Федорук - рекордсмен за часом перебування на посаді градоначальника - позбувся значної частини своїх повноважень. Ініціатором обмеження влади мера, виступав на той час головний «регіонал» області Михайло Папієв. 

Для Тернополя суть «буковинського плану»  полягає в тому, щоб розпочати процес висловлення недовіри Надалу через 2-3 місяці, а в.о. міського голови зробити секретаря. 

На відміну від Чернівців 2011 року, у Тернополі 2015 року за заколотом стоять не «регіонали», а діючий народний депутат від Тернополя, представник партії «Самопомочі Тарас Пастух. Знаково, що “хитромудрий план” розроблявся ще влітку з різними варіаціями. Один з варіантів передбачав зрив виборів, якщо б вони відбувалися у першому турі. Спробу зірвати вибори ми вже спостерігали під час скандалу з так званими “фальшивими зайвими бюлетенями”. До розробки цього плану причетний безпосередньо народний депутат України від “Самопомочі” Тарас Пастух. Другий варіант передбачав створення атимерівської більшості. Саме його пробують реалізувати зараз.

«Земельна мафія» не має партійної приналежності

Зараз у міській раді активно формується коаліція «земельної мафії», яка не має партійної приналежності. Адже, щоб стати новим «земельним бароном» Тарас Пастух хоче об’єднати дуже різношерсту компанію. Пропонуємо вашій увазі схематичний план побудови такої «коаліції».

По-перше: «пористи» Януковича. Тарас Пастух повністю контролює депутата від ВО «Свобода» Івана Сорокаліта, а через нього намагається вплинути ще на 7 депутатів-свободівців. Це підтверджується фактами тісної співпраці помічника народного депутата Назара Зелінки. Вони розпочинали свою діяльність в партії «Пора» разом з Ігорем Турським, який до членства в «Свободі» також перебував у партії правої руки Януковича Владислава Каськіва.

По-друге, «Самопоміч» Садового». Пастух повністю контролює фракцію Самопомочі, в які встановлена жорстка дисципліна. Наглядачем фракції, поки Пастух в Києві, призначено Назара Зелінку.

По-третє: «штики Ландяка». Петро Ландяк добровільно згодиться на будь-яку роль, аби потрапити в закритий «клуб земельної мафії», так як в минулих каденціях всі його рішення блокувались.

По-четверте: «мафіозі з БПП». Контрольований Тарасом Пастухом Іван Сорокаліт домовився з  двома членами фракції Блок Петра Порошенка «Солідарність», зокрема Ібрагімовим і Біланом, які мають входити в нову «земельну більшість».

По-п’яте: «керований радикал». Ігор Турський через свої довірених осіб домовився про синхронне голосування із членом фракції «Радикальної партії» Серетним.

По-шосте: «ситуативні «народноконторлівці». Іван Сорокаліт, Ігор Турський та Роман Навроцький майже впевнені в домовленостях з депутатом Бліхарем від «Народного Контролю». За їх сценарієм, якщо Бліхар побачить їхню перевагу - він буде голосувати як їм потрібно.

Загалом «заколотники» розраховують на 24 голоси.

Сценарій заколоту – ті ж методи Януковича 

Сам заколот також планується провести у кращих традиціях команди Віктора Януковича. Під час обрання секретаря ради один депутат зі складу «заколотників» має потрапити до складу лічильної комісії, а «їхні» депутати робитимуть позначки на бюлетенях, про які знатиме лише член лічильної комісії за декілька хвилин до голосування, і відповідно так само й депутати. При умові, що з першого разу не виберуть, розглядається варіант перенесення сесії за поданням фракцій і доопрацювання тих, хто не проголосував. 

У цьому театрі «абсурду» знайшлась роль кандидата на роль секретаря від Самопомочі. Для ролі жертви обрали Назара Зелінку, який що у вересні місяці бачив себе новим секретарем ТМР, а сьогодні він має бути «закланним» зайцем. 

Покарання буде по-римськи

Чи буде реалізована така контрреволюція «земельної мафії»? Звичайно ні. Головна причина цього – тернополяни, які підтримали діючого мера Тернополя Сергія Надала. Зазначимо, що за цього голосували не лише прихильники “Свободи”, але й представники “Самопомочі”, “Народного контролю”, “Громадянської позиції”. Наприклад, згідно даних соціологічної групи “Рейтинг” ще напередодні виборів 12 жовтня за чинного міського голову готові були проголосувати 60 % - прихильників “Батьківщини”, 38 % - прихильників “Громадянської позиції”, 45 % - прихильників “Самопомочі”, 92 % - прихильників “Свободи”. При цьому у більшості випадків, прихильність до чинного голови переважала прихильність до власного кандидата. Тобто, вибір тернополян, які завели депутатів у міську раду, був на стороні чинного керівника міста. Тому самі тернополя здатні зупинити «земельну мафію». 

А ті «заколотники», які обманом, або з власної жадібності планують брати участь в цій афері мають пам’ятати досвід Давнього Риму (а під вплив «заколотників» потрапили також молоді депутати від Свободи - Зінь, Шморгай, Редьква, Сиротюк). У Римі рядових заколотників просто піддавали народній обструкції і горе-політики були змушені покинути Рим. Вони роками блукали по римських провінціях і ніхто не бажав давати притулок зраднику і заколотнику. Згодом вони завершували своє життя у злиднях. Народна обструкція зрадників була найжорстокішим покаранням для римських громадян. І кожен її боявся більше, ніж смерті. Чи осоромлять ВО «Свободу» та власне ім’я молоді свободівці – покаже завтрашній день.

Коментарі  

 
0 #9 рок 11.11.2015 18:46
Цитую Надал:
Чому Свободівських злодіїв повибирали люди,а ви порядні сидите і пишете всяку муть і вас ніхто ніде порядних не бере?Будьте впевнені,все буде добре і люди побачать результат.А все подаєте з своєї дзвіниці,чим гірше,тим краще.

Повибирали бо ЛОХИ
Цитувати
 
 
0 #8 рок 11.11.2015 18:44
Цитую Сергій:
Це маячня! Цікаво хто "?" замовник... :D

Головний землевласник Тернополя Надал і до ворожки не ходи
Цитувати
 
 
+2 #7 Капец 11.11.2015 08:50
Аххахахха народ я такого бреду ше не бачив... Той ,,святий,, 5 років пи*див землю, а тепер він всіма обіжений:,, о боже хто ж тепер вкраде землю біля ЖД ??? вони відберуть мій бізнес....,, Газета згавнилась і продалась як більшісьть Тернополян за бруківку
Цитувати
 
 
+2 #6 Надал 11.11.2015 00:03
Чому Свободівських злодіїв повибирали люди,а ви порядні сидите і пишете всяку муть і вас ніхто ніде порядних не бере?Будьте впевнені,все буде добре і люди побачать результат.А все подаєте з своєї дзвіниці,чим гірше,тим краще.
Цитувати
 
 
+3 #5 Андрій007 10.11.2015 22:53
100% коментар не пропустите, але от що скажу, читав сайт не один рік, після такого, нема тут що шукати. і ви продались...жаль.
Цитувати
 
 
+3 #4 Сергій 10.11.2015 21:51
Це маячня! Цікаво хто "?" замовник... :D
Цитувати
 
 
+4 #3 антипастух 10.11.2015 20:34
працювати треба, а не манси розводити з коаліціями чи антикоаліціями.
Цитувати
 
 
-1 #2 Правда 10.11.2015 19:26
Ці подонки які сьогодні рвуться деребанити землю міста та області повинні раз і на завжди піти у незабуття.Великий народний депутат Пастух повинен попросити у громадян області вибачення за свої махінації і скласти депутатський мандат.
Цитувати
 
 
+4 #1 рок 10.11.2015 19:07
Та земельна мафія,без лапків,це Надал і його свободівська корумпована по самі яйця команда.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу. Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua. Телепрограма на TVgid.ua.