Нове на сайті:
Нові тролейбуси з пандусами та зручними місцями для Тернополя: Сергій Надал про міжнародну співпрацю СБУ та Нацполіція заблокували ще один канал переправлення чоловіків за кордон з Тернопільщини Від початку року 2286 військовослужбовців громади отримали від міської ради допомогу на спорядження: Сергій Надал Власники житла, пошкодженого внаслідок ракетної та БПЛА-атаки 6 червня, отримають одноразову грошову допомогу Застосунок «е-Тернопіль» увійшов до шортлиста премії Mobile-First Award 2025 62 тернополян, квартири яких постраждали від ракетної атаки, отримають грошову допомогу від міської ради. Тернопіль отримав новий автомобіль соціального таксі Де опиниться Головко - за кордоном чи за гратами!? У Зарваниці зібралися родини наших захисників з Тернополя - полеглих і зниклих Тернопіль передав 48 безпілотників та три MAVIC 3T 55-му стрілецькому батальйону СБУ і Нацполіція затримали 2-х поплічників рф, які у Гусятині підпалили військовий позашляховик З 25 червня в Тернополі змінюється нумерація автобусів і тролейбусів СБУ ідентифікувала чергового зрадника з Донбасу: тернопільський суд заочно засудив його до 15 років за ґратами Від дронів до ветеранського бізнесу: комплексна підтримка ЗСУ по-тернопільськи Тернопіль передав 20 генераторів бійцям 71-ої єгерської бригади ДШВ

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Жила-була собі будівельна компанія. Закортіло якось їй "сюрпризів" людям по всій Україні наробити. Позбирала вона гуцулів із трембітами та й пішла містами українськими будуватися.

Прийшла в одне місто, почала шукати землю. Знайшла ласий шматочок, розклала лопати, аж тут люди налетіли і її прогнали. Тоді пішла в інше місто, там тихцем звела хатинку, наробила переполоху серед мешканців і втекла.

Бігала вона, бігала, аж поки в Тернопіль не потрапила. Заскочила у вагончик, вивіску почепила, договір наштампувала і подалася на автостоянку хатинку зводити. Земельки мало, але що там будівельній "компашці" - цегла до цегли та й вигнала 11-поверхову хатинку на курячих ніжках. Як тільки маленький землетрус почнеться, хатинка труситься-хитається, бо опора слабка. Збоку хлібозавод стоїть, на хатинку випарами дме і дико реве. А внизу, на чималій глибині зарита велика скриня. А в тій скрині кісток незліченна кількість. І не просто то кістки, а в'язнів, нацистами розстріляних. Та що там було гуцулам до тих кісток - у трембіти посурмили, лихі думки відігнали та й звели хатку на курячих ніжках, без усіляких дозволів. 

Хотіла будівельна "компашка" ще на іншій вулиці таку халтуру звести і "подарунок" тернополянам зробити, так влада дослухалася до гвалту в газетах і скасувала дозволи. Як тільки вчули про те горе-будівельники, так отой злощасний будинок під землю враз і провалився і порохом по осквернених кістках розсипався. А обдурені люди, що захотіли собі по кімнатці прикупити в тій будові, знайшли у гаманцях усі гроші, які вклали.

На жаль, у цієї казки в реальному житті аж ніяк не щасливий кінець. Хоча увесь перебіг подій насправді не вигаданий.

Торік хмельницький "Набережний квартал" скористався гонитвою тернополян за дешевим житлом і взявся за будівництво підозріло дешевого житла на Будного, 30. Підкупили тернополян неймовірними цінами - по 4900 за квадратний метр. Напевно, мешканці міста призабули, в яку біду вляпалися через Щепановського і скільки потім грошей витратили, аби доплатити за "дешеве" житло "Будівельника". Однак спокуса вкласти гроші в нерухомість виявилася сильнішою за здоровий глузд. І справді - у будівництві на вулиці Будного, 30 виявилося безліч порушень, починаючи від паперів і закінчуючи будівельними нормами.

Що отримали покупці від "Набережного кварталу"? Почнемо з договорів. Найперше, тернополяни укладали угоди не з цією фірмою, а зовсім іншою. Підрядника остання "викопала" яз якогось села з-під Києва. Покупців цим договором перетворювали у пайовиків, "записуючи" у якесь там товариство. Тож у разі судової тяганини "Набережний квартал" залишається білим і пухнастим, а тернополяни будуть судитися самі із собою. За що ж судитися?

Земля належить не забудівнику, а стоянці вантажних авто. Жодних дозволів "Набережний квартал" не отримував. Ба більше - після низки викривальних публікацій у місцевих ЗМІ тернопільська влада скасувала містобудівні умови для зведення чергової "халупи" тепер уже на Микулинецькій, 116.

Окрім "ароматів" вихлопних труб і вічного шуму від розігріву машин, мешканцям будинку на Будного, 30 передбачили ще одну "зручність" - Тернопільський хлібозавод, гул якого може розбудити навіть мертвого. До речі, про мертвих. За історичними джерелами, "Набережний квартал" і його наймані гуцули "вигнали" житловий будинок на місці масових розстрілів євреїв німцями. Вулиця Будного колись була територію, де розташовувалося гетто в Тернополі. Про енергетику і небезпеку для психічного здоров'я мешканців і говорити зайвий раз не варто.

Небезпека для тернополян-пайовиків криється і в порушених будівельних нормах. Відсутній другий евакуаційний вихід і другий ліфт. Балкони та лоджії засклені та розміщені перед кімнатами таким чином, що це погіршує інсоляцію інших квартир у будинку. До того ж, відсутній опір теплопередачі огороджувальних конструкцій. А це означає постійний холод у квартирах. Ще одне "щастя в подарунок" - третина кімнат виходять на північ. Там теж не погрієшся. Площа будинку замала для такої великої кількості квартир. Простіше кажучи, на місці 120-квартирної споруди височіє понад 300-квартирна! Страшно уявити, що може статися під час землетрусу, який Тернопіль уже відчував. Будинок не витримає і 4 балів, коли нас уже трясло на 3!

Але деяких тернополян це не зупинило. Магічна сума - 4900 за "квадрат" житла - затьмарила здоровий глузд. А дарма. Бо такі будинки від "Набережного кварталу" можна зичити хіба що Путіну під "йолку".

          

Чергове рішення по скасування міською радою містобудівних умов для «Набережного Кварталу», яке забудовувало тернопільську землі від фірми «Коменсервіс-Серет» 

Коментарі  

 
+1 #1 nick 17.03.2016 18:54
і зовсім маленька дрібниця для ТМР що згідно чинного законодавства місцева влада немає права скасовувати містобудівні умови та обмеження.
 
Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.