Нове на сайті:
Відбулися вибори ректора ЗУНУ і завершилися впевненою перемогою одного з претендентів За просування агітаційних відеороликів в соцмережах тернополянину загрожує реальний термін за гратами (фото) Студент ЗУНУ здобув «срібло» на престижному турнірі в Австрії СБУ закликає громадян на Тернопіллі зберігати пильність Сергій Надал: «Продовжуємо забезпечувати наших Героїв-захисників військовою формою та квадрокоптерами» На Тернопільщині чиновниця міграційної служби за 6000 доларів США не змогла посприяти у виїзді чоловіка за кордон 320 гривень на день і охорона поліції. Саме у таку суму для батьків обійдеться перебування дітей у літньому таборі в Тернополі Тернополянин проведе 5 пекельних років за гратами за злочин на пасовищі У Тернополі активно продовжуються сезонні ремонтні роботи Мер Тернополя розповів, як діятиме спеціальна комісія, яка описує ушкодження та визначає розмір компенсації В школі Тернополя намагаються зробити добру справу і просять про допомогу для чотирилапих друзів В Тернополі котельні перейшли в режим "ремонту" (графік) На Тернопільщині за чотири місяці перерахували 150,5 млн грн військового збору Для користувачів мобільного додатку «е-Тернопіль» буде розширено перелік електронних послуг Був тернополянином і пішов прислужувати окупантам (фото)

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Тиждень на Тернопіллі почався з жахливої трагедії На Тернопільщині втопилася3-річна дитина

«Ці зйомки я ніколи не забуду, - пише в соцмережі тернопільська журналістка, яка робила відеосюжет для телеканалу, Зоряна Довгань. - Не забуду усмішок заввідділом Шумської лікарні, як вона ходила за нами і просила більше не знімати

Не забуду як слідчі плакали. Не забуду, бо через байдужість і халатність завгоспа і чорт знає ще кого в тій лікарні втопилася невинна дитина. Я їздила в Шумськ підійшла до того підземного водосховища, яке після того як дитина через гнилі дошки провалилася, накрили свіжими.

Але..... повірте це однією смертю не завершиться. Там є ще 14 колодязів, закритих гнилими дошками, лінолієм, тирсоплитою, старими дерима з палат і бог знати чим. Там є такі колодязі, де гнилі дошки поросли травою і мохом. А є такі, які спеціально прикинули гнилим листям. А є ще одне пожежне підземне водосховище, зовсім поруч біля входу. І воно теж закрите кількома дошками.

Напевно воно чекає своєї Марянки?

Так????? Я питаюся це у всієї громадськості, у всіх чиновників. У Степана Степан Барна!!! Прошу створити спецкомісію, щоб перевірити всі мед заклади і інші заклади, де є підземні водосховища, у якому вони стані, як утримуються!!! У Олександр Богомол прошу, щоб поліція особливу увагу звернула на халатність завгоспа лікарні, бо 14 колодязів закритих гниллю, це аж ніяк не випадковість, за це треба відповідати. Додаю фото ТУТ кожного люка".

 шумськ, трагедія, дитина, лікарня, фото, тернопільський тиждень 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу. Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua. Телепрограма на TVgid.ua.