Нове на сайті:
Тернопіль передав 20 генераторів бійцям 71-ої єгерської бригади ДШВ Ампфутбольна команда “Вікінги” з Тернополя провела перший матч проти житомирських “Титанів” Тернопіль отримав особливу відзнаку за систему «е-Тернопіль» У Тернополі до 10 років тюрми заочно засуджено колаборантку із Запоріжжя, яка допомагала окупантам у організації псевдореферендуму СБУ ідентифікувала чергового колаборанта з окупаційного «мвс рф», яке діяло на Херсонщині Цей "бізнес" процвітає: "супровід" з навчальних полігонів за кордон Автозаки, кийки й кайданки: внутрішній фронт “безпеки” на мільйони На Тернопільщині СБУ та Нацполіція продовжують інформаційну кампанію «Спали» ФСБшника» Коли всі рівні перед ризиком — інакше працює і совість, і система А от це велика проблема! І її самі ж створюють батьки, а потім плачуть... У Тернополі за матеріалами СБУ та Нацполіції засуджено двох паліїв військової техніки На Тернопільщині на "хлібні посади" повертаються навіть "найзашквареніші" У Тернополі судитимуть директорку російського фонду, яка під виглядом «благодійної допомоги» постачала окупантам військову амуніцію Факт тижня: голова громади на Тернопільщині виправдовується за майже 70 мільйонів гривень Тернопіль передав 47-мій бригаді Маґура сучасні дрони: Сергій Надал

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

У вівторок громадськість нарешті дізналася, що мер Тернополя все ж поїхав у Грузію.

Нагадаємо, що за неповних чотири місяці перебування на посаді керівника Тернополя, Сергій Надал вже побував у Польщі та відпустці. А тепер ще й поїхав до гостинних грузинів.

До речі, ”Тернопільський тиждень” першим написав про цю поїздку ще у пятницю (дивіться статтю  ”Мер Тернополя їде на Кавказ?”)

А вже наступного дня редакції нашого інтернет-журналу були висловлені претензії деякими чиновниками міськради, що ми, буцімто, дезінформуємо своїх читачів стосовно планів їхнього шефа. Але як виявилося – ми все ж були праві. Щоправда, тільки у вівторок під вечір на офіційному сайті міськради зявилася інформація про те, що міського голови Тернополя Сергія Надала цілий тиждень не буде на робочому місці – він ”працюватиме” разом зі своїми побратимами та деякими тернопільськими підприємцями  на Кавказі.

І вже у перший день весни, 1 березня, відбулась зустріч пана Надала з мером Тбілісі Гігі Угулава та керівниками структурних підрозділів мерії грузинської столиці. Тернополян цікавив досвід впровадження реформ у різних галузях життєдіяльності міста.
Як рапортує сайт міськради, ”ряд тем виявились надзвичайно корисними як для української так і для грузинської сторони. Зокрема програма розвитку Тернопільського ставу і так званого Тбіліського моря мають багато спільного”.

До речі, грузинське слово "гамарджоба" має кілька значень і використовується як просто привітання або ж як вітання з перемогою...

Олекса Ярич 

 

Коментарі  

 
+3 #1 Петро 03.03.2011 15:50
Скільки можна?!!!
Розберіться з проблемами в місті і тоді їздіть розвивайте та популяризуйте місто, а що вони роблять - гроші бюджетні переводять, а дітям на харчування в школах не вистачає!!!!
Сволочі при владі!!!
 
Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.