Нове на сайті:
«Бойові пташки» DJI Mavic 3Т від Тернопільської міської ради вирушили до 9-ї бригади «Холодний Яр» - Сергій Надал Ну не тільки чиновникам на Тернопільщині хабарі вимагати 3 лікарні на Тернопільщині надають психіатричну допомогу в стаціонарних умовах, так само 3 – за місцем перебування пацієнта Затримали чергових місцевих рекетирів Міська рада Тернополя купує знову 250 бойових FPV дронів для фронту Ще один тернополянин заперечував збройну агресію рф проти України Мерія Тернополя виплачує по 10 000 грн на лікування та реабілітацію кожному тернополянину, який отримав поранення на війні Спостерігати вагітність безоплатно можна у 25 медзакладах Тернопільщини Активістка вважає, що тернополянам начхати на скандали навколо своїх нардепів У Тернополі родинам полеглих Героїв надається щомісячна грошова допомога та компенсація за комунальні послуги Тернопіль отримав найвищу відзнаку Ради Європи та Асоціації міст України за залучення молоді до управління - Сергій Надал У Тернополі СБУ повідомила про підозру ще одній колаборантці Мобілізовані військовослужбовці з хронічним захворюванням втрачають доступ до життєво-необхідних ліків! Ветерани російсько-української війни закликають міську раду внести зміни до Генерального плану Тернополя Можна лише вчерговий раз порадіти за пінгвінів

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

ВО «Свобода» продовжує активно нарощувати рейтинг у Тернополі та Тернопільській області за рахунок надвисокого рівня довіри до діючого мера-«свободівця» Сергія Надала. У той же час на Львівщині спостерігається падіння рейтингу «Свободи», активісти якої так і не змогли скористатися падінням рівня підтримки мера Львова Андрія Садового. Про це свідчать результати соціологічного дослідження проведеного у Тернополі соціологічною групою «Рейтинг».

Тернопільщина  – локомотив» Свободи»

ВО «Свобода» – лідер виборчих симпатій тернополян. Якби парламентські вибори проводилися наступної неділі, то за «Свободу» на Тернопільщині проголосувало б 18,2 % виборців. Це найкращий показник партії серед всіх областей України. Якби наступної неділі проводилися вибори до міської ради Тернополя, то ВО «Свобода» взяла б ще більше – майже 26 % (подати скан № 30) з відривом від 2 місця (ВО «Батьківщина») майже у 2 рази.

 рейтинг, надал, свобода, тернопіль, фото, тернопільський тиждень 

Серед всіх загальноукраїнських політиків за рівнем довіри лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок у Тернополі впевнено займає 2 місце з показником рівня довіри у 44 %. На першому місці представник «Батьківщини» Надія Савченко (56 % підтримки), однак її показник є ситуативний. До того ж, опитування проводилося до її незрозумілих заяв про необхідність переговорів з бойовиками. Показово, що рейтинг Тягнибока на Тернопільщини, порівняно з жовтнем 2015 року, зріс аж на 15 % (скан слайду №8). 

 рейтинг, надал, свобода, тернопіль, фото, тернопільський тиждень 

Сергій Надал – локомотив тернопільської «Свободи»

 

Збільшення загальнопартійного рейтингу ВО «Свобода» на Тернопіллі та особистого Олега Тягнибока пояснюється рекордною підтримкою тернополян міського голови Тернополя, «свободівця» Сергія Надал. Політику Надала підтримують 80 % тернополян, а прямий «мерський рейтинг» складає майже 70 % (подати скан №25). Цікаво, що рекордною є підтримка мера Тернополя і в межах цілої Тернопільської області. 

Таким чином, саме робота Сергія Надала на посаді міського голови Тернополя позитивно впливає не лише на його особистий рейтинг, а й рейтинг ВО «Свобода» та її лідера Олега Тягнибока.

    рейтинг, надал, свобода, тернопіль, фото, тернопільський тиждень    

ВО «Свобода» у пошуках «львівського Надала»

 

Ще одним доказом позитивного впливу Сергія Надала на рейтинг «Свободи» на Тернопіллі є падіння рейтингу партії у колись теж «свободівській» Львівській області. Як показує опитування «Рейтингу» у Львівські області, якби вибори до Верховної Ради відбулися у липні ВО «Свобода» набрала б на Львівщині лише 6,1 % голосів (у Львові – 6,3). Незважаючи на вихід представника ВО «Свобода» Руслана Кошулинського у другий тур мерських виборів у Львові, партія не змогла втримати високий рейтинг. Активісти «Свободи» очолили протестний рух проти політики міського голови Львова, однак не змогли зробити його масовим. Дається взнаки також й відсутність у Львові серед «свободівців» харизматичного лідера, адже Руслан Кошулинський, після місцевих виборів у Львові, фактично відійшов від політики. Очевидно, щоб повернутися на лідерські позиції на Львівщині, «свободівцям» потрібно знайти «львівського Надала», який власним авторитетом та підтримкою серед населення зможе «витягнути» рейтинг «Свободи».

А поки що загальний рейтинг ВО «Свободи» на західній України (який складає більше 10 %) формується переважно за рахунок Тернопільщини (особливо Тернополя) та частково Івано-Франківщині, де також посаду міського голоси займає «свободівець» Руслан Марцінків. Таким чином, ВО «Свобода» на сьогодні є єдиною партією в України, чий рейтинг формується не зверху завдяки центральним лідерам, а знизу – завдяки мерам та місцевим активістам.

За матеріалами опитувань соціологічної групи «Рейтинг»

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.