Нове на сайті:
У Тернополі за матеріалами СБУ та Нацполіції засуджено двох паліїв військової техніки На Тернопільщині на "хлібні посади" повертаються навіть "найзашквареніші" У Тернополі судитимуть директорку російського фонду, яка під виглядом «благодійної допомоги» постачала окупантам військову амуніцію Факт тижня: голова громади на Тернопільщині виправдовується за майже 70 мільйонів гривень Тернопіль передав 47-мій бригаді Маґура сучасні дрони: Сергій Надал Сергій Надал на фронті передав партію безпілотників для 110-ї бригади від Тернополя Сергій Надал на фронті передав батальйону Рейд 50 FPV дронів та системи EcoFlow У Зарваниці відбулася Проща родин загиблих Героїв У Тернополі до 10 років тюрми засуджено чергового «гауляйтера» із окупованої росіянами частини Запоріжжя Захисники із громади отримають фінансову допомогу від міста на лікування та придбання спорядження Звіт міського голови Надала: Підтримка захисників, Молитовний сніданок та великодні заходи в Тернополі (04-11.04.2025) Роботизований комплекс Мураха від Тернополя для бійців 12-ї БрСпП Азов: Сергій Надал Тернопіль надає одноразову грошову допомогу захисникам на реабілітацію та закупівлю спорядження Закон про "узаконення дерибану": Зеленський підписав скандальний документ попри петицію в 25 тисяч голосів Тернопіль передав квадрокоптери для 141-ї бригади: Сергій Надал

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Молочні продукти на тернопільських ринках будуть дорожчати, – такі невтішні прогнози у виробників сільськогосподарської продукції. Підвищення ціни в основному пов’язане зі зростанням вартості енергоносіїв.

Пані Уляна Мельник регулярно продає на центральному ринку Тернополя молочні продукти. Жінка запевняє, що в неї все свіже та екологічно чисте.

«Продаю молоко, сметану, сир, яйця. Півторалітрова пляшка молока коштує від п’ятнадцяти гривень, сметана сепараторна 45 – 50 гривень за літр, сир – 35 гривень за кілограм. За менші ціни не можемо продавати, не вигідно, бо треба зібрати цю продукцію і приїхати сюди. На жаль, восени ціни будуть далі зростати, бо молочних продуктів тоді менше. А ще зараз подорожчало світло, це також відіб’ється на ціні. Зараз все дороге і ми не можемо свою продукцію віддавати за безцінь» - цитує За Збручем

Жителі Тернополя не в захваті від високих цін. Однак більшість усе ж надає перевагу домашній продукції.

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.