Нове на сайті:
Тернопіль отримав новий автомобіль соціального таксі Де опиниться Головко - за кордоном чи за гратами!? У Зарваниці зібралися родини наших захисників з Тернополя - полеглих і зниклих Тернопіль передав 48 безпілотників та три MAVIC 3T 55-му стрілецькому батальйону СБУ і Нацполіція затримали 2-х поплічників рф, які у Гусятині підпалили військовий позашляховик З 25 червня в Тернополі змінюється нумерація автобусів і тролейбусів СБУ ідентифікувала чергового зрадника з Донбасу: тернопільський суд заочно засудив його до 15 років за ґратами Від дронів до ветеранського бізнесу: комплексна підтримка ЗСУ по-тернопільськи Тернопіль передав 20 генераторів бійцям 71-ої єгерської бригади ДШВ Ампфутбольна команда “Вікінги” з Тернополя провела перший матч проти житомирських “Титанів” Тернопіль отримав особливу відзнаку за систему «е-Тернопіль» У Тернополі до 10 років тюрми заочно засуджено колаборантку із Запоріжжя, яка допомагала окупантам у організації псевдореферендуму СБУ ідентифікувала чергового колаборанта з окупаційного «мвс рф», яке діяло на Херсонщині Цей "бізнес" процвітає: "супровід" з навчальних полігонів за кордон Автозаки, кийки й кайданки: внутрішній фронт “безпеки” на мільйони

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Із початком осені ринок нерухомості знову пожвавився, почалося підвищення попиту на житло. При цьому серед головних чинників вибору нової квартири чи будинку покупці називають безпечність міста й району, де розташоване житло. За результатами опитування користувачів сервісу оголошень OLX, найбезпечнішим обласним центром України визнано Чернівці.

Найбільший в Україні сервіс оголошень визначив «ідеальне місто». Аналітики опитали користувачів про якість життя у їхніх населених пунктах. Усього оцінили 26 міст країни за десятьма критеріями. Респонденти виставляли бали від одного до семи, оцінюючи свої міста щодо безпеки, чистоти, зручності й доступності.

Серед критеріїв також були рівень забрудненості навколишнього середовища, рівень розвитку транспортної і торговельної інфраструктур, наявність спортивних майданчиків і залів, місць для відпочинку й прогулянок із дітьми, якість роботи комунальних служб і умовна «доброзичливість» жителів. Складений у підсумку рейтинг демонструє «голос народу», адже представлені подібні списки укладають фахівці — економісти, урбаністи чи соціологи.

Найбезпечнішим із 26 регіональних центрів України виявилися Чернівці. За оцінками інтернет-користувачів, адміністративний центр набрав 5,5 бала із 7 можливих. Серед іншого місцеві мешканці зазначали, що не бояться виходити з дому ввечері. У трійці переможців за критерієм «Безпечність» також Луцьк (5,3 бала) і Вінниця (5,2 бала).

Загалом у чільній десятці опинилися міста Західної і Центральної України: за лідерами йдуть Тернопіль (5,1 бала), Хмельницький (5,1), Івано-Франківськ (5,0) і Ужгород (5,0). Далі розташувалися Львів (4,9), Рівне (4,9) і єдиний представник півночі — Чернігів (4,8).

Найгірші оцінки з безпеки з об’єктивних причин отримали Донецьк і Луганськ (по 3,9 бала). Окрім них, українці поставили низькі бали промисловим гігантам Дніпру й Запоріжжю, а також південним обласним центрам — Миколаєву, Одесі й Херсону. Така ситуація характерна для різних рейтингів якості життя в українських містах. І південні, і східні регіони традиційно вважаються небезпечнішими через високі показники злочинності.

Київ, на думку опитаних, не належить до безпечних українських міст. Столиця з показником 4,4 бала посідає місце лише трішки вище за південно-східні міста. І це не лише суб’єктивна оцінка українських користувачів інтернету: автори міжнародного дослідження Quality of Living Survey, які оцінюють міста світу за 39 критеріями, розташували Київ на 189-му місці серед 230 учасників рейтингу.

Друге за кількістю жителів місто країни — Харків — отримало трішки більше, 4,7 бала. Із п’яти українських міст із населенням більше або близько мільйона, він виявився найбезпечнішим, обійшовши й Одесу, і Дніпро, які отримали по 4,2 бала. Варто зазначити, що жителі великих міст, як правило, критичніше відгукуються про інфраструктуру і якість життя, при цьому висуваючи до них і вищі вимоги.

Однією з характерних критеріїв безпеки життя у містах серед опитаних стала наявність потенційно небезпечних людей на вулицях і в закладах відпочинку. І в Одесі, і в Києві, і в Херсоні нарікають на «нетверезих у барах», «агресивних людей із алкоголем». Інші підстави для невдоволення — відсутність культури у водіїв, нехтування правилами дорожнього руху, брак вуличного освітлення і недостатня кількість правоохоронців на вулицях міст. Утім, жодне з українських міст не набрало критично низьких балів.

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.