Нове на сайті:
Сергій Надал в День Захисника і Захисниць вручив квартири та інші цінні відзнаки нашим Героям на фронті (фото) На Тернопільщині продовжують вирубати ліси ті, що їх охороняють Сергій Надал висловив співчуття ректору ТНТУ Яка влада на Тернопільщині - така і боротьба з прихильниками і монашками МП На Тернопільщині в ділків забрали землі вартістю понад 300 мільйонів, які ті обіцяли використати під сонячні електростанції Що не так з тернопільськими телеканалами В міській раді показали, як Надал кормить людей ... хлібом (фотофакт) Оце розмах був у шахрайки на Тернопільщині На Тернопільщині жахливе ДТП з загиблими та травмованими На Зборівщині й далі мешкає переселенка, яка марить росією і путіним та писала про "придурків галичан" Мешканець Дніпропетровщини продав зброю на Тернопільщині На Тернопільщині чиновник примудрився вимагати хабар за квіти Мер Тернополя відзначив День прапора на фронті з нашими Героями-захисниками Кандидата наук з тернопільського університету будуть судити за хабар "Довбуш" і його творці в Тернополі 30 серпня

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Звернення до Європейського суду з прав людини відбувається шляхом подання індивідуальної чи колективної заяви, форма якої має відповідати вимогам статті 34 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та статті 47 Регламенту Суду.

Переважна більшість заяв, поданих до Суду, визнаються неприйнятними, тобто Суд відхиляє їх навіть не розглядаючи по суті через невідповідність усім критеріям прийнятності. Рішення про визнання заяв неприйнятними є остаточними і не можуть бути оскаржені.

Для того, щоб Ваша заява не була відхилена Судом, важливо дотримуватися усіх критеріїв прийнятності. Перш ніж подати заяву, потрібно, ознайомтесь з документами в Інтернеті на сторінці Суду (www.echr.coe.int), Міністерства юстиції України (http://old.minjust.gov.ua) та/або Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області (http://terjust.gov.ua).

Якщо Ви вже ознайомилися зі всіма документами, то завантажте формуляр заяви, заповнивши усі розділи без виключень, надсилайте до Суду разом із копіями усіх необхідних документів – не з оригіналами, оскільки вони Вам не повертатимуться після завершення провадження. Не звертайтесь до Суду по паперову копію формуляру; роздрукуйте його самі, це збереже Вам час та убезпечить від запізнення з подачею заяви до Суду (ознайомтесь з Практичними рекомендаціями щодо подання заяви та Нотаткою для заповнення формуляру заяви, які доступні на сторінці Суду в Інтернеті).

Після того, як Ви заповните всі розділи формуляру заяви, надішліть його разом із копіями відповідних документів на таку адресу:

The Registrar

European Court of Human Rights

Council of Europe

F-67075 Strasbourg cedex

Бажано, аби Ви надіслали Вашу заяву рекомендованим листом, і обов’язково у терміни, визначені Конвенцією. Датою відправлення Вашої заяви, яку бере до уваги Суд, вважається дата на поштовому штемпелі. Зауважте, будь-ласка, що заяви можуть надсилатися лише поштою.У будь-якому разі, рекомендується відправити заяву якомога швидше після того, як провадження на національному рівні завершено остаточним судовим рішенням.

Перший заступник начальника управління, представник Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини у Тернопільській області   Т.В. Вовк

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.