Нове на сайті:
Від Тернопільської міської ради передаємо на фронт нову партію дронів, тепловізорів та камеру - Сергій Надал На Тернопільщині директора лікарні то звільняють, то поновляють Передали на передову Тернопільському 35-му батальйону нову партію ударних fpv-дронів та розвідувальних квадрокоптерів Маvic - Сергій Надал Перевізники у Тернополі вимагають підвищити плату за проїзд у громадському транспорті, - яка реакція мерії Обмеження для транспорту в Тернополі Сергій Надал на передовій нагородив наших захисників з територіальної оборони Тернополя В Івано-Франківську на 50% подорожчав проїзд у громадському транспорті Повістки виписують лише службовці ТЦК і СП, а не мер чи обласна та міська ради Оплата за проїзд у громадському транспорті Львова найвища в Україні та буде 25 гривень Питна вода в Тернополі подорожчала Зрадник з Тернопільщини понесе заслужене покарання «Бойові пташки» DJI Mavic 3Т від Тернопільської міської ради вирушили до 9-ї бригади «Холодний Яр» - Сергій Надал Ну не тільки чиновникам на Тернопільщині хабарі вимагати 3 лікарні на Тернопільщині надають психіатричну допомогу в стаціонарних умовах, так само 3 – за місцем перебування пацієнта Затримали чергових місцевих рекетирів

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Бажаючі заробити, можуть неабияк ”прогоріти”

З наближенням весни на вулицях Тернополя з’являються торговці квітами первоцвітів: підсніжником білосніжним, крокусом (шафраном) Гейфеля, цибулею ведмежою (черемшою) та іншими регіонально рідкісними і занесеними до Червоної книги України рослинами.

З метою збереження ранньоквітучих видів рослин та попередження правопорушень у цій галузі у Тернопільській області розпочато щорічну операцію «Первоцвіт», яка триватиме до кінця травня.

У ході операції здійснюються рейдові перевірки по боротьбі з несанкціонованим збором і торгівлею рідкісними видами ранньоквітучих, ендемічних, реліктових та занесених до Червоної книги України рослин. Оперативну роботу проводять інспектори екологічної інспекції, співробітники міліції спільно з лісовою охороною та працівниками органів місцевого самоврядування.

Як повідомив начальник обласного відділу дільничних інспекторів міліції Руслан Балик, за адміністративні правопорушення у галузях охорони природи до відповідальності притягнуто 30 осіб. До територіальних відділів охорони навколишнього природного середовища направлено три інформації щодо усунення причин та умов, які призвели до скоєння правопорушень.

Збирати та продавати ранньоквітучі рослини заборонено. Відповідальність за такі дії передбачена Кодексом України «Про адміністративні правопорушення». Громадян, які незаконно будуть збирати та реалізовувати первоцвіти виявлятимуть і притягуватимуть до відповідальності, адже дозволи на збирання рослин, занесених до Червоної книги України, видаються Мінекоресурсів України лише науковим закладам та іншим установам. Це означає, що твердження продавців про те, що квіти ними вирощені у парнику, теплиці чи на власному подвір’ї не звільняють від відповідальності.

За незаконний збір та продаж первоцвітів у громадян конфісковуватимуть незаконно здобуте та накладатимуть штраф. Крім того порушники відшкодовуватимуть збитки завдані навколишньому середовищу у розмірі 9 грн. за кожну незаконно зібрану рослину підсніжника білосніжного і цибулі ведмежої (з цибулиною), 4,5 грн. – за кожну рослину без цибулини, 1,80 грн. – за кожну ок-рему квіточку, а також 12 грн. за кожну рослину шафрану Гейфеля з цибулиною, 6 грн. – за кожну рослину без цибулини, 2,40 грн. – за кожну окрему квітку.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.