Нове на сайті:
Івано-Франківськ: Чому українці платять влітку за прибирання снігу та за тепло Від Тернопільської міської ради передаємо на фронт нову партію дронів, тепловізорів та камеру - Сергій Надал На Тернопільщині директора лікарні то звільняють, то поновляють Передали на передову Тернопільському 35-му батальйону нову партію ударних fpv-дронів та розвідувальних квадрокоптерів Маvic - Сергій Надал Перевізники у Тернополі вимагають підвищити плату за проїзд у громадському транспорті, - яка реакція мерії Обмеження для транспорту в Тернополі Сергій Надал на передовій нагородив наших захисників з територіальної оборони Тернополя В Івано-Франківську на 50% подорожчав проїзд у громадському транспорті Повістки виписують лише службовці ТЦК і СП, а не мер чи обласна та міська ради Оплата за проїзд у громадському транспорті Львова найвища в Україні та буде 25 гривень Питна вода в Тернополі подорожчала Зрадник з Тернопільщини понесе заслужене покарання «Бойові пташки» DJI Mavic 3Т від Тернопільської міської ради вирушили до 9-ї бригади «Холодний Яр» - Сергій Надал Ну не тільки чиновникам на Тернопільщині хабарі вимагати 3 лікарні на Тернопільщині надають психіатричну допомогу в стаціонарних умовах, так само 3 – за місцем перебування пацієнта

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

24 квітня активісти «Свободи» не пустили у міську раду Ігоря Турського Івана Сороколіта та Романа Навроцького. Цих нещодавно виключених зі «Свободи» міських депутатів активісти називають зрадниками та «тушками» і вимагають від них скласти мандат. Справа дійшла навіть до сутичок під будівлею міської ради, в яких взяли участь депутати з фракції «Самопоміч» та «БПП».

 

Виникає закономірне питання: чому такий дрібний внутрішньопартійний конфлікт викликав такий резонанс? А відповідь дуже проста: конфлікт не рядовий. І ВО «Свобода» із запізненням але вигнала з партії не лише зрадників, а «засланих козачків», які мали завдання розколоти «Свободи», мінімізувати її вплив на українську політику.

 

А тепер докази.

 

«Пористи» Януковича

Іван Сороколіт був одним із засновників політичної партії «Пора», яку довгий час очолював сумнозвісний виходець з Борщівського району Тернопілля Владислав Каськів. Як вже згодом стало відомо галичанин Каськів і його команда грали роль «засланих козачків», щоб розвалити єдину команду національно-патріотичних сил та забезпечити перемогу Партії Регіонів. Тому згодом Каськів отримав «заслужену» посаду радника Миколи Азарова, а згодом «жирну» посаду голови Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України. Зараз Каськів переховується від українського правосуддя у Панамі.

 

навроцький, турський, сороколіт, скандали, корупція, статті, фото, тернопільський тиждень

                                                                         Іван Сороколіт з Владиславом Каськівим. Фото Уніан

 

Багато з «пористів» після завершення їх проекту в 2009 році теж почали відкрито працювати на Партію регіонів. Але не всі. Багато з колишніх «пористів» Януковича почали «стрибати» по різних політичних партіях націонал-демократичного спрямування. Окремі з них з’явилися й у ВО «Свободі». Одним з перших «пористів» у «Свободу» Івана Сороколіта, який до кінця очолював тернопільську «Пору».

 

«Клієнтів» вели: феноменальна партійна кар’єра «трійки»

 

Перед виборами 2010 року у тернопільській «Свободі» об’єдналися три молодих та амбітних політики, які прийшли у партію зі структур, які так чи інакше контролювала Партія регіонів. Хто і чому їх прийняв у націоналістичну «Свободу» питання іншого журналістського розслідування. Однак, «трійка» почала робити просто феноменальну політичну кар’єру у «Свободі». На відміну від партійців, які піднімали партію ще з 1989 року (тоді «Свобода» називалася СНПУ), Сороколіт, Навроцький та Турський відразу потрапили у прохідний список ВО «Свобода» на виборах до міської ради Тернополя. Вже після виборів Ігор Турський отримав посаду секретаря міської ради , Роман Навроцький очолив міську організацію «Свободи», а Іван Сороколіт – став директором комунального підприємства «Інтеравіа».

 

На мові спецслужб такий партійний зліт можливий, коли «клієнтів ведуть». Не важко зрозуміти, хто міг «вести» Турського, Навроцького та Сороколіта, коли в країні формувалася диктатура Януковича.

 

Під час своєї першої каденції у міські раді, коли ВО «Свобода» отримала владу у Тернополі та області, а в обласному центру новий мер Сергій Надал зробив величезні позитивні зміни, «трійка» робила вигляд, що працює в єдиній команді і відстоює свободівські цінності. Так тривало до місцевих виборів 2015 року.

 

навроцький, турський, сороколіт, скандали, корупція, статті, фото, тернопільський тиждень

Екс-свободівці Сороколіт, Навроцький, Турський

 

«Заслані козачки» видають себе

 

Тоді у рядах ВО «Свобода» виникли перші серйозні підозри, що у їх рядах діють «заслані козачки». Це випливало з того, що по міських виборчих округах Турського, Сороколіта та Навроцького партія «Самопоміч» взагалі не висунула кандидатів, а «Блок Петра Порошенка» висунув непрохідних кандидатів. Дану інформацію можна побачити тут  Тому вони перемогли в своїх округах взагалі без боротьби, хоча всю їхню виборчу кампанію фінансувала Свобода.

 

І вже у роботі діючої каденції міської ради Тернополя проявилася справжня суть Турського, Сороколіта та Навроцького. Вони починають відкрито апелювати меру-свободівцю Сергію Надалу, взагалі забувають про термін партійна дисципліна. Але найголовніше, вони починають «колоти» тернопільську «Свободу», створюючи навколо себе новий центр впливу, заманюючи у свою групу молодих «свободівців». Одинм позичали гроші, інших брали на роботу у свої підприємства.

 

На вже згаданій мові спецслужб це означає «розконсервувати агента». Відразу виникає питання, хто «розконсервував» трійку, якщо Янукович втік у Ростов, Каськів переховується у Панамі, а Гута – у Канаді.

 

Відповідь проста. Після Революції Гідності більшість з українських політиків, які були завербовані колишньою Партією регіонів та рахувалися у націонал-патріотичних партіях, почали працювати на нову владу. ВО «Свобода» вже з 2014 року перейшла у опозицію до нового Президента. Така партія була не потрібна владі. І була дана команда за будь-яку ціну розколоти ВО «Свободу».

 

Одну з вирішальних ролей у цьому сценарію мали відіграти тернопільські депутати Турський, Сороколіт та Навроцький.

 

2015 рік: Перша спроба розколу «Свободи»

 

З перших засідань міської ради Тернополя, обрані за списком «Свободи» і за гроші «Свободи» Ігор Турський, Роман Навроцький та Іван Сороколіт намагаються створити «антисвободівську» більшість у міській раді за сценарієм із «білого дому», щоб завадити реалізації програми міського голови Тернополя Сергія Надала, яка базувала на програмі ВО «Свобода». Така позиція була цілком зрозумілою. Рейтинг ВО «Свобода» у Тернополі залежав від особистого великого рейтингу Сергія Надала. Тобто вони намагалися «вбити двох зайців»: зменшити рейтинг «Свободи», зменшивши рейтинг Сергія Надала.

 

Ці плани «трійки» зруйнувала принципова позиція міського голови Сергія Надала та візиту  у грудні 2015 року у Тернопіль вищого керівництва ВО «Свободи» на чолі з Олегом Тягнибоком. Тоді «трійці» вперше пригрозили виключенням з партії.

 

2016 рік: Друга спроба розколу «Свободи»

 

навроцький, турський, сороколіт, скандали, корупція, статті, фото, тернопільський тиждень

Депутат Іван Сороколіт з емблемою Автомайдану

 

У 2016 році, будучи діючим членом ВО «Свободи», Іван Сороколіт подає свої документи на вступ до тернопільської обласної організації партії«Хвиля». Його нова «посада» навіть з’являлася в офіційних документах «Хвилі». Але цього Сороколіту виявилось замало. 24 квітня під час штурму міської ради він вже у фірмовому одязі Автомайдану.

 

2017 рік: Третя спроба розколу «Свободи»

 

Вже цього року Турський, Навроцький та Сороколіт продовжили показово порушувати партійну субординацію та голосувати проти рішень, які шли у відповідності до програми розвитку Тернополя та партійної програми ВО «Свобода». «Трійка» почала координувати свої дії з фракціями «Самопоміч» та «БПП», фактично ставши членами «антисвободівської» опозиції у міській раді.

 

Прорахувавши відповідну реакцію керівництва ВО «Свободи», Турський, Сороколіт та Навроцький вирішили піти ва-банк. Тобто піти зі скандалом, максимально дискредитувавши «Свободу». Вони публічно відмовилися складати депутатський мандат після виключення з партії (хоча перед виборами взяли на себе письмове зобов’язання скласти депутатський мандат у разі виходу або виключення з партії). Більше того, спрогнозувавши реакцію рядових активістів «Свободи», які на дух не переносять зрадників, вони спровокували сутички біля міської ради.  На мові спецслужб агенти вийшли з прикриття.

 

Чи виконали свою місії «заслані козачки» «Свободи»?

 

«Трійці» вдалося заблокувати роботу міської ради, поліція відкрила декілька кримінальних справ проти «свободівців», центральні канали показали нехарактерну для Тернополя картинку сутичок та бійок. Однак, швидше за все, місія «засланих козачків» провалилася. Адже тернопільська «Свобода» залишилися монолітним організмом. Керівництво ВО «Свободи» з величезним запізненням, але виключила «засланих козачків» з партії. Це може стати початком справжнього очищення «Свободи» у всіх областях України, де, відверто кажучи, є ще багато «турських», «навроцьких» та «сороколітів».

 

У 2014 році, після того, як нова влада «злила» на парламентських виборах ВО «Свобода», Олег Тягнибок заявив: «Ми вийдемо з цієї боротьби сильнішими». Зараз настав час реалізовувати нове гасло: «Ми вийдемо з цієї боротьби чистішими».

 

Джерело: Файне місто

 

Коментарі  

 
+2 #2 Голос правди 13.05.2017 11:45
Нагадайте з чиєї подачі приймалися в партію колишні "Пористи"? З подачі Надала! Хоча частина ідейних свободівців була проти цього.
Турського також привели в партію з подачі Надала. Навроцький давно був у партії...
То ж Надал сам пожинає плоди своєї недалекоглядної політики...
Цитувати
 
 
-1 #1 А жаль... 05.05.2017 12:28
Мда.."Тернопільський тиждень" перетворився на бойовий листок Юрася-ПСИХ(отроп)А -Фартуха...жаль..колись писали більш-менщ обєктивно...все-таки піраміда Маслоу діє (спочатку фізівологічні потреби (читай повний шлунок), а потім і головою можна інколи подумати...гроші роблять своє..нажаль
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.