Нове на сайті:
Сергій Надал висловив співчуття ректору ТНТУ Яка влада на Тернопільщині - така і боротьба з прихильниками і монашками МП На Тернопільщині в ділків забрали землі вартістю понад 300 мільйонів, які ті обіцяли використати під сонячні електростанції Що не так з тернопільськими телеканалами В міській раді показали, як Надал кормить людей ... хлібом (фотофакт) Оце розмах був у шахрайки на Тернопільщині На Тернопільщині жахливе ДТП з загиблими та травмованими На Зборівщині й далі мешкає переселенка, яка марить росією і путіним та писала про "придурків галичан" Мешканець Дніпропетровщини продав зброю на Тернопільщині На Тернопільщині чиновник примудрився вимагати хабар за квіти Мер Тернополя відзначив День прапора на фронті з нашими Героями-захисниками Кандидата наук з тернопільського університету будуть судити за хабар "Довбуш" і його творці в Тернополі 30 серпня Керівника коледжу і депутата облради на Тернопільщині судитимуть за службову недбалість Ось так - за вбивство двох дівчат екс-податківець з Тернопільщини відповідальності не понесе

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Колишній палкий прихильник і член  партії регіонів і не тільки, чи не найближчий товариш керівника Тернопільщини Степана Барни, учасник низки скандалів, в тому числі й корупційних, Іван Бабійчук, який наразі працює на «хлібній» посаді в обласній раді, отримав від свого начальника, Віктора Овчарука «цукерку».

І не смійтеся, він очолив комісію з розслідування зловживань у медичних установах.

Таке враження, що владоможці просто насміхаються над тернополянами...

Голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук підписав розпорядення Про проведення службового розслідування щодо керівників комунальних закладів Тернопільської обласної ради у зв’язку з поданням прокуратури Тернопільської області від 16 червня 2017 року ряду керівників комунальних установ Тернопільської області.

В документі зазаначається, що провести службове розслідування стосовно вказаних у цьому поданні керівників комунальних закладів Тернопільської обласної ради з метою виявлення причин та умов, що сприяли вчиненню корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення чи невиконання вимог Закону України «Про запобігання корупції», а саме: Куценка В.В. – головного лікаря комунального закладу Тернопільської обласної ради «Тернопільський обласний перинатальний центр «Матері і дитини», Марків Н.В. – генерального директора Тернопільського обласного виробничо-торгового аптечного об’єднання, Козака А.С. – директора КП Тернопільської обласної ради «Архбудсервіс», Лучанка П.І. – головного лікаря КУ ТОР «Тернопільський обласний центр служб крові», Семанишина Б.В. – заступника директора КП Тернопільської обласної ради «Архбудсервіс», Хари О.І. – головного лікаря КУ ТОР «Тернопільський обласний клінічний шкірно-венерологічний диспансер», Бліхара В.Є. – головного лікаря комунального закладу Тернопільсько обласної ради «Тернопільська університетська лікарня», Шкробота Л.В. – головного лікаря комунальної установи Тернопільської ради «Тернопільський обласний клінічний онкологічний диспансер», Банадиги І.Ф. – головного лікаря КУ ТОР «Тернопільський обласний центр медико- соціальноїекспертизи», Корицького Г.І. – головного лікаря КУ ТОР «Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня».

Керівником комісії Віктор Овчарук призначив Івана Бабійчука.

У документі також розглядається можливість звільнення деяких керівників комунльних закладів на основі висновків комісії “Службове розслідування провести в термін до 14 липня 2017 року з наданням відповідних висновків і пропозицій, враховуючи тимчасову непрацездатність, перебування у відпустках та звільнення з роботи відповідних керівників  комунальних закладів Тернопільської обласної ради.

На фото веселої компанії  "скромненько" сидить в задній частині човна...

  білик, барна, фото, овчарук, яциковський, тернопільський тиждень  

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.