Нове на сайті:
Міська рада покриває різницю показників - небаланс води Пантеон Героїв у Тернополі стає прикладом для інших міст СБУ заочно повідомила про підозру російській «волонтерці», яка забезпечує окупантів позашляховиками та спецтехнікою для війни в Україні Американець назвав Тернопіль найкращим містом України СБУ заочно повідомила про підозру колаборанту, який допомагає фсб тотально стежити за мешканцями окупованого Бердянська СБУ заочно повідомила про підозру росіянці, яка доставила в Україну понад 300 тонн вантажів для окупаційних військ рф За матеріалами СБУ в Тернополі судитимуть зрадника, який воював на боці російських окупантів Уряд у 2022 році спровокував катастрофічні наслідки для водоканалів українських міст Міський голова від Тернополя на фронті передав воїнам 128-ї бригади «Дике Поле» позашляховик, квадрокоптери та зарядні станції Асоціація міст України попереджає про повну катастрофу зупинки подачі води у містах. Відкрите звернення до Президента Сергій Надал передав на фронті для 44 бригади від Тернополя: екскаватор, квадрокоптери, зарядні станції За матеріалами СБУ довічне ув’язнення загрожує зраднику, який очолював бойовиків «днр» під час окупації Волновахи СБУ заочно повідомила про підозру пособниці ворога з Каховки, яка постачала окупантам дрони та маскувальні сітки Український Тернопіль і канадська Міссіссаґа міста-побратими: нові інвестиції, нові ідеї, нові можливості СБУ заочно повідомила про підозру меру Вологди, який забезпечував російських окупантів автівками та дронами

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Теперешній нардеп від блоку Авакова-Яценюка, будучи міським головою, не робив нічого фактично для облаштування міста. Ну, не враховуючи кілька піарних акцій - пам’ятник Крушельницькій, «Сльози Гронського» і т.п.

Зате за час його каденції він і його родина, нагадаємо, заволоділа тисячами квадратних метрів елітної комунальної нерухомості в Тернополі, де повідкривав ресторани і кафешки.

А тепер він не піариться, як заявляє. Але у соцмережі пише і проплачує свої рекламні матеріали в ЗМІ, які Заставний «прикупив».

Ось приклад: «Як я вже писав - проти піару! Та ось маємо витяг із постанови Кабміну про додаткове фінансування ремонту Тернопільської дамби (йдеться про 5 млн.грн)– написав екс-мер Тернополя Роман Заставний. 

 

 заставний, фото, піар, тернопільський тиждень 

 

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.