Нове на сайті:
Власники житла, пошкодженого внаслідок ракетної та БПЛА-атаки 6 червня, отримають одноразову грошову допомогу Застосунок «е-Тернопіль» увійшов до шортлиста премії Mobile-First Award 2025 62 тернополян, квартири яких постраждали від ракетної атаки, отримають грошову допомогу від міської ради. Тернопіль отримав новий автомобіль соціального таксі Де опиниться Головко - за кордоном чи за гратами!? У Зарваниці зібралися родини наших захисників з Тернополя - полеглих і зниклих Тернопіль передав 48 безпілотників та три MAVIC 3T 55-му стрілецькому батальйону СБУ і Нацполіція затримали 2-х поплічників рф, які у Гусятині підпалили військовий позашляховик З 25 червня в Тернополі змінюється нумерація автобусів і тролейбусів СБУ ідентифікувала чергового зрадника з Донбасу: тернопільський суд заочно засудив його до 15 років за ґратами Від дронів до ветеранського бізнесу: комплексна підтримка ЗСУ по-тернопільськи Тернопіль передав 20 генераторів бійцям 71-ої єгерської бригади ДШВ Ампфутбольна команда “Вікінги” з Тернополя провела перший матч проти житомирських “Титанів” Тернопіль отримав особливу відзнаку за систему «е-Тернопіль» У Тернополі до 10 років тюрми заочно засуджено колаборантку із Запоріжжя, яка допомагала окупантам у організації псевдореферендуму

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

1 січня 2018 року закінчується термін мораторію на продаж земель сг призначення .
Що буде після цього ,думаю, не знає ніхто .
Адже, немає закону Про ринок землі,де мали б бути вказані всі обмеження і дозволи (хто має право купляти,в якій кількості .кому це заборонено...та багагато інших застережень,як це зроблено у всьому цивілізованому світі).
А якщо немає обмежень і певних заборон,значить все дозволено.
- В першу чергу узаконять ту землю,яка на протязі останніх років скуплялася внаслідок тіньового ринку по різноманітним шахрайським схемам ,а це по оцінкам різноманітних українських та іноземних експертів близько 3млн.га.
Хто є ці покупці-росіяни,китайці.араби...,теж невідомо пока?
-Є велика загроза що рейдерство надзвичайно зросте і узакониться,оскільки земля буде в оренді в одних ,а власники земельних будуть уже інші.
Та й ще багато інших проблемних питань для України може виникнути.
Чи є вихід ? 
Звичайно ,потрібно прийняти простий закон,як першочерговий на першому етапі .
Цікаво б почути експертів , науковців , юристів ,землевласників , представників фермерства та інших спеціалістів в земельних відносинах ,щодо моїх пропозицій до можливого проекту Закону « Про ринок землі" .

Ці пропозиції виникли після десятків зустрічей в різних областях України із сотнями керівників сг підприємств ,фермерів ,сімейних господарств і тисячами власників паїв . Це їхня думка і пропозиція.
Отже:

«ХТО МАЄ ПРАВО КУПИТИ ЗЕМЛЮ
– ФІЗИЧНІ ОСОБИ:

1). Які проживають на території громади, де продається земельна ділянка;

2). Які мають у власності чи в користуванні ділянку на території громади.

– ЮРИДИЧНІ ОСОБИ:

1). Які працюють в сільському господарстві на території громади місцевого жителя, який продає свою ділянку;

2). Які мають у власності чи користуванні (оренді) земельні ділянки на території громади, де продається ділянка.

– ОСОБЛИВОСТІ НАБУТТЯ У ВЛАСНІСТЬ:

1). Вартість умови за особистою домовленістю продавця з покупцем, але не менша від нормативної оцінки землі;

2). Заборона перепродажу чи зміна цільового призначення протягом 10 років;

3). Не може бути нерезидентом чи мати у засновниках нерезидента».

Прийняття цього Закону автоматично знищує тіньовий ринок землі; корупцію в органах виконавчої влади, яка сприяє тіньовому ринку; не дозволяє олігархам, латифундистам, іноземцям та іноземним компаніям за різними шахрайськими схемами скуповувати за безцінь наші чорноземи. І головне: кожен власник земельної ділянки буде мати можливість продати свою чи докупити собі земельну ділянку.
Тут і проявиться: хто – за селян, а хто – за олігархів.

Так пише радник Авакова Михайло Апостол

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.