Нове на сайті:
СБУ та Нацполіція заблокували ще один канал переправлення чоловіків за кордон з Тернопільщини Від початку року 2286 військовослужбовців громади отримали від міської ради допомогу на спорядження: Сергій Надал Власники житла, пошкодженого внаслідок ракетної та БПЛА-атаки 6 червня, отримають одноразову грошову допомогу Застосунок «е-Тернопіль» увійшов до шортлиста премії Mobile-First Award 2025 62 тернополян, квартири яких постраждали від ракетної атаки, отримають грошову допомогу від міської ради. Тернопіль отримав новий автомобіль соціального таксі Де опиниться Головко - за кордоном чи за гратами!? У Зарваниці зібралися родини наших захисників з Тернополя - полеглих і зниклих Тернопіль передав 48 безпілотників та три MAVIC 3T 55-му стрілецькому батальйону СБУ і Нацполіція затримали 2-х поплічників рф, які у Гусятині підпалили військовий позашляховик З 25 червня в Тернополі змінюється нумерація автобусів і тролейбусів СБУ ідентифікувала чергового зрадника з Донбасу: тернопільський суд заочно засудив його до 15 років за ґратами Від дронів до ветеранського бізнесу: комплексна підтримка ЗСУ по-тернопільськи Тернопіль передав 20 генераторів бійцям 71-ої єгерської бригади ДШВ Ампфутбольна команда “Вікінги” з Тернополя провела перший матч проти житомирських “Титанів”

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

З 12 квітня 2018 року Тернопільська міська державна ветеринарна лікарня проводитиме безкоштовну вакцинацію собак, котів та хижих тварин проти сказу на території підприємств, що обслуговують житловий фонд міста, відповідно до графіку проведення профілактичних щеплень, затвердженого управлінням житлово-комунального господарства, благоустрою та екології міської ради.

Кожен власник, який утримує тварину, повинен дбати і за її безпеку та вакцинувати проти сказу, а також дотримуватися «Правил благоустрою м. Тернополя», затверджених рішенням міської ради, серед яких:

  • щороку реєструвати домашніх тварин та проводити профілактичні щеплення;
  • повідомляти протягом 5-ти днів ветеринарну установу та балансоутримувача про придбання тварини;
  • проводити обов’язкове страхування відповідальності власників домашніх тварин  за шкоду, яка може бути заподіяна третім особам;
  • вигулювати собак тільки у визначених місцях на короткому поводу і в наморднику, крім собак дрібних порід, на яких у реєстраційних посвідченнях зроблено відповідну відмітку та ін.
Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.