Нове на сайті:
СБУ та Нацполіція заблокували ще один канал переправлення чоловіків за кордон з Тернопільщини Від початку року 2286 військовослужбовців громади отримали від міської ради допомогу на спорядження: Сергій Надал Власники житла, пошкодженого внаслідок ракетної та БПЛА-атаки 6 червня, отримають одноразову грошову допомогу Застосунок «е-Тернопіль» увійшов до шортлиста премії Mobile-First Award 2025 62 тернополян, квартири яких постраждали від ракетної атаки, отримають грошову допомогу від міської ради. Тернопіль отримав новий автомобіль соціального таксі Де опиниться Головко - за кордоном чи за гратами!? У Зарваниці зібралися родини наших захисників з Тернополя - полеглих і зниклих Тернопіль передав 48 безпілотників та три MAVIC 3T 55-му стрілецькому батальйону СБУ і Нацполіція затримали 2-х поплічників рф, які у Гусятині підпалили військовий позашляховик З 25 червня в Тернополі змінюється нумерація автобусів і тролейбусів СБУ ідентифікувала чергового зрадника з Донбасу: тернопільський суд заочно засудив його до 15 років за ґратами Від дронів до ветеранського бізнесу: комплексна підтримка ЗСУ по-тернопільськи Тернопіль передав 20 генераторів бійцям 71-ої єгерської бригади ДШВ Ампфутбольна команда “Вікінги” з Тернополя провела перший матч проти житомирських “Титанів”

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Співробітники Служби безпеки України викрили на Тернопільщині лабораторію з виготовлення особливо небезпечної психотропної речовини – амфетаміну.

Правоохоронці встановили, що місцевий житель організував у домоволодінні співмешканки незаконне виробництво психотропів. Виготовлений «товар» ділок збував на території Львівської та Тернопільської областей. За оперативною інформацією, протягом десяти місяців зловмисник синтезував понад п’ять кілограмів амфетаміну, вартість якого на «чорному ринку» перевищує півтора мільйона гривень.

Співробітники СБУ затримали наркоділка під час перевезення чергової партії психотропних речовин у сусідній регіон для продажу.

Під час обшуків у «цеху» та помешканні фігуранта справи правоохоронці виявили близько чотирьохсот грамів амфетаміну, обладнання для його виробництва та прекурсори.

Затриманому оголошено про підозру в скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 309 Кримінального кодексу України.

Тривають слідчі дії.

Операція з викриття зловмисника проводилась спільно з поліцією під процесуальним керівництвом прокуратури.

Сектор взаємодії зі ЗМІ та громадськістю УСБУ в Тернопільській області

 

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.