Нове на сайті:
СБУ та Нацполіція заблокували ще один канал переправлення чоловіків за кордон з Тернопільщини Від початку року 2286 військовослужбовців громади отримали від міської ради допомогу на спорядження: Сергій Надал Власники житла, пошкодженого внаслідок ракетної та БПЛА-атаки 6 червня, отримають одноразову грошову допомогу Застосунок «е-Тернопіль» увійшов до шортлиста премії Mobile-First Award 2025 62 тернополян, квартири яких постраждали від ракетної атаки, отримають грошову допомогу від міської ради. Тернопіль отримав новий автомобіль соціального таксі Де опиниться Головко - за кордоном чи за гратами!? У Зарваниці зібралися родини наших захисників з Тернополя - полеглих і зниклих Тернопіль передав 48 безпілотників та три MAVIC 3T 55-му стрілецькому батальйону СБУ і Нацполіція затримали 2-х поплічників рф, які у Гусятині підпалили військовий позашляховик З 25 червня в Тернополі змінюється нумерація автобусів і тролейбусів СБУ ідентифікувала чергового зрадника з Донбасу: тернопільський суд заочно засудив його до 15 років за ґратами Від дронів до ветеранського бізнесу: комплексна підтримка ЗСУ по-тернопільськи Тернопіль передав 20 генераторів бійцям 71-ої єгерської бригади ДШВ Ампфутбольна команда “Вікінги” з Тернополя провела перший матч проти житомирських “Титанів”

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

2,5 кг готових для вживання наркотичних сумішей та 300 г концентрованої психотропної речовини виявили та вилучили співробітники Служби безпеки в учасників злочинного угруповання, затриманого нещодавно на Тернопільщині.

Зловмисників затримали при спробі реалізувати чергову партію наркотиків. Про те, що процес набув ледь не промислових масштабів, свідчить виявлене обладнання для приготування і розфасовки наркотиків та значна сума грошових коштів.
Як вдалось з’ясувати «Номер один», до банди  входили жителі нашої області, вони здійснювали повний спектр наркобізнесу – займалася контрабандою, незаконно купували, перевозили, пересилали, зберігали і збували особливо небезпечні психотропні речовини, налагодивши далеко недружні стосунки з подібними собі «дружбанами» з Китаю. Наркоторговці примудрялись перекидали солідні (з точки зору наркоманів) партії психотропних речовин спочатку у Київ, а вже звідти – у лабораторію в Тернополі, де «товар» готували, виробляли, фасували.

У нашому місті просто в центрі, на вул. Замковій, ділки винайняли приміщення і під виглядом крамниці з продажу курильних сумішей і аромоміксів реалізовували особливо небезпечні психотропні речовини, причому збували як у роздріб, так і гуртом, досить великими партіями, забезпечуючи дурманом усю Західну Україну.
Також у результаті обшуку вилучили дві іномарки – «Фольксваген Туарег» з тернопільськими номерами вартістю понад 66 тис. доларів та вдвічі дорожчий «Порш Каен», зареєстрований у Києві.
Стосовно шістьох членів організованої групи порушено кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ч. 3 ст. 305 (контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів) та ч. 3 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України. Обидві статті передбачають від 8 до 12 років позбавлення волі та конфіскацію всього майна.

 

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.