Нове на сайті:
У Тернополі до 8 років тюрми заочно засуджено керівника російського фонду, який фінансує десантні підрозділи окупантів Від спальних мішків до «Пантеону Героїв: як прокуратура системно атакує Тернопільську міськраду За матеріалами СБУ довічне ув’язнення загрожує зраднику, який воював проти ЗСУ під Бахмутом та на Курщині Бутковський поїхав до свого свободівського побратима вчитися прогнозувати російські атаки та організовувати мовні патрулі? Після снігопадів – ожеледиця: синоптики попереджають тернополян про нову небезпеку У Тернополі за матеріалами СБУ судитимуть зрадника, який воював проти ЗСУ Цілодобова робота дала результат: як Тернопіль втримав ситуацію після циклону та не допустив колапс Навіщо прокуратурі фейкові підозри щодо Пантеону Героїв у Тернополі? Київ без тепла: сталося те, чого боялися всі міста України. Тернопіль відпрацьовував цей сценарій заздалегідь У Тернополі до 10 років позбавлення волі заочно засуджено організаторку псевдореферендуму У Тернополі за матеріалами СБУ судитимуть зрадника, який штурмував позиції українських військових на Покровському напрямку У Тернополі за матеріалами СБУ до 15 років ув’язнення заочно засуджено командира роти бойовиків «днр» Сергій Надал на фронті передав обладнання для кількох підрозділів У пошкоджених будинках по вул. Стуса та 15 Квітня у Терноплі триває встановлення нових вікон У Тернополі до 8 років тюрми заочно засуджено губернатора Нижньогородської області рф

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Молодий футболіст Тарас Дячун відмовився брати гроші з рук соратника Януковича, який відправляв людей на антимайдан.

У Збаражі на День Незалежності зірвали «регіональний піар» 

На День Незалежності України відбувся великий футбольний турнір команд Збаразького району Тернопільщини. Учасники показали відмінний рівень гри. Настрій у всіх був чудовий, до того часу, поки не з’явився депутат обласної ради. Мова йде про колишнього «регіонала» Богдана Яциковського та теперішнього депутата обласної ради, якого сьогодні приютила у своїй рядах одна з «радикальних» політичних партій. 

Депутат вирішив перетворити святковий футбольний турнір на власний політичний піар і привіз переможцям грошовий приз. Однак, запланований «грошовий піар» перетворився на ганьбу для Яциковського, який був змушений із соромом залишити стадіон.

Так, після завершення футбольного матчу капітан футбольної команди з Нижчих Луб'янок Тарас Дячун нагадав усім, як Богдан Яциковський будучи на посаді заступника голови в Збаразькій РДА за режиму Януковича в час Революції Гідності відправляв громадян на антимайдан.

«Це не добре змішувати спорт і політику. Але я не можу терпіти того, що у цей святий для всіх українців день – День Незалежності, тут присутній Богдан Яциковський, який у сам розпал Революції Гідності, перебуваючи на посаді в.о. голови Збаразької РДА, відправляв людей на антимайдан. Коли мільйони українців на Майданах виборювали справжню незалежність, такі люди як Яциковський боролися проти нашої незалежності», - рішуче заявив Тарас Дячун.

Також футболіст висловив думку абсолютної більшості учасників змагань, що такі люди, як Яциковський мають покаятися та зникнути з політики, бо на їх руках є кров Героїв Небесної Сотні.

«Яциковський і схожі з ним колишні регіонали взагалі не мають права зараз щось говорити, вони мають зникнути з політики. У Збаразькому районі є два Героя Небесної Сотні. Тому прямо чи опосередковано, але на руках Яциковського є кров Героїв Небесної Сотні. Ганьба таким людям, та ганьба теперішнім партіям, які приймають у свої ряди колишніх регіоналів», - завершив молодий футболіст.

Після свого виступу Тарас Дячун відмовився брати 1000 гривень Яциковського, зі словами, що патріоти України ніколи не візьмуть криваві гроші. 

Яциковський намався стерти з інтернет мережі усі згадки про цей випадок та і загалом про своє регіональне минуле. Але стерти свою ганьбу з народної пам’яті ніколи не вдасться.

Іван Мацула, Збараж

Відео виступу Тараса Дячуна:

https://www.facebook.com/Mi100.Te/videos/2172930699619429/

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.