Нове на сайті:
У Тернополі за матеріалами СБУ до 15 років ув’язнення заочно засуджено «помічницю судді» окупаційного суду в Генічеську Перші кроки додому: у Тернополі мешканці будинку вул. 15 Квітня 31 розпочинають ремонти у квартирах У Тернополі 46 власників зруйнованих квартир отримають додаткову грошову допомогу Власникам 37 зруйнованих квартир на вулиці Василя Стуса, 8 нададуть грошову допомогу Грошову допомогу отримають ще 3 тернополян, чиї квартири зазнали пошкоджень від ракетної атаки У Тернополі до 8 років тюрми заочно засуджено керівника російського фонду, який фінансує десантні підрозділи окупантів Від спальних мішків до «Пантеону Героїв: як прокуратура системно атакує Тернопільську міськраду За матеріалами СБУ довічне ув’язнення загрожує зраднику, який воював проти ЗСУ під Бахмутом та на Курщині Бутковський поїхав до свого свободівського побратима вчитися прогнозувати російські атаки та організовувати мовні патрулі? Після снігопадів – ожеледиця: синоптики попереджають тернополян про нову небезпеку У Тернополі за матеріалами СБУ судитимуть зрадника, який воював проти ЗСУ Цілодобова робота дала результат: як Тернопіль втримав ситуацію після циклону та не допустив колапс Навіщо прокуратурі фейкові підозри щодо Пантеону Героїв у Тернополі? Київ без тепла: сталося те, чого боялися всі міста України. Тернопіль відпрацьовував цей сценарій заздалегідь У Тернополі до 10 років позбавлення волі заочно засуджено організаторку псевдореферендуму

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

11-12 квітня 2019 року в м. Тернополі буде проходити розширене засідання секції з питань освіти Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), за підтримки Тернопільської міської ради.

Організаторами  форуму є «Асоціація міст України», Агентство США з міжнародного розвитку,  Тернопільська міська рада, управління освіти і науки Тернопільської міської ради.

Мета проведення засідання  – формування ефективних механізмів державно-громадського управління якістю освіти  в умовах децентралізації на регіональних та державному рівнях.

Учасники форуму будуть мати можливість обговорити актуальні  освітні питання та в процесі діалогу ознайомитися  із станом  імплементації Закону України «Про освіту», фінансуванням галузі,  внесенням  змін до формули розподілу освітньої субвенції,  станом фінансування приватних шкіл за кошти освітньої субвенції ,  використанням субвенції на Нову українську школу, питанням  автономії закладів освіти, проведенням  інституційного  аудиту та механізмів  забезпечення якості освіти на базовому рівні, створенням  інклюзивного освітнього простору та забезпечення інклюзивності будівель закладів освіти,  перспективами фінансування закладів професійної (професійно-технічної) освіти та інноваційним досвідом діяльності освітньої галузі міста Тернополя.

Заплановані виступи Голови міста Тернополя Сергія Надала, начальника управління освіти і науки Тернопільської міської ради, директора Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу, Голови Державної служби якості освіти України, представників Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Міністерства освіти і науки України, Об’єднання Ґмін Республіки Польща.

Місце проведення: м. Тернопіль, вул.Листопадова,5 та заклади освіти міста (за програмою).

Контактна інформація: https://www.auc.org.ua/

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.