Нове на сайті:
СБУ та Нацполіція заблокували ще один канал переправлення чоловіків за кордон з Тернопільщини Від початку року 2286 військовослужбовців громади отримали від міської ради допомогу на спорядження: Сергій Надал Власники житла, пошкодженого внаслідок ракетної та БПЛА-атаки 6 червня, отримають одноразову грошову допомогу Застосунок «е-Тернопіль» увійшов до шортлиста премії Mobile-First Award 2025 62 тернополян, квартири яких постраждали від ракетної атаки, отримають грошову допомогу від міської ради. Тернопіль отримав новий автомобіль соціального таксі Де опиниться Головко - за кордоном чи за гратами!? У Зарваниці зібралися родини наших захисників з Тернополя - полеглих і зниклих Тернопіль передав 48 безпілотників та три MAVIC 3T 55-му стрілецькому батальйону СБУ і Нацполіція затримали 2-х поплічників рф, які у Гусятині підпалили військовий позашляховик З 25 червня в Тернополі змінюється нумерація автобусів і тролейбусів СБУ ідентифікувала чергового зрадника з Донбасу: тернопільський суд заочно засудив його до 15 років за ґратами Від дронів до ветеранського бізнесу: комплексна підтримка ЗСУ по-тернопільськи Тернопіль передав 20 генераторів бійцям 71-ої єгерської бригади ДШВ Ампфутбольна команда “Вікінги” з Тернополя провела перший матч проти житомирських “Титанів”

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

За даними на офіційному сайті Державного реєстру виборців, станом на 14 квітня, більше п’яти тисяч виборців з Тернопільщини скористалися можливістю тимчасової зміни місця голосування 21 квітня. Про організаційні зміни у цій процедурі та інтенсивність роботи органів ведення ДРВ у місті Тернополі дізнавалися спостерігачі ОПОРИ.

Після призначення повторного голосування чергових виборів Президента України (постанова ЦВК №759 від 7 квітня), громадяни, які 21 квітня не зможуть проголосувати за місцем реєстрації, мають право скористатись процедурою тимчасової зміни місця голосування. Останній день, коли можна звернутися з відповідною заявою в органи ведення Державного реєстру виборців – 15 квітня.

За інформацією з сайту Державного реєстру виборців, з 9 по 14 квітня 5091 мешканець Тернопільщини вже тимчасово змінив своє місце голосування під час другого туру чергових виборів Президента. З них у межах області – 3027 виборців. В свою чергу, у Тернопільській області 21 квітня зможуть проголосувати 1830 громадян, виборча адреса яких знаходиться в інших регіонах України або у закордонному виборчому окрузі.

Спостерігачі ОПОРИ розпитали громадян, які звернулися у Тернопільський відділ ведення Державного реєстру виборців, про організацію самої процедури тимчасової зміни місця голосування. Громадянка Оксана Бідованець вдруге скористалася цією можливістю. Вона розповіла ОПОРІ, що відбулися деякі зміни.

«Я зателефонувала напередодні, щоб розпитати, коли можна приходити та що попередньо підготувати. Мене попросили зробити копії моїх документів. Минулого разу їх робили працівники на місці. Я думаю, що це пов’язано з тим, що охочих скористатися можливістю тимчасової зміни місця голосування багато, а термін – короткий», - сказала Оксана.

Окрім того, з її слів стало зрозуміло, що виборець не відразу отримує посвідчення про тимчасову зміну місця голосування, а за ним потрібно прийти окремо через день або два. «Але цього разу були і покращенням в обслуговуванні, оскільки працівники мали прилад, для зчитування ID-карток», - додала Оксана.

Начальниця відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Тернопільської міської ради Ірина Бурда повідомила ОПОРІ, що кількість виборців у місті Тернополі, які скористалися можливістю тимчасової зміни місця голосування, є близько 1400 осіб. За її словами, загалом в обласному центрі більше 176400 виборців, і з них 880 осіб не здатні самостійно пересуватися, тому будуть голосувати вдома.

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.