Нове на сайті:
Міська рада покриває різницю показників - небаланс води Пантеон Героїв у Тернополі стає прикладом для інших міст СБУ заочно повідомила про підозру російській «волонтерці», яка забезпечує окупантів позашляховиками та спецтехнікою для війни в Україні Американець назвав Тернопіль найкращим містом України СБУ заочно повідомила про підозру колаборанту, який допомагає фсб тотально стежити за мешканцями окупованого Бердянська СБУ заочно повідомила про підозру росіянці, яка доставила в Україну понад 300 тонн вантажів для окупаційних військ рф За матеріалами СБУ в Тернополі судитимуть зрадника, який воював на боці російських окупантів Уряд у 2022 році спровокував катастрофічні наслідки для водоканалів українських міст Міський голова від Тернополя на фронті передав воїнам 128-ї бригади «Дике Поле» позашляховик, квадрокоптери та зарядні станції Асоціація міст України попереджає про повну катастрофу зупинки подачі води у містах. Відкрите звернення до Президента Сергій Надал передав на фронті для 44 бригади від Тернополя: екскаватор, квадрокоптери, зарядні станції За матеріалами СБУ довічне ув’язнення загрожує зраднику, який очолював бойовиків «днр» під час окупації Волновахи СБУ заочно повідомила про підозру пособниці ворога з Каховки, яка постачала окупантам дрони та маскувальні сітки Український Тернопіль і канадська Міссіссаґа міста-побратими: нові інвестиції, нові ідеї, нові можливості СБУ заочно повідомила про підозру меру Вологди, який забезпечував російських окупантів автівками та дронами

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Чергова жертва шахрайської схеми «ви виграли автомобіль». На гачок пройдисвітів потрапив 29-річний житель Теребовлі.

Повідомлення про виграш молодий чоловік отримав на мобільний. Зрадів такому везінню і, ні з ким не порадившись, став виконувати умови «розіграшу». На вказані пройдисвітами банківські рахунки загалом перечислив 78 тисяч гривень начебто за оформлення документів і став чекати на авто. Проте не дочекався

Зрозумівши, що потрапив на гачок шахраїв, потерпілий звернувся до правоохоронців. Поліцейські внесли повідомлення про дану подію до Єдиного реєстру досудових розслідувань з правовою кваліфікацією частини 1 статті 190 ККУ. Тривають слідчо-оперативні заходи.

Правоохоронці застерігають краян не довіряти різного роду акціям, розіграшам, особливо, якщо за це потрібно платити кошти.

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.