Нове на сайті:
Тернопіль отримав новий автомобіль соціального таксі Де опиниться Головко - за кордоном чи за гратами!? У Зарваниці зібралися родини наших захисників з Тернополя - полеглих і зниклих Тернопіль передав 48 безпілотників та три MAVIC 3T 55-му стрілецькому батальйону СБУ і Нацполіція затримали 2-х поплічників рф, які у Гусятині підпалили військовий позашляховик З 25 червня в Тернополі змінюється нумерація автобусів і тролейбусів СБУ ідентифікувала чергового зрадника з Донбасу: тернопільський суд заочно засудив його до 15 років за ґратами Від дронів до ветеранського бізнесу: комплексна підтримка ЗСУ по-тернопільськи Тернопіль передав 20 генераторів бійцям 71-ої єгерської бригади ДШВ Ампфутбольна команда “Вікінги” з Тернополя провела перший матч проти житомирських “Титанів” Тернопіль отримав особливу відзнаку за систему «е-Тернопіль» У Тернополі до 10 років тюрми заочно засуджено колаборантку із Запоріжжя, яка допомагала окупантам у організації псевдореферендуму СБУ ідентифікувала чергового колаборанта з окупаційного «мвс рф», яке діяло на Херсонщині Цей "бізнес" процвітає: "супровід" з навчальних полігонів за кордон Автозаки, кийки й кайданки: внутрішній фронт “безпеки” на мільйони

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Прокуратурою Тернопільської області  здійснювалось процесуальне керівництво та підтримувалось державне обвинувачення у кримінальному провадженні щодо винуватця ДТП поблизу с. Мишковичі Тернопільського району.

Встановлено, що 12.05.2018року  близько 4 години ранку водій автомобіля з 2 пасажирами “CHEVROLETTacuma2.0”, перебуваючи за кермом у стані алкогольного сп’яніння, не дотримуючись ПДР,  допустив занос автомобіля, виїзд на узбіччя та його перекидання.  Внаслідок ДТП 1 пасажир від отриманих травм помер на місці пригоди, іншому – спричинено тілесні ушкодження середньої тяжкості.

Вироком Тернопільського міськрайонного  суду водія легківки визнано виним за ч.2 ст. 286 КК України та призначено  йому покарання у виді  5 років позбавлення волі, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк 3 роки.

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.