Нове на сайті:
«Бойові пташки» DJI Mavic 3Т від Тернопільської міської ради вирушили до 9-ї бригади «Холодний Яр» - Сергій Надал Ну не тільки чиновникам на Тернопільщині хабарі вимагати 3 лікарні на Тернопільщині надають психіатричну допомогу в стаціонарних умовах, так само 3 – за місцем перебування пацієнта Затримали чергових місцевих рекетирів Міська рада Тернополя купує знову 250 бойових FPV дронів для фронту Ще один тернополянин заперечував збройну агресію рф проти України Мерія Тернополя виплачує по 10 000 грн на лікування та реабілітацію кожному тернополянину, який отримав поранення на війні Спостерігати вагітність безоплатно можна у 25 медзакладах Тернопільщини Активістка вважає, що тернополянам начхати на скандали навколо своїх нардепів У Тернополі родинам полеглих Героїв надається щомісячна грошова допомога та компенсація за комунальні послуги Тернопіль отримав найвищу відзнаку Ради Європи та Асоціації міст України за залучення молоді до управління - Сергій Надал У Тернополі СБУ повідомила про підозру ще одній колаборантці Мобілізовані військовослужбовці з хронічним захворюванням втрачають доступ до життєво-необхідних ліків! Ветерани російсько-української війни закликають міську раду внести зміни до Генерального плану Тернополя Можна лише вчерговий раз порадіти за пінгвінів

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Народні депутати збираються обмежити право людей обирати незалежних, професійних та дієвих керівників міст і селищ. Міські ради обласних центрів можуть перетворитись на маленькі ручні «верховні ради», де будуть домінувати політичні розбірки та хаос, а не конструктивна робота. 

Нагадаємо, зараз активно обговорюється необхідність внесення змін до виборчого законодавства в частині місцевих виборів. Мова йде про впровадження пропорційної виборчої системи практично для всіх громад, розподілі мандатів в місцевих радах згідно загальнонаціональному рейтингу партії і обмеження можливості самовисування для кандидатів на посаду сільського, селищного та міського голови.

Більшість пропонованих до виборчого кодексу змін прямо порушують Конституцію та права громадян. Зазначені пропозиції шкодять місцевому самоврядуванню, обмежують конституційне право громадян бути обраними, ставлячи їх в залежність від членства в партії.

Намагання прив'язати місцеві вибори до загальноукраїнського рейтингу партій матиме наслідком різке падіння професійності кадрів місцевого самоврядування та спровокує глибоку політичну кризу.

 «У Тернополі сильні позиції мають представники націоналістичних політичних сил, але, після змін законодавства, у міській раді сидітимуть представники «Опозиційного блоку»

Ми бачимо наслідки непрофесійних призначень "згори". За місяць в Україні змінюється по три міністра. Те саме повториться, коли у місцеву раду проходитиме тільки партія, яка набрала більше 5 % на загальноукраїнському рівні. Це порушить принцип представницької демократії. Наприклад, у Тернополі сильні позиції у представників націоналістичних політичних сил, а у міську раду потраплять представники «Опозиційного блоку», які мають нульовий рейтинг у місті. Наслідком цього буде справжній обман громадян і тривала глибока політична криза. Міські ради перетворяться на маленькі «верховні ради».

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.