Нове на сайті:
Сергій Надал висловив співчуття ректору ТНТУ Яка влада на Тернопільщині - така і боротьба з прихильниками і монашками МП На Тернопільщині в ділків забрали землі вартістю понад 300 мільйонів, які ті обіцяли використати під сонячні електростанції Що не так з тернопільськими телеканалами В міській раді показали, як Надал кормить людей ... хлібом (фотофакт) Оце розмах був у шахрайки на Тернопільщині На Тернопільщині жахливе ДТП з загиблими та травмованими На Зборівщині й далі мешкає переселенка, яка марить росією і путіним та писала про "придурків галичан" Мешканець Дніпропетровщини продав зброю на Тернопільщині На Тернопільщині чиновник примудрився вимагати хабар за квіти Мер Тернополя відзначив День прапора на фронті з нашими Героями-захисниками Кандидата наук з тернопільського університету будуть судити за хабар "Довбуш" і його творці в Тернополі 30 серпня Керівника коледжу і депутата облради на Тернопільщині судитимуть за службову недбалість Ось так - за вбивство двох дівчат екс-податківець з Тернопільщини відповідальності не понесе

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Народні депутати збираються обмежити право людей обирати незалежних, професійних та дієвих керівників міст і селищ. Міські ради обласних центрів можуть перетворитись на маленькі ручні «верховні ради», де будуть домінувати політичні розбірки та хаос, а не конструктивна робота. 

Нагадаємо, зараз активно обговорюється необхідність внесення змін до виборчого законодавства в частині місцевих виборів. Мова йде про впровадження пропорційної виборчої системи практично для всіх громад, розподілі мандатів в місцевих радах згідно загальнонаціональному рейтингу партії і обмеження можливості самовисування для кандидатів на посаду сільського, селищного та міського голови.

Більшість пропонованих до виборчого кодексу змін прямо порушують Конституцію та права громадян. Зазначені пропозиції шкодять місцевому самоврядуванню, обмежують конституційне право громадян бути обраними, ставлячи їх в залежність від членства в партії.

Намагання прив'язати місцеві вибори до загальноукраїнського рейтингу партій матиме наслідком різке падіння професійності кадрів місцевого самоврядування та спровокує глибоку політичну кризу.

 «У Тернополі сильні позиції мають представники націоналістичних політичних сил, але, після змін законодавства, у міській раді сидітимуть представники «Опозиційного блоку»

Ми бачимо наслідки непрофесійних призначень "згори". За місяць в Україні змінюється по три міністра. Те саме повториться, коли у місцеву раду проходитиме тільки партія, яка набрала більше 5 % на загальноукраїнському рівні. Це порушить принцип представницької демократії. Наприклад, у Тернополі сильні позиції у представників націоналістичних політичних сил, а у міську раду потраплять представники «Опозиційного блоку», які мають нульовий рейтинг у місті. Наслідком цього буде справжній обман громадян і тривала глибока політична криза. Міські ради перетворяться на маленькі «верховні ради».

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.