Нове на сайті:
Тернопіль отримав новий автомобіль соціального таксі Де опиниться Головко - за кордоном чи за гратами!? У Зарваниці зібралися родини наших захисників з Тернополя - полеглих і зниклих Тернопіль передав 48 безпілотників та три MAVIC 3T 55-му стрілецькому батальйону СБУ і Нацполіція затримали 2-х поплічників рф, які у Гусятині підпалили військовий позашляховик З 25 червня в Тернополі змінюється нумерація автобусів і тролейбусів СБУ ідентифікувала чергового зрадника з Донбасу: тернопільський суд заочно засудив його до 15 років за ґратами Від дронів до ветеранського бізнесу: комплексна підтримка ЗСУ по-тернопільськи Тернопіль передав 20 генераторів бійцям 71-ої єгерської бригади ДШВ Ампфутбольна команда “Вікінги” з Тернополя провела перший матч проти житомирських “Титанів” Тернопіль отримав особливу відзнаку за систему «е-Тернопіль» У Тернополі до 10 років тюрми заочно засуджено колаборантку із Запоріжжя, яка допомагала окупантам у організації псевдореферендуму СБУ ідентифікувала чергового колаборанта з окупаційного «мвс рф», яке діяло на Херсонщині Цей "бізнес" процвітає: "супровід" з навчальних полігонів за кордон Автозаки, кийки й кайданки: внутрішній фронт “безпеки” на мільйони

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Депутати Тернопільської обласної ради під час сесії вкотре приймають зміни до обласного бюджету, які не відповідають його можливостям. Під час засідання голова Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Труш повідомив, що у прийнятому 6 липня рішенні є ряд невідповідностей.

Зокрема, тоді не було враховано 3 мільйони гривень на доплату медичним працівникам, які боряться з COVID-19. Більше 18 мільйонів гривень не врахували на перерозподіл трансфертів з місцевих бюджетів, які передаються обласному бюджету на співфінансування об’єктів будівництва та придбання шкільних автобусів. Також не враховано майже два мільйони на заробітну плату лікарям Тернопільського обласного фтизіопульмонологічного центру.

Натомість депутати передбачили інші видатки на суму, яка значно перевищує доходи.

«Ці зміни було неможливо виконати, тому ми подали позов до суду на рішення Тернопільської обласної ради щодо змін до бюджету на 2020 рік. Є відповідний висновок департаменту фінансів, окрім того документи знаходяться в Міністерстві фінансів», - наголосив Володимир Труш.

Під час сесії, яка відбулася 11 серпня, депутати обласної ради знову прийняли зміни до бюджету із «розривом». Про це повідомив директор департаменту фінансів Тернопільської облдержадміністрації Степан Скибиляк.

За його словами, доходи та видатки обласного бюджету не співпадатимуть більш як на 30 мільйонів гривень.

«Ми бачимо, що за рішенням бюджетної комісії запропоновано зняти 14,750 млн. грн. з різних програм і з різних галузей, а на видатки спрямовується 54,7 млн. грн. Зрозуміло, що виходить значний «розрив». Коментувати зараз суму розбалансування важко, оскільки офіційне рішення ще не було направлено бюджетною комісією, яка напередодні відбулася без нашої участі. Депутати прийняли таке рішення, тому будемо його аналізувати, моніторити й бачити яким буде «розрив» у бюджеті», - наголосив Степан Скибиляк.

 

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.