Нове на сайті:
Івано-Франківськ: Чому українці платять влітку за прибирання снігу та за тепло Від Тернопільської міської ради передаємо на фронт нову партію дронів, тепловізорів та камеру - Сергій Надал На Тернопільщині директора лікарні то звільняють, то поновляють Передали на передову Тернопільському 35-му батальйону нову партію ударних fpv-дронів та розвідувальних квадрокоптерів Маvic - Сергій Надал Перевізники у Тернополі вимагають підвищити плату за проїзд у громадському транспорті, - яка реакція мерії Обмеження для транспорту в Тернополі Сергій Надал на передовій нагородив наших захисників з територіальної оборони Тернополя В Івано-Франківську на 50% подорожчав проїзд у громадському транспорті Повістки виписують лише службовці ТЦК і СП, а не мер чи обласна та міська ради Оплата за проїзд у громадському транспорті Львова найвища в Україні та буде 25 гривень Питна вода в Тернополі подорожчала Зрадник з Тернопільщини понесе заслужене покарання «Бойові пташки» DJI Mavic 3Т від Тернопільської міської ради вирушили до 9-ї бригади «Холодний Яр» - Сергій Надал Ну не тільки чиновникам на Тернопільщині хабарі вимагати 3 лікарні на Тернопільщині надають психіатричну допомогу в стаціонарних умовах, так само 3 – за місцем перебування пацієнта

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

 

У п'ятницю 21 серпня відбудеться сесія Тернопільської міської ради. Хто отримає нагороду від міської ради, що НЕ будуть фінансувати у Програмі підтримки сім'ї та молоді та чи можна буде ходити на кладовище з домашніми улюбленцями - далі у статті.

Хто кого нагороджує?

Першим у порядку денному сесії - проект “Про нагородження відзнаками Тернопільської міської ради”.  До списку потрапили митці, лікарі, спортсмени. Посмертно на звання почесного громадянина подали сержанта Івана Дедюха та майора Михайла Цимбалістого. Серед кандидатів, яких висувають на відзнаку Тернопільської міської ради люди різних сфер діяльності: Любов Надал - лікарка-інфекціоністка, Микола Горський- дорожній робітник, Галина Підгайна- директорка школи. Із повним списком можна ознайомитися тут.

Щоб відзначити обдарованих учнів Тернополя, Управління освіти і науки пропонує призначити імені стипендії для учнів та студентів навчальних закладів, які фінансуються з міського бюджету.

На одноразові премії для науковців планують виділити 68,5 тисяч гривень. Для молодих науковців це 15,5 тисяч для однієї людини, а для знаних фахівців -22 тисячі гривень. Детальніше із номінантами можна ознайомитися тут. 

Бюджет, списана насосна станція та підтримка сім'ї і молоді

На сесії планують внести зміни у Програму підтримки сім'ї та розвитку молодіжної політики.На реалізацію Програми у 2020-2022 роках передбачено понад 10 мільйонів. У напрямами Програми є розвиток неформальної освіти, популяризація здорового способу життя, фінансова підтримка дитячих і молодіжних організацій, організація дозвілля молоді. Грошей на соціальні послуги для сімей, де є діти з особливими потребами, як і на соціальний супровід сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах у Програмі не передбачили. Схожа ситуація із попередженням насильства у сім'ї. Грошей на допомогу постраждалим від насильства в сім’ї їх реабілітацію також не виділили.

Також на засіданні депутати почують інформацію про фінансові показники виконання бюджету

На розгляд сесії винесли питання про списання комунального майна “Тернопільводоканалу”. Серед списаного є незавершена реконструкція насосної станції на суму 354889,00 грн. 

Якщо депутати підтримають, то статутний капітал комунального підприємства“Інтеравіа” зросте до 2 847 699,00 грн. 

Ритуальні послуги- на кладовище без домашніх тварин

Депутати зможуть проголосувати за Положення про порядок надання ритуальних послуг. У проекті передбачили довжину могили, надгробка та особливості надання ритуальних послуг у Тернопільській громаді, які буде виконувати СКП “Ритуальна служба”. 

“ДоДовжина могили для дорослого повинна бути не менше двох метрів, ширина – 1 м, глибина –неменше 1,5 м від поверхні землі до кришки труни, з урахуванням місмісцевих ґрунтово-кліматичних умов. 

У рВ разі поховання тіла померлого в сидячому положенні товщина ґрунту над тілом померлого від поверхні землі має бути не меншою за 1 метр.

Дл    Для поховання урни з прахом у землю виділяється місце на земельній ділянці кладовища розміром 0,8 x 0,8 м, де можливе розташування декількох урн, виходячи  з розрозрахунку встановлення їх по вертикалі. Глибина поховання не нормується.

У В В разі поховання померлого в нестандартній труні викопується могила залежно від довжини труни.”- йдеться у проекті.

Ще На  кладовищі заборонено займатися комерційною діяльністю, а також  приходити туди із домашніми тваринами.   

Про це повідомляє Центр громадського контролю «ДІЙ!» в Тернополі

Довідка: Центр громадського контролю «Дій!» - проект чеської організації People in Need за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках програми «Transition Promotion Program» та Посольства Королівства Нідерланди в Україні. Зміст цієї статті не обов’язково збігається із позицією Посольства Королівства Нідерланди в Україні.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.