Нове на сайті:
У Тернополі за матеріалами СБУ до 15 років ув’язнення заочно засуджено «помічницю судді» окупаційного суду в Генічеську Перші кроки додому: у Тернополі мешканці будинку вул. 15 Квітня 31 розпочинають ремонти у квартирах У Тернополі 46 власників зруйнованих квартир отримають додаткову грошову допомогу Власникам 37 зруйнованих квартир на вулиці Василя Стуса, 8 нададуть грошову допомогу Грошову допомогу отримають ще 3 тернополян, чиї квартири зазнали пошкоджень від ракетної атаки У Тернополі до 8 років тюрми заочно засуджено керівника російського фонду, який фінансує десантні підрозділи окупантів Від спальних мішків до «Пантеону Героїв: як прокуратура системно атакує Тернопільську міськраду За матеріалами СБУ довічне ув’язнення загрожує зраднику, який воював проти ЗСУ під Бахмутом та на Курщині Бутковський поїхав до свого свободівського побратима вчитися прогнозувати російські атаки та організовувати мовні патрулі? Після снігопадів – ожеледиця: синоптики попереджають тернополян про нову небезпеку У Тернополі за матеріалами СБУ судитимуть зрадника, який воював проти ЗСУ Цілодобова робота дала результат: як Тернопіль втримав ситуацію після циклону та не допустив колапс Навіщо прокуратурі фейкові підозри щодо Пантеону Героїв у Тернополі? Київ без тепла: сталося те, чого боялися всі міста України. Тернопіль відпрацьовував цей сценарій заздалегідь У Тернополі до 10 років позбавлення волі заочно засуджено організаторку псевдореферендуму

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Журналістку Наталю Лазуку добре знають не лише на Тернопільщині, але і в Україні.

Талановита землячка пише понад два десятиліття цікаві тексти про українців, які долають різноманітні перепони у житті, творять своєрідні подвиги, роблять винаходи і просто не опускають рук у теперішні непрості часи.

Про наших краян Наталя розповідає не лише у місцевих виданнях, але й у всеукраїнському журналі “Країна”, “Газеті по-українськи”, робить цікаві сюжети на телебаченні і радіо, а в соцмережах її фірмові репортажі мають мільйонні перегляди.

Після народження донечки Наталя Лазука перебувала у декретній відпустці і коли повернулась назад на тернопільське телебачення, то горіла бажанням творити нові програми, мала безліч ідей.

Однак, зіткнулась там зі стіною байдужості в особі нового керівництва каналу.

Ми вже писали про це у публікаціях “Може я і мовчала б, якби не була журналісткою”, – Наталія Лазука про мобінг і скорочення на Суспільному” та “Наталю, які ефіри? Куди ви рветеся?!”, – тернопільську журналістку не допускають до ефірів на телебаченні

Розповідали про історії її колеги Ірини Демчук, яка також змушена була піти з Суспільного телебачення. Ці публікації можна переглянути і прочитати ТУТ, на сайті Про все

Редактор сайту "Про все" Борис Машлянка поспілкувався з Наталею Лазукою, щоб дізнатись з перших уст як розвивається ситуація. Розмова  була відвертою (дивіться відео)

На жаль, журналістська спільнота Тернополя мовчить.

Ні пари з вуст і колишні колеги Наталі з Суспільного, які виграли з її протесту і почали нарешті отримувати премії. Навіть Спілка журналістів за цілий рік так і не спромоглася озвучити свою позицію.

12 листопада відбудеться судове засідання у справі Наталі Лазуки. Було б дивним, якщо б колегу не підтримали справжні журналісти.

Свого часу кореспонденти не залишились байдужими у справі Ганни Макух щодо незаконного звільнення Тернопільською райрадою.

Не допоміг тоді чиновникам один з кращих адвокатів Тернополя.

Чи допоможе теперішньому керівництву Суспільного звинувачення Наталі у поробах?

Чи не соромно неукам з пошти і переробки надалівських прес-релізів за свою псевдотурботу за дитятко Наталі?

Чи бажання отримувати премії за рахунок звільнених колег переможе в бидломасі медіаблядей – покаже час.

Може знайдуться сміливі, не з “гумовими” хребтами…

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.