Нове на сайті:
Сергій Надал висловив співчуття ректору ТНТУ Яка влада на Тернопільщині - така і боротьба з прихильниками і монашками МП На Тернопільщині в ділків забрали землі вартістю понад 300 мільйонів, які ті обіцяли використати під сонячні електростанції Що не так з тернопільськими телеканалами В міській раді показали, як Надал кормить людей ... хлібом (фотофакт) Оце розмах був у шахрайки на Тернопільщині На Тернопільщині жахливе ДТП з загиблими та травмованими На Зборівщині й далі мешкає переселенка, яка марить росією і путіним та писала про "придурків галичан" Мешканець Дніпропетровщини продав зброю на Тернопільщині На Тернопільщині чиновник примудрився вимагати хабар за квіти Мер Тернополя відзначив День прапора на фронті з нашими Героями-захисниками Кандидата наук з тернопільського університету будуть судити за хабар "Довбуш" і його творці в Тернополі 30 серпня Керівника коледжу і депутата облради на Тернопільщині судитимуть за службову недбалість Ось так - за вбивство двох дівчат екс-податківець з Тернопільщини відповідальності не понесе

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Важливо

Тернопіль зараз активно працює над тим, щоб у кожній лікарні була достатня кількість кисневих точок. Це спеціальні кисневі концентратори, які виробляють кисень у самій лікарні. Про це повідомив міський голова Тернополя Сергій Надал.

Пряма мова

«Разом з медиками ми погодили моделі кисневих концентраторів, які вироблятимуть кисень безпосередньо у лікарні. Частину обладнання же встановлюють. Частина закуплена і прямує до Тернополя. Але пам’ятайте, медичний кисень, як і апарати штучної вентеляції легень, не панацея. Хвороба небезпечна. Боротьба за здоров'я і життя є спільною справою. Прошу кожного дотримуватися правил безпеки - уникати людних місць, носити маски у публічних приміщеннях, часто і ретельно мити руки», - зазначив Сергій Надал.

Для чого потрібний медичний кисень

Коли легенева тканина вражена, вона не здатна засвоювати кисень з атмосферного повітря. У такому випадку пацієнти, зокрема коронавірусні, потребують штучного насичення організму кисень. Інакше хворий може відчувати істотний дискомфорт, задуху, аж до непритомності.

Концентратори замість «допотопних» балонів

Медики користуються кисневими балонами, спеціальними ємностями для зберігання О2. Сьогодні в Україні високий дефіцит цих ємностей - їх необхідно замовляти. Крім того, ці балони потрібно спеціально возити на заправку, часто - за 50-100 км. Такі допотопні методи таять у собі те, що за форс-мажорних обставин пацієнти можуть просто залишитися без кисню.

Тому логічніше використовувати не балони, а кисневі концентратори, які є не сховищами, а спеціальними міні-фабриками. Концентратор отримує повітря з довкілля, стискає його і пропускає через спеціальні сита. Він не може повністю замінити дихання, як це робить апарат ШВЛ, але є вкрай необхідним для хворих середньої тяжкості.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.