Нове на сайті:
Івано-Франківськ: Чому українці платять влітку за прибирання снігу та за тепло Від Тернопільської міської ради передаємо на фронт нову партію дронів, тепловізорів та камеру - Сергій Надал На Тернопільщині директора лікарні то звільняють, то поновляють Передали на передову Тернопільському 35-му батальйону нову партію ударних fpv-дронів та розвідувальних квадрокоптерів Маvic - Сергій Надал Перевізники у Тернополі вимагають підвищити плату за проїзд у громадському транспорті, - яка реакція мерії Обмеження для транспорту в Тернополі Сергій Надал на передовій нагородив наших захисників з територіальної оборони Тернополя В Івано-Франківську на 50% подорожчав проїзд у громадському транспорті Повістки виписують лише службовці ТЦК і СП, а не мер чи обласна та міська ради Оплата за проїзд у громадському транспорті Львова найвища в Україні та буде 25 гривень Питна вода в Тернополі подорожчала Зрадник з Тернопільщини понесе заслужене покарання «Бойові пташки» DJI Mavic 3Т від Тернопільської міської ради вирушили до 9-ї бригади «Холодний Яр» - Сергій Надал Ну не тільки чиновникам на Тернопільщині хабарі вимагати 3 лікарні на Тернопільщині надають психіатричну допомогу в стаціонарних умовах, так само 3 – за місцем перебування пацієнта

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Спеціальні генератори виробляють кисень, який отримують пацієнти з COVID-19

Важливо

У лікарнях Теронополя триває робота із встановлення кисневого обладнання, яке є необхідним для лікування хворих. Про це повідомляють у міському відділі охорони здоров’я та медичного забезпечення. У медичних закладах, де діють відділеннях так хворих з COVID-19, встановили спеціальні генератори кисню. Таке обладнання працює у Тернопільській міській лікарні швидкої допомоги, у другій та третій міських лікарнях. Це обладнання генерує кисень безпосередньо з повітря і цим забезпечують автономну роботу кисневої станції.  Тепер немає необхідності додатково закуповувати кисневі балони і це суттєва економія. Кисень підведений  до ліжок хворих з COVID-19. Також у лікарнях міста використовують для лікування коронавірусу кисневі концентратори. Це портативне обладнання.

Статистика по лікарнях

У лікарнях Тернополя триває робота по підведенню кисневих точок. За даними відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення, кисневими точками обладнають загалом 80% ліжок, передбачених для хворих на COVID-19.

Зокрема:

  • У Тернопільській міській лікарні швидкої допомоги - 39 кисневих точок і 68 приліжкових кисневих концентраторів
  • У міській лікарні №2 працює 19 кисневих точок, розведено і готуються до використання ще 35 кисневих точок. Також у закладі є 42 приліжкових кисневих концентратора.
  • У міській комунальній лікарні №3 діє 38 кисневих точки, уже підведено і готується до використання ще 44. У наявності в лікарні є також 71 кисневий концентратор.
  • У міській дитячій лікарні підведено 26 точок централізованої подачі кисню і 15 приліжкових концентраторів.

Кисень, який рятує

Часто хворі з COVID-19 потребують кисневої підтримки. Багато пацієнтів під час хвороби страждають від кисневого голодування. За даними Міністерства охорони здоров'я, близько 80% госпіталізованих важких пацієнтів потребують кисню. Кисневе голодування при пневмонії має важкі наслідки для організму має дуже негативні наслідки для організму. Така людина потребує кисневої підтримки. Тому Тернополі спеціальні генератори виробляють кисень безпосередньо у лікарнях.  

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.