Нове на сайті:
Міська рада покриває різницю показників - небаланс води Пантеон Героїв у Тернополі стає прикладом для інших міст СБУ заочно повідомила про підозру російській «волонтерці», яка забезпечує окупантів позашляховиками та спецтехнікою для війни в Україні Американець назвав Тернопіль найкращим містом України СБУ заочно повідомила про підозру колаборанту, який допомагає фсб тотально стежити за мешканцями окупованого Бердянська СБУ заочно повідомила про підозру росіянці, яка доставила в Україну понад 300 тонн вантажів для окупаційних військ рф За матеріалами СБУ в Тернополі судитимуть зрадника, який воював на боці російських окупантів Уряд у 2022 році спровокував катастрофічні наслідки для водоканалів українських міст Міський голова від Тернополя на фронті передав воїнам 128-ї бригади «Дике Поле» позашляховик, квадрокоптери та зарядні станції Асоціація міст України попереджає про повну катастрофу зупинки подачі води у містах. Відкрите звернення до Президента Сергій Надал передав на фронті для 44 бригади від Тернополя: екскаватор, квадрокоптери, зарядні станції За матеріалами СБУ довічне ув’язнення загрожує зраднику, який очолював бойовиків «днр» під час окупації Волновахи СБУ заочно повідомила про підозру пособниці ворога з Каховки, яка постачала окупантам дрони та маскувальні сітки Український Тернопіль і канадська Міссіссаґа міста-побратими: нові інвестиції, нові ідеї, нові можливості СБУ заочно повідомила про підозру меру Вологди, який забезпечував російських окупантів автівками та дронами

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

У рамках національного проєкту з розвитку підприємництва у Тернополі восени відкриють центр підтримки підприємців Дія.Бізнес.

Проєкт передбачає інформаційну та практичну допомогу для представників мікро-, малого та середнього бізнесу. Відкриття центру заплановане на осінь цього року.

Варто знати. Міський голова Тернополя Сергій Надал зазначив, що розвиток малого і середнього бізнесу був і залишається у пріоритеті роботи міської ради.

“Впевнений, наші підприємці, особливо початківці, отримають важливі і корисні знання з формування бізнес-планів, кризового менеджменту, використання ІТ-технологій та онлайн-платформ для організації та ведення бізнесу. Такі знання корисні особливо зараз. Після  пандемії COVID-19 поступово відновлюється економіка. Люди розпочинають свою справу”, - зазначив міський голова Тернополя Сергій Надал.

Очільник Тернополя також підкреслив важливість розвитку малого і середнього бізнесу для розвитку громади.

“Громада зацікавлена у розвитку місцевого бізнесу, бо це робочі місця, надходження до бюджету і покращення нашого спільного добробуту. Тому ми будемо допомагати у всіх позитивних проєктах для підтримки бізнесу”, - сказав Сергій Надал.

Нагадаємо:

  • Тернопіль входить до ТОП-5 міст України з найкращими умовамидля ведення бізнесу згідно оцінок авторитетного економічного видання Forbes Україна.
  • Місто одним з перших запровадило продаж та здачу комунального майна в оренду через автоматизовану систему “Прозорро”.
  • Міська влада регулярно йде назустріч підприємцям, спрощуючи доступ до оренди комунального майна.
  • У червні у Тернополі стартувала ініціатива з підтримки малого та середнього підприємництва “Соціально-економічна адаптація малого і середнього підприємництва”, організована міською радою у партнерстві з громадською організацією “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” та Тернопільським регіональним відділенням Асоціації міст України в межах проєкту “EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП”.
  • Також Тернопіль бере активну участь у роботі “Міжміської робочої групи Індексу конкурентноспроможної міст”. Програма реалізовується за підтримки фонду USAID і покликана покращити бізнес клімат у містах України. У рамках програми представники самоврядування зможуть виявляти потреби підприємців у питаннях відкритості доступу бізнесу до послуг місцевого самоврядування, наявності відповідної інфраструктури. Підприємці матимуть змогу надавати пропозиції до рішення наявних проблем.
Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.