Нове на сайті:
Сергій Надал висловив співчуття ректору ТНТУ Яка влада на Тернопільщині - така і боротьба з прихильниками і монашками МП На Тернопільщині в ділків забрали землі вартістю понад 300 мільйонів, які ті обіцяли використати під сонячні електростанції Що не так з тернопільськими телеканалами В міській раді показали, як Надал кормить людей ... хлібом (фотофакт) Оце розмах був у шахрайки на Тернопільщині На Тернопільщині жахливе ДТП з загиблими та травмованими На Зборівщині й далі мешкає переселенка, яка марить росією і путіним та писала про "придурків галичан" Мешканець Дніпропетровщини продав зброю на Тернопільщині На Тернопільщині чиновник примудрився вимагати хабар за квіти Мер Тернополя відзначив День прапора на фронті з нашими Героями-захисниками Кандидата наук з тернопільського університету будуть судити за хабар "Довбуш" і його творці в Тернополі 30 серпня Керівника коледжу і депутата облради на Тернопільщині судитимуть за службову недбалість Ось так - за вбивство двох дівчат екс-податківець з Тернопільщини відповідальності не понесе

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Три рази поспіль сформована партією "За майбутнє", а в народі "Майбах" коаліція з партією "Голос" на чолі з головою громади "весільним музикантом" А. Галайком не спроможна зібрати сесію селищної ради, на якій "виконати пісню" партійному натхненнику І.Чайківському та колишньому УНП-сту Болєщуку В. з назвою "200 земельних ділянок і 3.8 мільйона в нашій кишені".

Приспів готові виконати на сесії член земельної комісії І. Пришляк (партія "Голос"), земельний тіньовий касир від майбаху і по сумісництву заступник голови ОТГ В. Король та по жіночій квоті, нач. земельного відділу Н. Бунько. Завадою у реалізації цього плану стала відсутність більшості на сесії. Депутати які не увійшли до так званої коаліції " За Майбах", а це депутати від ЄС, Свободи та Батьківщини не хочуть брати участь у "дерибані" землі та коштів громади на таких сесіях де на порядок денний сесії винесено вдумайтесь майже 200 земельних питань, тобто більше земельних питань ніж днів, які пройшли з початку року і каденції цього скликання ради. Партія "За майбах" на чолі з Галайком та "добрими господарями" і "голосистими земельниками" узурпувала цілковито владу в ОТГ і порозставляли на всі посади лише своїх представників від заступників до прибиральниці. Це в свою чергу зумовлює відсутність прозорості та контролю за використанням коштів та розподілом землі!

А відповідно, взявши повну владу і усі посади в громаді, голова Галайко з командою "добрих господарів" і "голосистих земельників" таких як І. Пришляк несуть повну відповідальність за все, що робиться в ОТГ і не мають права перекладати відповідальність за проблеми на інших.

Оскільки "господарі" не можуть зібрати сесію, вони почали перекладати проблеми, які виникають на інших депутатів і не хочуть брати на себе відповідальність за ті проблеми, які виникають в громаді .

Побачивши, що тричі вони не спроможні провести сесію і вирішити свої питання по землі і грошах, "добрі господарі" почали чинити на інших депутатів тиск і шантаж.

Так вони почали штучно створювати проблеми в громаді, щоб змусити депутатів прийти на сесію і поряд з вирішенням цих проблем змусити депутатів ще проголосувати по землі та коштах, які потрібно А. Галайку та коаліції "Майбаху" .

Одна з таких проблем, які були штучно створені це - раптово в Березовицькій ОТГ пропав інсулін. Цю проблему хочуть "повішати" на депутатів бо не збирається сесія.

Хоча виділення, або "дерибан" коштів на дороги та будівництва, проводять через виконком селищної ради, який сформований для задоволення їх апетитів і вже давно приймаються без участі неугодних Майбаху депутатів, завдяки прийнятим ними положенням.

А відповідно, закупівлю інсуліну можна провести без скликання сесії, так само, як вони без депутатів виділяли кошти та проводили ремонти доріг та інші непрозорі оборудки з коштами в обхід сесії та депутатського корпусу.

Але це їм не вигідно і вони створили штучну проблему, щоб мати чим шантажувати і тиснути на депутатів.

Однак ситуація складається на користь громади і депутати не піддаються тиску і шантажу або намаганням висмикнути пару депутатів щось їм "приобіцявши".

Поки не буде справедливого розподілу та прозорості депутати не будуть брати участь в таких сесіях.

Якщо ж така тактика тиску і шантажу продовжиться то відповідно коли не буде в подальшому збиратись сесія, то згідно закону можуть відбутись перевибори як голови так і депутатів, що дасть змогу вибрати іншу більш порядну владу!

P.S. Народна мудрість "Все що стається все до кращого!" Ірина Добровольська група у ФБ

 

велика березовиця, скандал, майбах, чайківський, болєщук, фото, тернопільськи

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.